2752
2734
اره فردا میشه هفت سال

وااای چه سخت 

بعد این همه مدت ؟؟؟؟

حالا چه مشکل بزرگی داره دوست پسرت 

پدرت راست میگه ؟

حقو بهش میدی؟

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

وااای چه سخت  بعد این همه مدت ؟؟؟؟ حالا چه مشکل بزرگی داره دوست پسرت  پدرت راست میگه ؟ ...

هیچ مشکلی نداره 

بابام میگه من ازین خانواده خوشم نمیاد

درست هفت ساله که منو مثل یه بچه بزرگ کرده

یه صلوات برا خوب شدن حال دلم میفرسین😢
هیچ مشکلی نداره  بابام میگه من ازین خانواده خوشم نمیاد درست هفت ساله که منو مثل یه بچه بزرگ ک ...

مگه فامیلید که پدرش خوشش نمیاد ؟

چند سالته؟

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2731
هیچ مشکلی نداره  بابام میگه من ازین خانواده خوشم نمیاد درست هفت ساله که منو مثل یه بچه بزرگ ک ...

استارتر چند سالته؟

کاش همه چیز به وقتش یرات اتفاق بیافته،همون موقع ک ذوقشو داری!وگرنه گذر زمان همه چیزو برات بی رنگ میکنه.خدایا کمک کن تا وقتی ذوقشو داریم به آرزوهامون برسیم 🩷🌱🤌
۲۰ عزیزم

اخی عزیزم ناراحتت شدم ینی هیچ راهی نیست ک پدرت قبول کنه ؟

مگه چه مشکلی داره خانوادشون؟

کاش همه چیز به وقتش یرات اتفاق بیافته،همون موقع ک ذوقشو داری!وگرنه گذر زمان همه چیزو برات بی رنگ میکنه.خدایا کمک کن تا وقتی ذوقشو داریم به آرزوهامون برسیم 🩷🌱🤌
اخی عزیزم ناراحتت شدم ینی هیچ راهی نیست ک پدرت قبول کنه ؟ مگه چه مشکلی داره خانوادشون؟

هیچ مشکلی نداره 

هرچی میگم یه دلیل بیار میگه خوشم نمیاد ازشون

خیلی تلاش کردیم دوتامون اون حتی به امام جمعه شهرم گفته ک پادرمیونی کنه 

حتی پیش دعانویسم رفتیم😔

یه صلوات برا خوب شدن حال دلم میفرسین😢
هیچ مشکلی نداره  هرچی میگم یه دلیل بیار میگه خوشم نمیاد ازشون خیلی تلاش کردیم دوتامون اون حتی ...

☹☹☹اگه ب مادرت بگی ک با پدرت حرف بزنه چی ؟

خیلی سخته😥

نه همشهری بودن  ولی تحقیق چک رفتیم همه گفتن خوبن من۲۰ سالمه

اوه ماشالله دختر 

یعنی از 13 سالگی😂😂😂😂😂

به نظرم اگه ارزششو داره براش تلاش کن 

بجنگ

ای وای  چرا سیلی دیگه

بخاطر اینکه خیابون جای این کارا نیست😂😂😂