2752
2734
عنوان

طلاق گرفتم بنظرتون بازم میتونم ازدواج کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1437 بازدید | 109 پست
مثله اینکه خانواده ی اسی سنتی هستن و براشون بکارت مهمه. ولی خب بکارتش با چیزه ابرو ریزیی از بین نرف ...

نه اتفاقا مادر و پدرم خیلی آپدیت هستن تا فهمیدن گفتن خودتو اذیت نکن اصلا مهم نیست فقط زودتر خودت رو خلاص کن حتی نذاشتن مهریه بگیرم گفتن اعصابت خورد میشه تو این راه کلا تمومش کن بره یک روزه طلاق گرفتیم حتی پول محضر و وکیل رو بابام داد

اما الان خیلی دارن بهم فشار میارن که باید ازدواج کنی اونا میگن به ی کیس پایین تر از خودت برو ولی من دلم میخواد حداقل هم سطح باشیم آخه همسر سابقم (خانوادش فقیر)اما خودش پولدار بود نمیخوام پایین تر از خونه ی بابام برم روست دارم طرف مقابلم دارا باشه 

اسی توروخدا دوباره ازدواج نکن بخدا مردا همشون یه جاشون میلنگه زندگیه بقیه رو نبین باور کن شوهرشون یه عیبه بزرگی داره ک منو تو ازش بیخبریم. 

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اصلا متوجه نشدم دلیل جداییتون رو. یه مساله خیلی پیش پا افتاده بوده خب. شهرستان زندگی میکنید؟ خب پدر مادرت به خاطر آیندتونم شده باید جابجا شن. ولی اون کسی که دوستتون داشته باشه فقط خودت براش مهمی. من دیدم که زندگی خوبی هم دارن

اصلا متوجه نشدم دلیل جداییتون رو. یه مساله خیلی پیش پا افتاده بوده خب. شهرستان زندگی میکنید؟ خب پدر ...

یه جا اسی گفت انگار پسره میخاست از پدره اسی انتقام بگیره.

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
2731
آره یه نفر ظاهرمو مسخره کرد الان بچهاش دقیقا شبیه من شدن. اون شخص خواهرم بود گفت بینیت بزرگه هر 3 ...

😂😂😂 ببخشید خندم گرفت. خواهر زاده تا جایی که من میدونم به داییش می ره .تو این زمینه عکس شده و به خاله اش رفته. شما باید خوشحال هم باشید که 3نسخه کپی شده دارید.با وجود اینکه شما بهترید.🙏🙏

اسی توروخدا دوباره ازدواج نکن بخدا مردا همشون یه جاشون میلنگه زندگیه بقیه رو نبین باور کن شوهرشون یه ...

خسته از تنهایی دلم میخواد مادر بشم دلم میخواد خونه ی مستقل و خانواده ی خودم رو داشته باشم 

اون قطعا ربطی به  تاوان گناهی نیست . از نسل آدم کثیف و نامرد بچه سالم نمیاد این به این مربوط می ...

به نظرتون اگه این قضیه  برعکس باشه یعنی  عامل یه ازدواج خیییلی غلط با یه آدم کاملاً  اشتباه  برای یه دختر ۱۷ ساله پدر و مادرش مخصوصا مادرش باشه اونم بیشتر از روی لجبازی ،پدر و مادر هم تاوان پس میدن ؟

😂😂😂 ببخشید خندم گرفت. خواهر زاده تا جایی که من میدونم به داییش می ره .تو این زمینه عکس شده و به خ ...

دایی ندارن😭😂

بچهاش اصلا زیبا نیستن!

من بورم اونا رنگه پوستشون ب شدت تیرس!

دایی ندارن😭😂 بچهاش اصلا زیبا نیستن! من بورم اونا رنگه پوستشون ب شدت تیرس!

انشاءالله دایی دار بشن.منظورم دماغشون بود نه ظاهرشان . چرا تیره شدن😱😱 مگه باباشون تیره بود یا آبجیت 

اصلا متوجه نشدم دلیل جداییتون رو. یه مساله خیلی پیش پا افتاده بوده خب. شهرستان زندگی میکنید؟ خب پدر ...

تهران هستیم خونمون بزرگه جای خوبیه مامانم میگه خونه به این خوبی دیگه گیرم نمیاد حاضر نیست جا به جا بشه گفتم بهش اما موافقت نمیکنه بیشتر از این دیگه روم نمیشه پا فشاری کنم به اندازه ی کافی سر این موضوع اذیت شدن دلم نمیخواد بیشتر از این اذیتشون کنم 

به نظرتون اگه این قضیه  برعکس باشه یعنی  عامل یه ازدواج خیییلی غلط با یه آدم کاملاً  ...

اگر مقصر مادره. همینه که زندگی دخترش خراب کرده تاوان گناهش و قطعا پس داره میده ولی برای دخترش حتما حکمتی بهتر دارد

خسته از تنهایی دلم میخواد مادر بشم دلم میخواد خونه ی مستقل و خانواده ی خودم رو داشته باشم 

عزیزم😔اسمتو بزار تو این لیستای ازدواجی تو ایتا زیاد هست

انشاءالله دایی دار بشن.منظورم دماغشون بود نه ظاهرشان . چرا تیره شدن😱😱 مگه باباشون تیره بود یا آبجی ...

ن خدانکنه دایی دار بشن.

ن خواهرم مثله منه ولی بور نیست 

پدرشون ب شدت تیره هست.

2706