2752
2734

نات کوین دیروز همون اول قیمت گذاری ۷هزار گذاشته بودن یعنی من اگه اونموقع میفروختم حدود ۱۳٠ میلیون میشد،ولی بعد قیمتش اومد پایین تا ۴٠٠تومن رسید، منم فعلا نمیفروشم تا باز قیمتش بره بالا.

فقط الان یه ارز دیگه هست اونم مث نات کوین ممکنه دو سه ماه دیگه قیمت گذاری بشه الان تا زمان داره واسه استخراج، استخراج کنین

لینکشم پایین میذارم، با لینک معرفی من برین به منم سکه جایزه میده، بعدا ک وارد ربات شدین خودتونم حتما لینک دعوت بگیزید واسه دوست و آشنا بفرستین اونام با لینک شما بیان بهتون سکه میذه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

عزیزم نات کوین فاقد ارزشه

فقط وقت آدم الکی میگیره

لطفا یه صلوات برای عاقبت بخیری دخترم بفرست❤️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم❤️خدایا شکرت که دخترمو بهم هدیه دادی🫶🤲بابت سلامتی دخترم و خودم ازخدا هزار مرتبه ممنونم و شکر گزارشم🌹🌹🌹خواهر گلم هیچی تو دنیا ارزش غصه خوردن و ناراحتی نداره پس سخت نگیر و دنیارو پراز انرژی مثبت برای خودت و بچه هات کن🌸🌸🌸یاحَق🌸صلوات فرستادی برای دخترم بگو تا منم برای حاجت تو صلوات بفرستم🌸🌸🌸🌸
این همش دروغه فقط واسه این بود فالیت تلگرام بیشتر بشه 

منم اینطوری فک میکردم اما من تو کار ارز ذیجیتالم رمزینکس دارم دیگه واقعا دیروز اومد تو صرافی قیمت گذاری شد

نه دیگه دیروز اومده تو صرافی ها، منم تا دیروز همینطور فکر میکردم

هریک میلیون نات کوین خیلی کم یه مقداری میخرن حالا اندازش یادم نیست 

فکر کن انقد پای گوشی باشی که این یک میلیون استخراج کنی آخرشم هیچ

لطفا یه صلوات برای عاقبت بخیری دخترم بفرست❤️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم❤️خدایا شکرت که دخترمو بهم هدیه دادی🫶🤲بابت سلامتی دخترم و خودم ازخدا هزار مرتبه ممنونم و شکر گزارشم🌹🌹🌹خواهر گلم هیچی تو دنیا ارزش غصه خوردن و ناراحتی نداره پس سخت نگیر و دنیارو پراز انرژی مثبت برای خودت و بچه هات کن🌸🌸🌸یاحَق🌸صلوات فرستادی برای دخترم بگو تا منم برای حاجت تو صلوات بفرستم🌸🌸🌸🌸
هریک میلیون نات کوین خیلی کم یه مقداری میخرن حالا اندازش یادم نیست  فکر کن انقد پای گوشی باشی ...

ببین دیروز ک قیمت نات ۷ هزار بود یعنی هر یک میلیون میشد ۷میلیون ولی بعد اومد پایین قیمتش 

2706