2733
2734
عنوان

با پسری که درامدش ۴۰ میلیونه ازدواج میکنید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 15584 بازدید | 420 پست
@بهاارر۷۸ بیا ببینم تو چقدرررر درامد داری؟؟؟ ببینم اصلا منو واسه ازدواج میخوای؟😢😢

@بهاارر۷۸    

جذابیت ظاهری تنها 50درصدچیزی است که شما دارید،50درصدبقیه،چیزی است که دیگران گمان می کنند شما دارید》(سوفیا لورن) خانما لطفا کتاب زنان زیرک روبخونیدمخصوصا دختران مجرد😊                     😍لطفا انسان باشید😍  ......خدایا به خاطر داده هات شکر .....فقط اونا روازم نگیر لطفا......
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دوتا تریلی داره یکیش کامل مال خودشه اون یکی سه دونگ شریکه  میگه ۷ ماه پول جمع کردم ۲۵۰ دارم ک ...

خب شما اگه عقدم کنین بازم زمان داره ک  پول جمع کنه ۲۵۰تومن خیلی زیاده برا خرج عروسی و طلا

خوبه اگه کارش تو جاده و شهرهای مختلف نباشه  این درآمد هزینه های دیگه ای هم داره که معمولا به ن ...

نه عزیزم الان برات توضیح میدم ما اطراف اصفهانیم و اینجا معدن سنگ زیاده بعد این آقا از صبح میره بار سنگ میزنه از کارخونه های اصفهان و شهررضا خالی میکنه و شب ساعت ۸ خونه اس روزی یک میلیون و ۶۰۰ کار میکنه ک ۴۰۰ هزار تومنش بابت بارنامه و روغن و ... میره و یک میلیون و ۲۰۰ صافی میندازه 

وقتی میتونه خونه جدا بگیره و نمیگیره یه جای کار میلنگه پس نههههههه

راننده ها بیشتر از ترس تنها موندن زنشون کنار مادر زندگی میکنن

راننده تریلی هم که هر ده روز میاد خونش

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞

درامد با اونی که میرسه خونه خیلی فرق داره ها شوهرمنم بالای ۶۰ ۷۰ میلیون گاهی هم بیشتر درامد داره ولی ۵تومنش حقوق خونه ی ماست بعداز ۵سالم تازه داریم از ننه باباش جدا میشیم شغل ازاد اینطوریه بیشتر درامد سرمایه درحال گردشه و نمیشه خوردش😐 فک نکنین ۴۰میلیونو میاره میده به زنش

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂