2737
2734
عنوان

بچها من از دست شوهرم و دخترم دیگه دیوااانه شدم😣

| مشاهده متن کامل بحث + 4542 بازدید | 145 پست
یکسرررره داره جیغ میزنه الکیاااا الکی فقط دهنش بازه ب جیغ زدن 

ببخشید خندم گرفت😂😂 

دختر منم ۱۱ ماه و نیمشه بعضی وقتا دقیقا فقط جیغ میزنه منم متعجب میشم که سر هیچی جیغ میزنه 

بخاطر در آوردن دندونشون هم هست عزیزم..

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وا...خب جدا بشه...خیلی وابسته شوهرتون هستید؟...آخه این کار واقعا ظلمه شما هم نباید زیر بار ظلم برید

خيييلي تصميم گيري سخته 

من از لحاظ مالي اصلا وابسته نيستم و اتفاقا خودم شاغلم و در آمد دارم نصف خرج خونه هم با منه  

ولي دوستش دارم 

شوهر شما قانونا همچین حقی نداره حرفشو گوش نکن برو حرف اضافی هم زد بزن تو دهنش خونش بپاچه رو دیوار.ا ...

عالي گفتي 

اي كاش يذره قدرت داشتم 

كلا مادرم با شوهرم همش دعوا دارن 

من پشت سر شوهرم بودم اكثر مواقع ولي به مادرم بي احترامي نكردم 

شوهرم هم ميگه چرا با مادرت دعوا نميكني به خاطر كارهايي كه در حق تو كرده 

مثل جاهاز نداده مادرم به من 

ماشينم كه شريكي خريديم بالا كشيد و يك سوم پولم رو داد

شوهرم هم عصبانيه همش بهش ميگم پول خودمه و منم فراموش كردم 

2731
عالي گفتي  اي كاش يذره قدرت داشتم  كلا مادرم با شوهرم همش دعوا دارن  من پشت سر شوه ...

دقیقا به شوهرت ربطی نداره 

و اینکه جهاز هم وظیفه مرده شرعا و قانونا.زن اگر گرفت لطف میکنه.ولی فقط زن و مرد.ربطی به مادر زن نداره 

خواست هدیه میده نخواست نمیده

ببخشید خندم گرفت😂😂  دختر منم ۱۱ ماه و نیمشه بعضی وقتا دقیقا فقط جیغ میزنه منم متعجب میشم که ...

دندون دراورده اینم از شرایط خونمون عصبی شده امروز اومدم خونه مادرم خیلی بهتره الانم خوابیده کلی بازی کرد جیغ نزد 

2738
خيييلي تصميم گيري سخته  من از لحاظ مالي اصلا وابسته نيستم و اتفاقا خودم شاغلم و در آمد دارم نص ...

شوهرت وضعش خوبه؟من چون وضعش خوبه زورم میاد تو خونه خرج کنم خصوصا ک مثلا واسه خواهرزادش ماشین خریده واسه دوتا دخترا لب تاب و کلیییی ریز و درشت دیگه خرج کرده ولی یه گوشی واسه من نمیخره گوشی ک هیچی یه پول رنگ مو نمیده میگه از خودت خرج کن هرکی باشه زورش میاد والاپسره همسن منه بره کار کنه دخترام بزرگن ۲۵ سالشونه

دقیقا به شوهرت ربطی نداره  و اینکه جهاز هم وظیفه مرده شرعا و قانونا.زن اگر گرفت لطف میکنه.ولی ...

آخ گفتي 

راستش تصميم دارم بعد اين قرنطينه ازش بخوام توافقي جدا بشيم 

خدا كنه بتونم تحمل كنم 

خيييلي تصميم گيري سخته  من از لحاظ مالي اصلا وابسته نيستم و اتفاقا خودم شاغلم و در آمد دارم نص ...

خیلی خوبه که استقلال مالی دارید ولی عقل و احساس هر دو باید نظرشون درباره یه چیزی مثبت باشه

البته من شرایط کلی زندگی‌ شما رو نمیدونم که بتونم به سرعت بگم طلاق ولی همسرتون باید این روندشو تغییر بده

دوست دارم زندگی روووو😍😍😍
2706