2737
2739

‌:

سلام

خوبی

Aref:

سلام شما

‌:

نازی 🥲

Aref:

نازی کیه

‌:

عارف

میشناسی و داری اینارو میگی 🥲

Aref:

نازی کیه خب

‌:

مگ چند تا نازی میشناختی ک نازی کیه

Aref:

هیچکی

میدونم کی هسی

‌:

خو دیگه چرا هی میپرسی

Aref:

چم

جانم کاری داری

‌:

ببخشید

معذرت، بابت هر رفتار بدی که داشتم واسه هر چیزی که لج کردم ببخشید 🥲

Aref:

😄اشکال نداره

‌:

میدونی چقد دلم برات تنگ شده 🥲

Aref:

نازی من برم

خسم سرکار بودم

صب میحرفیم

‌:

10دقیقه

لطفااا

Aref:

😊

‌:

میدونم خسته ای

Aref:

خو باشه

‌:

میدونم همش تقصیر خودم بوده ک لج کردم 🥲

ببخشید

Aref:

گفتم ک اشکالی نداره قشنگم

‌:

چیزی نمیگی همین اشکال نداره 🥲

Aref:

چی بگم اخه

‌:

میدونم تقصیر خودم بود 🥲

Aref:

نه عزیزم

‌:

عارف

معذرت

Aref:

جانم

‌:

ببخشید 🥲

Aref:

نمیخاد ببم

‌:

قهر نباش 🥲

Aref:

کاری نکردی

نیسم بخدا

‌:

اینجوری رفتار نکن🥲

یعنی میگی میخای بری؟ 🥲

Aref:

کجا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
خورد نکرده لابد اشتباه بدی کرده هر ادم باشعوری واسه اشتباهش عذرخواهی میکنه و از دل طرف در میاره

اشتباه بدی کرده که غرورشو خورد کرده 

خیلی ببخشید از خانم هایی که بخاطر پسرا از غرور چند سالشون میگذرن متاسف میشم

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
اشتباه بدی کرده که غرورشو خورد کرده  خیلی ببخشید از خانم هایی که بخاطر پسرا از غرور چند سالشون ...

غرور رو با بی شخصیتی اشتباه نگیر👍

کسی که برای اشتباهش عذرخواهی نمیکنه یه بی شخصیت تمام عیاره.

چقدر خودتو خورد کردی 

عزیزم واسه اشتباه عذر خواهی کردن و از دل کسی که دوسش داری دراوردن خود کوچیک کردن نیست! همه چیو اشتبا نگیرید

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼
2706