2733
2734

من ک مجردممممم🙁🙁🙁 😂😂😂😂

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام مرسده ام 16 از مشهد . این سوتی روکه میخوام تعریف کنم مال 9 سال پیشه که واسه من ودختر دایییم سودا اتفاق افتاد.👭ما رفته بودیم پاساژ فردوسی خرید لباس مجلسی برای عروسی پسرخالم👰. ما تقریبا کل پاساژ رو گشته بودیم اما هیچی نخریده بودیم😱. بعد یه مغازه دیدیم که لباساش قشنگ بود👚👗👠 . بعد که رفتیم داخل یه لباس واسه سودا زنداییم پسندید اما چون که داخل اتاق پرو یه خانمه بود ما منتظر موندیم. یه دفعه مامانم چشمش به صندلی گوشه مغاز افتاد و به ما گفت صندلی رو واسش ببریم سودا فوری صندلی رو بدون اینکه حواسش به شوهر همون خانمه که داخل پرو بود باشه صندلی رو از زیر پای آقاهه کشید و یه دفعه بووووووم!😵آقاهه افتاد و لگنش خورد خاکه شیر شد و من یهو سوتی دادام به آقاهه گفتم ای وای باسنتون شکست و مامانم جلوی دهنم رو گرفت و کل مغازه از شدت خنده رفت رو هوا😂😂😂 . مرسی از کانال خوبتون امیدوارم خندیده باشید امیدوارم ادمین عزیز هم این سوتی رو بزاره داخل کانال این اولین باره سوتی میفرستم.

#ســــــوتے_هاے_زَََنــــــونـــــــہ

➖➖➖⚜ @zaanone⚜➖➖➖

👠 مُُُنتظرِِ سوتے هاتون هَستیم👠    

👉♥️♠️ @admin_zaanone ♠️♥️👈

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          

ما تو عقدمون اصلا خاطره تعریف کردنی نداشتیم

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
امضات فرستادم

مرسی منم فرستادم

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         
2738
بگو بگووو خنده داراش😂

خنده دار نیستن زیاد😂

ی بار دعوامون شد خیللییی بدددد

پاشد رف حموم😒

منم از لجش تو سشوارش ارد ریختم

فرار کردم😂

گوشیمم تا دوروز خاموش بود روشن ک کردم فقد تهدید بودددد ک واسم،میومد😂ولی هیچ غلطیم نکرد

خنده دار نیستن زیاد😂 ی بار دعوامون شد خیللییی بدددد پاشد رف حموم😒 منم از لجش تو سشوارش ارد ریخت ...

لعنتی😂😂😂

یه صلوات برا خوب شدن حال دلم میفرسین😢

ما میرفتیم پارک توماشین بودیم شوهرم گفت سرت بذار روسینم منم گذاشتم و موهام گیر کرد به دکمه لباسش فلزی پرسی بود هیچ جوره موهام از دکمه باز نمیشد جایی که پارک کرده بودیم مردم هرچند لحظه یکی رد میشد  دیگه مجبور شدیم موهامو بکنه که کلم از روسینش بردارم خبرم با این عشق بازیای خیابونی جا نداشتیم که دوبار هم صدوده گرفتمون 😪😫

خدایا خستم 

ی بارم خیلی اذیتش کردم 

منو با ی ملخ گنده تو،اتاق زندانی کرد😢😐

ججججیییغ و فشششش بوددد ک میدادددماااا

صدا تلویزیونو زیاد کرده بود صدامو نشنوه عنتررر

منم گفتم یا درو باز میکنی یا زنگ میزنم پلیس میگم منو دزدیدی😂

بیچاره ترسید باز کرد اخه ازم بعید نبود واقعا

چرااا

چون همسرم خونه مجردی داشت 24 ساعت اونجا بودیم 

طبعا سوتیم جلوی کسی ندادیم 😂😂😂😂

مسافرتا هم می رفتیم هتل

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2706