2737
2739
عنوان

بچها من از دست شوهرم و دخترم دیگه دیوااانه شدم😣

| مشاهده متن کامل بحث + 4542 بازدید | 145 پست
خدا بهت كمك كنه چقدر سخته  منم شوهرم اجازه نميده برم خونه مادرم  ميگه اگه ميخواي بري حتي ...

خودشم نمیره پش خانوادش؟

خسته و عصبی و درمونده شدم کاش خداوند منو فرزندم ازین جهنم نجات میداد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بچت که سنی نداره یک سالشه

طبیعیه گریه و اذیتاش

دخترمن ۱۵ ماهشهر دیوونم کرده اما خب خداروشکر یه بچه سالم داده چیکارکنم دیگه

انشالله درست میشه

بشین با شوهرت صحبت کن

🌸اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🌸
ميره

پس گوه میخوه بگه شما نری توهم ابرو تو خانوادش نزار براش هروقت میره زنگ بزن بدوبیراه به ننش بگو دیگه ازین غلط ها نمیکنه

خسته و عصبی و درمونده شدم کاش خداوند منو فرزندم ازین جهنم نجات میداد
شوهر منم خیلی بده دخترم ده ماهشه خیلی شیطونه همش میره بالای میز و مبل .... چند. بارم سرش خورده زمین ...

خوب کردی والا مگه مسئولیت بچه فقط با مادره.پدر هم وظیفه داره.تایمیک خونس باید کمک خانمش بکنه اگه بگه من بیرون کار کردم خسته ام والا کار خونه بیشتر ادمو خسته میکنه.من خودم شاغلم ولی یک ماه قبل کرونا استعفا دادم بخاطر ی سری مسائل.ک دنبال کار بگردم ک این ویروس اومد فعلا خونه ام.با اینکه بیشتر کارا رو مامانم انجام میده و من مسئولیت انچنانی ندارم ولی ب وضوح دارم میبینم خونه و خونه داری خیلی خیلی بیشتر وقت و انرژی از ادم میبره.تو سرکار ی تایم خاصی رو اونجایی و ی مسئولیت ک ب عهدته انجام میدی ولی خونه داری هزارتا خورده کاری داره ک اخرسم ب چشم نمیاد.

بچه کوچیک داشتن هم ک دیگه خودش ی پروسه سوای این حرفاس کلا

خدا حفظشون کنه انشاءالله ولی دوبرابر از ادم انرژی میبرن جوری ک ی وقتایی ادم وقت سر خاروندنم نداره

2740
اصلا درک ندارن منم امروز دیگه دعوام شد باهاش مامانم همونجا بود داشت با شوهرم از بانک میومد زورن میگی ...

چ بیخود حالا انگار ی کیک چی هست

ببخشید استارتر ولی شوهرت جزو ادمای بی درکه متنفرم ازین جور مردا خدا کمکت کنه

بعد تو وظیفه نداری با بچه کوچیک برا مادرشوهر غذا درست کنی حتی اگه بچه هم نداشتی وظیفت نبود ک اینطوری پررو بشن.والا اون وظیفشه ب تو برسه با بچه کوچیک و پسری ک تربیت کرده ک از بچه بدتره.

حالا ادم خودش بخواد لطفی بهشون بکنه بحثش جداست البته اگه لیاقت داشته باشن و بفهمن لطف کردی نزارن پای اینکه پول پسرمونه و وظیفته ووو

بازم خودت شرایط زندگیتو بهتر میدونی

دندون دراورده اینم از شرایط خونمون عصبی شده امروز اومدم خونه مادرم خیلی بهتره الانم خوابیده کلی بازی ...

الهی.. عشق جونی 😍😁 خداروشکر🙏🏻

بچه ها خیلی باهوشن حتی اگر ظاهرا همه چیز خوب باشه ولی واقعا اینطور نباشه بچه ها متوجه میشن و عرصه بهشون تنگ میشه و بدخلقی میکنن عزیزم 

از آرامش شما آرامش گرفته خداروشکر

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

اسی جان منم تو زندگی خیلی مشکلات داشتم.شوهرم رسما بود و نبودش فرقی نمیکرد فقط من به شدت بخاطر کاراش عصبی شده بودم.همه مشاورا بهم گفتن اگر جدا بشی بچت فقط پدر بالای سرش نیست ولی اگه به این روش زندگی ادامه بدی اون نه پدر داره نه مادر دیگه.در نتیجه جدا شدم.نمیگم زندگی راحتی دارم ولی خدایی ارامش الان رو کنار فرزندم با هیچی عوض نمیکنم