2752
2734
اینکه بدی نیست مردیکه میخواد ازدواج کنه باید پول داشته باشه خرجم کنه ازدواج و تشکیل خونواده خرج دار ...

دقیقا بعدش همین بحث رو باهاش داشتم

گفتم تو ولخرج ندیدی توهم زدی ک من ولخرجم

والا ن مثل زنای دیگه عمل زیبایی چیزی داشتم

ن این کلینیک و اون کلنیک میرم 

خیلی ساده و معمولیم فقط یه کاشت ناخن میرم

و چندماه یبارم یه اصلاح یکی دوماه یبارم یه لباس

میگیرم همین بعد اقاااا حرف خونه میشه میگه

خانم ولخرجه خانممم نمیتونه جلو ولخرجیاش رو بگیره😒😐

حالا واقعا ولخرجی؟بهش بگو اگه باهام مشکلی داری و واقعا ازم ناراحتی به خودم بگو .پیش بقیه غرورمو نشکن ...

اگ شوهر من بگ در جوابش میگم زنی ک خرج نداره عرج هم نداره الان اگ خرج نکنم چطور برات آرایش کنم اگ لباس  س...سی نگیرم چجوری دلتو ببرم و باهاش لوندی نکنم؟؟؟الان جوونم باید خرج کنم و ب خودم برسم و اونجوری ک دوس داری برات خوشگل کنم دلتو ببرم پیر ک بشم چروکیده بشم ۱۰ قلمم آرایش کنم لباسی از طلا بشونم باز خوشگل و جذاب نیستم والاااا اگ اینجوری جواب شوهرارو در برابر این حرف بگین انقدرررر دست و دلباز میشن خسیسی دگ نمیکنن و این حرف و هم نمیگن چ در خلوت چ در تنهایی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
میگم خلایق هر چه لایق.بگو اگه مشکلی هم داریم بیرون جار نزن خودمون حلش میکنیم.و شمام ببین از جی ناراح ...

میزبان از اعضای خانوادم بود ولی بازم خیلی خجالت کشیدم مثلا سر حرف رو باز کرد ک نصیحتم کنن

به خودم بیام

خیلی خجالت کشیدم حقوقش خرج خورد و‌خوراک میشه چی بشه ماهی دوماهی یه لباس بگیرم ابروم رو برده میگه ول ...

میگفتی عزیزم مگ بجز من کیو داری ک خرجش کنی

به عنوان حق‌گو فعالیت میکنم
اگ شوهر من بگ در جوابش میگم زنی ک خرج نداره عرج هم نداره الان اگ خرج نکنم چطور برات آرایش کنم اگ لبا ...

درسته واقعا زن باید به خودش برسه منم به خودم میرسم اما درحدی که بدونم به شوهرم فشار نمیاد.به یه رنگ مو یه کاشت ناخن یه لباس ترتمیز و شیک خیلی آدم جذاب میشه واقعا لازم نیس همیشه از این ارایشگاه بری اون ارایشگاه از این کلینیک بری اون کلینیک.همیشه متعادل باید رفتار کرد.

...
واقعا این چه نظری بود دادی یعنی هرکی ازدواج میکنه باید پولش درحدی باشه سفرخارج بره همیشه و برند بپوش ...

هرکسی یه نظری داره که طبقِ زندگیه خودشه دختری که کلا از بچگی ایتا رو داشته بله شوهرشم باید در اون حد باشه

گرچه شما کلا کامنتِ منو اشتباه متوجه شدی ولی بازم ریپلای کردی و این نشون میده من نباید زیاد تایم برای توضیح به شما بذارم

میزبان از اعضای خانوادم بود ولی بازم خیلی خجالت کشیدم مثلا سر حرف رو باز کرد ک نصیحتم کنن به خودم ب ...

اگه خرجت همینه ولخرج نیستی .بگو منم زنم خرج دارم احتیاج دارم ماهی دوسه تومن واسه خودم داشته باشم حالا یا لباس بگیرم یا خرج دیگه ایی کنم

...
دقیقا بعدش همین بحث رو باهاش داشتم گفتم تو ولخرج ندیدی توهم زدی ک من ولخرجم والا ن مثل زنای دیگه ع ...

دقیقا اخه میدونی من دیدیم یارو مثلا به زنش ماهی ۲ میل میده برای همه چی بعد کم میاره میگه پول بده میگه تو ولخرجی کلا تعریفشون از ولخرجی در حد و حدوده خیلی پایینیه یکیم میلیارد میلیارد میریزه به پای زنش ولی واسش خرج نرماله

بنطرم مرد باید با حدِ زنش کنار بیاد اگر نمیتونه کلا ازدواج نکنه زورش نکردن که

واقعا خرجت در همين حده؟

تقریبا اره 

بخدا دندونام احتیاج به ارتودنسی داره چند ساله التماسش میکنم میگه ندارم 

دلم میخاد گونه هام رو یکم ژل بزنم چون صورتم لاغره اصلا گونه ندارم صافه هی میگه از کجام بیارم

ارزوی یه مسافرت مونده رو دلم و خیلی چیزای دیگه

حالا دلمو خوش کردم به ماهی دو ماهی یبار یه لباس خونگی یا مانتوی ارزونی چیزی میگیرم

میگه اوووه خیلی ولخرجی

اگ شوهر من بگ در جوابش میگم زنی ک خرج نداره عرج هم نداره الان اگ خرج نکنم چطور برات آرایش کنم اگ لبا ...

عزیزانی ک میگن چیکار کنیم ک شوهرمان دیگر خسیسی نکند این یک سیاسته ک خیلی خیلی جواب میده تضمینی البته ی مدلی ک دل شوهر و نرم کنه ها و دلشو ببرین با نرمی و ظرافت زنونه به اضافه یک چشمک و قربون صدقه کوتاه و عشوه و لوندی باور کنید افسون و جادو میشن تا میگین پ دگ خودشون پول میدن اگ هم پرسید چقدر میخوای باز و حرف زدن بچه های دوساله چون مردا خیلی دوس دارن هراز گاهی ب فاصله مدت طولانی مابینش ن ک هر روز اینکارو بکنین بگین هل صقد ک آقایی دوشتم داله و بلاش ارزش دالم و خودس معرفت و ملام داله حالا بزرگی میگم ک بدونین هرچقدر ک اقایی دوسم داره خودش مرام و معرفت داره

هرکسی یه نظری داره که طبقِ زندگیه خودشه دختری که کلا از بچگی ایتا رو داشته بله شوهرشم باید در اون حد ...

اره میدونم طبق زندگی خودت نظر دادی  کامنتت رو درس متوجه شدم منم گفتم اونایی که تو گفتی ولخرجی نیست دیوونگیه اما نه واسه کسی که پولداره .منم گفتم اگه پولداری بریز و بپاش اگه نه به جیب شوهرت نگاه کن چیز عجیبی نگفتم .منم علاقه ایی ندارم باکسی که سطحی فکر میکنه بحث کنم 

...

کار خوبی نیس 

البته بستگی به جایگاه اجتماعیش هم داره 

بعضی شوهر ها (مردها )در جایگاهی هستن که حرفاشون برا شنونده چندان  اهمیتی نداره 

کرشمه ی تو شرابی به عاشقان پیمود                               که عشق بی خبر افتاد و عقل بی علم شد