2737
2734
عنوان

با پسری که درامدش ۴۰ میلیونه ازدواج میکنید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 15572 بازدید | 420 پست
ماهی ۴۰ میلیون 

مادیات اولویت دومت باشه گلم اگه ازاخلاقش مطمینی اوکیه ...واینکه احتمالا بخاطر این میگه طبقه بالا پدرشوهرت چون بیشترتوجاده اس ومیخواد خیالش ازبابت تنهایی تو راحت باشه

جذابیت ظاهری تنها 50درصدچیزی است که شما دارید،50درصدبقیه،چیزی است که دیگران گمان می کنند شما دارید》(سوفیا لورن) خانما لطفا کتاب زنان زیرک روبخونیدمخصوصا دختران مجرد😊                     😍لطفا انسان باشید😍  ......خدایا به خاطر داده هات شکر .....فقط اونا روازم نگیر لطفا......
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید واسه شما قابل هضمه جووون ۲۴ساله ماهی ۴۰میلیون هنو خونه هم نداره

بله همسر من تقریبا همینقدر درامد داره مستاجرم هستیم

البته سنش چند سال بیشتره ولی تو این سن هم میشه چرا نشه

دست تورا بریدند،دست دادن در جهان ممنوع شد
2731
مرسی عزیزم 😘😘

بهار رفیق فاب خودمه 😎میخواد شماروبگیره😂😂

جذابیت ظاهری تنها 50درصدچیزی است که شما دارید،50درصدبقیه،چیزی است که دیگران گمان می کنند شما دارید》(سوفیا لورن) خانما لطفا کتاب زنان زیرک روبخونیدمخصوصا دختران مجرد😊                     😍لطفا انسان باشید😍  ......خدایا به خاطر داده هات شکر .....فقط اونا روازم نگیر لطفا......
2740
راننده ها بیشتر از ترس تنها موندن زنشون کنار مادر زندگی میکنن راننده تریلی هم که هر ده روز میاد خون ...

گفت تریلی داره نگفت که راننده ست

دست تورا بریدند،دست دادن در جهان ممنوع شد
احتمالا یاریاله یاخواسته خودنمایی کنه

چه خودنمایی؟؟؟؟

امسال ماشین سنگین کمترینش شد یه ملیارد،کرایه ها هم نجومی کشید بالا

به نظرم اگه دوتا تریلی داشته باشه و اهل کار بیشتر ازینا درامدشه

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞
اره عزیزم البته شوفر هم داره چون خودش سنش زیر ۲۵ هست باید حتما شوفر دنبالش باشه 

از راننده میلیاردر هم باشه خوشم نمیاد چنتا مورد اینطوری رو رد کردم 

تنها تکرار من دوستت دارم 😘😘
بله همسر من تقریبا همینقدر درامد داره مستاجرم هستیم البته سنش چند سال بیشتره ولی تو این سن هم میشه ...

عزیزم من ۴ سال با این آقا دوست بودم یه مدت اخلاق تند و بچه گانه داشت منم ولش،کردم رفتم با یکی دیگ ولی الان ک سنش بیشتر شده فهمیده تر شده حس میکنم برای ازدواج آماده اس درامدش هم صبح میره سنگ میاره، از کارخونه های سنگ اصفهان و شهررضا خالی میکنه یک میلیون و ۶۰۰ بهش میدن روزانه بعداز این یک میلیون و ۶۰۰ .۴۰۰ تومنش بابت بارنامه و روغن و ... میره ۱میلیدن و ۲۰۰ صافی میندازه 

2706