2733
2734
عنوان

بچها من از دست شوهرم و دخترم دیگه دیوااانه شدم😣

| مشاهده متن کامل بحث + 4542 بازدید | 145 پست
والا اعصاب ما رو خورد مبکنن فکر میکنن برده خریدن میتونن براش همه جوره تعیین تکلیف کنن یادم نمیاد تو ...

اینا خاصیت قرنطینس قربونت برم الان همه منتظر کوچیک ترین حرف هستن بیفتن به جون هم😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینا خاصیت قرنطینس قربونت برم الان همه منتظر کوچیک ترین حرف هستن بیفتن به جون هم😁

نه عزیزم من کلا از ابتدای طفولیت وقتی مردا بع خودشون اجازه تعیین تکلیف میدادن همین بودن 

حتی بابام مجردیم چند بار دخالت کرد گفتم این مسائل مربوط با خودمه و تصمیمش فقط با خودمه

هفته ای یک بار کارگر بگیر برای کارهای خونه، خییلی راحت تر میشی، یه سری کارها رو هم بزار به عهده شوهر ...

اب پا نمیشه بخوره شده سه ساعت صبر میکنه من بیکار بشم واسش اب ببرم😥

اونا ک شرایط خونشون ارومه بچشون میشه دراکولا وای به حال بچه شما ک تو این شرایط پراز تشنج رشد میکنه میشه هیولا!!!!خب عزیزم اگر یکم برنامه ریزی کنی به کارای خونه هم میرسی...اصلا خاصیت ما خانوما نسبت ب مردا اینه ک چندتا کارو همزمان میتونیم انجام بدیم شما میخای با اعصاب خوردی و داد و بی داد و فحش از پیش ببری   همه هم بهت حق بدن شرایطتت سخته...نمیگم نیست اما خیلی  از خانما شرایط سخت تری دارن....من نمیدونم شما چجور مشاوری هستی که رفتی زودی خونه مادرت....اگر دقت میکردی ب شوهرت با زبون خوش از اول قرنطینه میگفتی سه روز مثلا تو خونه مادرت بری و سه روز ایشون که برا هم تکراری نشین و مشکلی پیش نیاد..من نمیدونم سه نفر ادم چقدر کثیف کاری دارن و ظرف نشسته و دسشویی شستن....امیدوارم حل بشه مشکلت در ارامش.

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩
یعنی شوهرت هیچ کمکی تو خونه نمیکنه؟ تو هم سرکار میری هم کارای خونه هم کارای بچه؟ واقعا توانی نمیمو ...

دقیقا حضور همسرشون واقعا تو خونه بی فایدس

تو کار خونه کمک نمیکنه 

بچه رو نگه نمیداره وقتی دست مادر بنده

خرجی نمیده

نیاز جنسی خانومشو برطرف نمیکنه(حالا اگه بر عکس بود مرده میتونست سه سوت زنشو طلاق بده ها...چه مملکت گل و بلبلی داریم!😑)

دوست دارم زندگی روووو😍😍😍
اب پا نمیشه بخوره شده سه ساعت صبر میکنه من بیکار بشم واسش اب ببرم😥

رو دادی بد بار اومده

تو باید ازش بخوای برات اب بیاره نه اون از تو.‌

از زن شاعل و تحصیلکرده مثل تو بعیده انقدر پرروش کرده باشی تو همه زمینه ها. اصلا چرا وقتی اب خواست باید ببری؟ مگه در حال انجام چه کار مهمیه که دستش بنده؟ یا چلاق و علیله؟ 

تو وقتایی که داری شیر میدی یا غذای بچت یا هر وقت دستت بند بود ازش بخواه برات کار انجام بده

مثلا یه اب برام بیار. یه چایی دم کن پلو رو ابکش کن و ...

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
والا اعصاب ما رو خورد مبکنن فکر میکنن برده خریدن میتونن براش همه جوره تعیین تکلیف کنن یادم نمیاد تو ...

دمت گرم واقعا عاشق همچین خانم هایی هستم خودمم اگه اطرافیانم سرکوبم نکنن همین طرز فکرو دارم البته مجردم

دوست دارم زندگی روووو😍😍😍
دمت گرم واقعا عاشق همچین خانم هایی هستم خودمم اگه اطرافیانم سرکوبم نکنن همین طرز فکرو دارم البته مجر ...

برا من خیلی سرکوبم کردن خانواده پدریم بشدت مردسالار بودن ولی کوتاه نیومدم دعوا شد شر شد کتک خوردم کوتاه نیومدم.دیگه از یه جایی به بعد دیدن نمیتونن و خسته شدن از سرکوب من،مجبور شدن همونطوری که هستم بپذیرن منو

مرسی عزیزم.قبل ازدواج هم با همسرم گفتم من طزم اینه اختیارم دست هیچ کس نیسن ولی باهات مشورت میکنم اگر باهام مشورت کنی کار خونه نصفش مال مرده و خیلی چیزا دیگه. حق طلاق و باقی حقوقمم گرفتم

2706