2752
2734
عنوان

بنظرتون این رابطه بدرد میخوره دیگه؟ 🚶‍♀️🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 426 بازدید | 37 پست
غرور رو با بی شخصیتی اشتباه نگیر👍 کسی که برای اشتباهش عذرخواهی نمیکنه یه بی شخصیت تمام عیاره.

من معتقدم که عذر خواهی نباید کرد اشتباه را پذیرفت انجام نداد 

ااین نظر منه 

وسط دعوا قهری بودن و تخس گرفتن معنایی نداره 

فقط باید اصلاح کنی و به راحت ادامه بدی و عذرخواهی الکی کنی و بعدا رفتارت بدتر بشه این کار بی معنیه

قاتِلِ خُدَم ✞"گفتم حالم خوبه اما تو باور نکن .."

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من خیلی خیلی خیلی حتا از خودم بیشتر دوسش دارم احمقم نَ؟ 

رابطتون درست میشه اپنم دوستت داره نگران چی ای

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼
گف عکس موهات بده، گفتم بعد میدم سر همین رف 🙂🚶‍♀️

خب اگر سر اینه که نه تنها اشتباه کردی عذرخواهی کردی

بلکه اشتباه کردی که هنوزم داری باهاش ادامه میدی

و اشتباه میکنی ک دوسش داری

ایا فک نمیکنی دوست داشتن باید دو طرفه باشه؟کدوم مرد عاشقی سر همچین چیزی قهز میکنه؟

یکم به خودت بیا

برو نگاه کن تو ایینه ببین کی هستی چی هستی

یکم نگاه کن به خودت ببین اگر روزی دختر داشته باشی دلت میخواد مثل تو اینقد خودشو خوار و ذلیل کسی کنه؟

🚶‍♀️ یک ماهه رفته  درست شه؟ 🚶‍♀️🙂

بعد یک ماه پیام دادی؟

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼
ن برا ی ماه قبله 

عا خب پس همونجا تموم شد ینی چتتون ؟!

عا خب پس همونجا تموم شد ینی چتتون ؟!

‌:

🥲من واقعا معذرت میخوام ازت، اگر چیزی گفتم که ناراحت شدی، رنجیدی، اگ حرفی زدم ک اذیتت کرده و.... 

ببخشید

Aref:

عاها

راستش تنهایی برام بهتره

جز توعو

چن نفر دیگه بودن

ک برم تو رابطه

نرفتم

اذیت میشم

تنهایی حالمو بهتر میکنه

‌:

میدونم چی میگی

هیچی برای آدم تنهایی نمیشه

خیلی خوبه تنهایی

فق اینکه، اگر میخای تنها باشی و فکر میکنی حالتو بهتر میکنه، اصرار نمیکنم

فق همین ک حالت خوب باشه کافیه برام ❤️🙂🫶و خیلی خوشحال میشم ک تو تنهایی حالت خوبه تا اینکه بخوای با کسی وارد رابطه شی

Aref:

اره خلاصه

امید وارم درکم کنی

من نمیتونم کسیو برا خودم مهم بودنم

همین باعث اذیت شدن طرف میشه

پس تو هیچ رابطه ای نمیرم

‌:

درکت میکنم

ناراحت نباش🙂

Aref:

اوم

گف عکس موهات بده، گفتم بعد میدم سر همین رف 🙂🚶‍♀️

وای توروخدا... نمیخوام قضاوت یا ناراحتت کنم ولی دختر خودت یلحظه نگاه کن به وضعیت.. سر همچین چیزی گذاشته رفته واقعا؟ آخرشم تو پیام دادی و کلی معذرت خواهی کردی؟ نکن با خودت وای.. خیلی ببخشید عزیز دلم ولی آدم عاشق سر این کات میکنه و میره؟؟ اصلا تورو برا خودت میخواد یا برا موهات... بگردمت من

2706