2733
2734

بچه ای که همش بگه بابامو دوست ندارم کاش بمیره یعنی تو آینده به جنس مخالف رو میاره؟ دختری رو دید که پدر خوب نداشته باشه وخوشبخت بشه؟

همیشه مادر را به مداد تشبیه میکردم که با هر بار تراشیده شدن کوچک و کوچک تر میشود …ولی پدر یک خودکار شکیل و زیباست که در ظاهر ابهتش را همیشه حفظ میکند ،خم به ابرو نمیاورد و خیلی سخت تر از این حرفهاست ؛فقط هیچکس نمیبیند و نمیداند که چقدر دیگر میتواند بنویسد …بیایید قدردان باشیم …

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چرا تنفراز بابا 

رابطه خوب ندارن 

همیشه مادر را به مداد تشبیه میکردم که با هر بار تراشیده شدن کوچک و کوچک تر میشود …ولی پدر یک خودکار شکیل و زیباست که در ظاهر ابهتش را همیشه حفظ میکند ،خم به ابرو نمیاورد و خیلی سخت تر از این حرفهاست ؛فقط هیچکس نمیبیند و نمیداند که چقدر دیگر میتواند بنویسد …بیایید قدردان باشیم …
2731

بخدا اونقدری بدبخت بشه که هیچ جوره نتونه از بدبختیاش خلاص بشه دیدم که میگم...

راز خوشبختی و سعادت فقط تو احترام به پدر مادره آخ که دعاهاشون معجزه میکنه

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  

علت خاصی داره؟ اخلاقا متفاوتن شاید اره شایدم نه و صرفا فقط با پدرش مشکل داره

https://harfeto.timefriend.net/17178692639966•🦋مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه💛🌊 
منم از بابام خوشم نمیاد باعث شده از همه مردا بدم بیاد

میشه بگی چند سالته؟ رابطه اتون چرا بد بود؟

بخدا اونقدری بدبخت بشه که هیچ جوره نتونه از بدبختیاش خلاص بشه دیدم که میگم... راز خوشبختی و سعادت ف ...

اون در صورتیه که پدر و مادر واقعا خوب و صالح باشن

بعضی از پدر مادرا خود شیطانن

https://harfeto.timefriend.net/17178692639966•🦋مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه💛🌊 
رابطه خوب ندارن 

اگه پدر زحمتکشی هست 

رابطه مهم نیس 

بعضی پدرها شاید  توی رابطه ضعیفن  ولی برا بچه ها کم نمیزارن 

کرشمه ی تو شرابی به عاشقان پیمود                               که عشق بی خبر افتاد و عقل بی علم شد 

چزا نسل جدید انقدر نسبت به پدر مادر بی احترامن

چجور دلشون میاد واقعا

پدر مادر الماسن دست نیافتنی باید پاهاشونو بوسید هر روز خدارو بابت نفس کشیدنشون شکر کرد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
بخدا اونقدری بدبخت بشه که هیچ جوره نتونه از بدبختیاش خلاص بشه دیدم که میگم... راز خوشبختی و سعادت ف ...

بچه ۶ ساله است وقتی محبت نبینی متنفر میشه 

منظورم از اسیب ، اسیب های اجتماعی بود 

بستگی داره از چه نظر بدش بیاد 

اگه از نظر روحی نیاز های یک دختر درک نشه ومثل عابر بانک باباهه عمل کنه دختره ممکنه به پسرا رو بیاره

ولی اگه از نظر اینکه بد اخلاقی کنه یا عصبی باشه و...ممکنه دختره از همه مردا متنفر بشه

دانشجو❤️👩‍⚕️
اون در صورتیه که پدر و مادر واقعا خوب و صالح باشن بعضی از پدر مادرا خود شیطانن

هر چی باشن پدر مادرن اولاد اگه صالح باشه اونام خوب رفتار میکنن مسلما...

بعضی اولادها ناصالح و مایه عذاب پدر مادر هستن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706