2733
2739

من مریضم چند روزه. بعد همیشه هر وقت مادر شوهرم مریض میشه با اینکه خودم بچه دارم و شاغلم سوپ و اینا درست میکنم می‌فرستم اون سری مریض بود یه قابلمه پر سوپ فرستادم براش 

حالا ظهر شوهرم نگو تو سرکار زنگ زده مامانش که مامان اگه میتونی سوپ درست کن مریضن اینا (منو بچمو گفت) بیام ببرم حالا یهو مادر شوهرم زنگ زد به من خوب شوهرتو پر می‌کنی که من مریضم به مامانت بگو سوپ درست کنه😐منم گفتم مامان من اصلا از هیچی خبر ندارم اصلا گفته باشه هم شما زحمت نکش ولی یه سوپ واقعا خیلیم سخت نیست 

دیگه خودش خجالت کشید گفت من پام درد می‌کنه حالا سری بعد

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴

با اجازه اسی ، خانما لطفا میشه تایپک تحقیق دانشگاهی من و گزارش بزنید حذف بشه

دلتونو قلبتونو روحتونو پاک نگه دارید ، اخلاق بد ،روح افسرده، دل ناپاک هیچ بنی بشری رو به هیچ ارتفاعی نرسونده  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
واااای من باشم تفم تو روی همچین ادمی نمیندازم چقد بی شعورهههه

دقیقا 

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
2740
چقدر بیشعور و بی احساسن بعضی مادر شوهرا اخ اخ برا نوشم زورش میاد درست کنه؟؟؟ توام دیگ درست‌نک ...

اره بابا

اخلاق شوهرت مشکلی نداره عزیزم

مادر شوهرت غیر طبیعیه:/

زِ‌هَمه‌دَست‌کِشیدَم ڪِه‌تُ‌باشی‌هَمہ‌اَم باتُ‌بودَن‌زِهَمِه‌دَست‌ڪِشیدَن‌دارَد :))  ‹✨اربابمـ‌حسین‌جانـ ›  ️

شماهم میگفتی آره حتماااا سری بعد

یعنی ایندفعه مریض شدی کوفتم برات نمیفرستم

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
به شوهرت بگو مادرش چی گفته از دفعات بعد چیزی واسش درست نکن 

اره گفتم 

2706