2737
2734
عنوان

تله پاتیییییی عالیییهه اوردم براتون

| مشاهده متن کامل بحث + 1810 بازدید | 171 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
😤😤😤😤 👿👿👿👿 چشم دنبال دیوید من داری؟؟؟

جان؟؟ دیوید له شده لقب شوهرمه..تایپیک خاطره عروسیمو نخوندی؟؟؟

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 

جواب گرفتی خودت؟ تعریف میکنی چیشد؟

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2740
تعریف کن بگو😍زنگ زد بهت؟بعد اینکار ؟؟؟ چند روز،بعدش زنگ زد؟

بین من از یکی تو کوه خوشم میومد

هفته ای یک بار  تو کوه میدیدمش 

هیچ حرف و یا سلام علیکی بینمون نبود

بعد که تمرکز کردم خوندم 

هفته ای بعدش با کمال ناباوری اومد سمتم سلام علیک 

بعدشم تا خونه منو رسوند 

پیام نده بابا.....گناه داره بابات بفهمه با نیسان از روش رد میشه روده هاش از دهنش بیرون میزنه😣😣😱😱

😂😂😂😂😂

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
عنچوچک کپک😅😅😅😅😅 من بهش میگم الدنگ دراز😅😅😅😅 مرزهای عشق و علاقه رو جا به جا کردیم ما دوتا

😂😂😂 واقعا 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
عزیزم میشه توضیح بدی تله پاتی چیه اصن؟؟ 

کاملا تا تح اش بخون و تمرکز خیلی زیاد داشته باش 

بعد واقعا تصور کن این اتفاق افتاده 

تمام انرژی های تو به اون میرسه و سمتت میاد

2706