2737
2734
اره فردا میشه هفت سال

وااای چه سخت 

بعد این همه مدت ؟؟؟؟

حالا چه مشکل بزرگی داره دوست پسرت 

پدرت راست میگه ؟

حقو بهش میدی؟

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وااای چه سخت  بعد این همه مدت ؟؟؟؟ حالا چه مشکل بزرگی داره دوست پسرت  پدرت راست میگه ؟ ...

هیچ مشکلی نداره 

بابام میگه من ازین خانواده خوشم نمیاد

درست هفت ساله که منو مثل یه بچه بزرگ کرده

یه صلوات برا خوب شدن حال دلم میفرسین😢
هیچ مشکلی نداره  بابام میگه من ازین خانواده خوشم نمیاد درست هفت ساله که منو مثل یه بچه بزرگ ک ...

مگه فامیلید که پدرش خوشش نمیاد ؟

چند سالته؟

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2731
هیچ مشکلی نداره  بابام میگه من ازین خانواده خوشم نمیاد درست هفت ساله که منو مثل یه بچه بزرگ ک ...

استارتر چند سالته؟

کاش همه چیز به وقتش یرات اتفاق بیافته،همون موقع ک ذوقشو داری!وگرنه گذر زمان همه چیزو برات بی رنگ میکنه.خدایا کمک کن تا وقتی ذوقشو داریم به آرزوهامون برسیم 🩷🌱🤌
۲۰ عزیزم

اخی عزیزم ناراحتت شدم ینی هیچ راهی نیست ک پدرت قبول کنه ؟

مگه چه مشکلی داره خانوادشون؟

کاش همه چیز به وقتش یرات اتفاق بیافته،همون موقع ک ذوقشو داری!وگرنه گذر زمان همه چیزو برات بی رنگ میکنه.خدایا کمک کن تا وقتی ذوقشو داریم به آرزوهامون برسیم 🩷🌱🤌
2740
اخی عزیزم ناراحتت شدم ینی هیچ راهی نیست ک پدرت قبول کنه ؟ مگه چه مشکلی داره خانوادشون؟

هیچ مشکلی نداره 

هرچی میگم یه دلیل بیار میگه خوشم نمیاد ازشون

خیلی تلاش کردیم دوتامون اون حتی به امام جمعه شهرم گفته ک پادرمیونی کنه 

حتی پیش دعانویسم رفتیم😔

یه صلوات برا خوب شدن حال دلم میفرسین😢
هیچ مشکلی نداره  هرچی میگم یه دلیل بیار میگه خوشم نمیاد ازشون خیلی تلاش کردیم دوتامون اون حتی ...

☹☹☹اگه ب مادرت بگی ک با پدرت حرف بزنه چی ؟

خیلی سخته😥

نه همشهری بودن  ولی تحقیق چک رفتیم همه گفتن خوبن من۲۰ سالمه

اوه ماشالله دختر 

یعنی از 13 سالگی😂😂😂😂😂

به نظرم اگه ارزششو داره براش تلاش کن 

بجنگ

ای وای  چرا سیلی دیگه

بخاطر اینکه خیابون جای این کارا نیست😂😂😂

2706