2733
2739
عنوان

کرونا خر است کرونا گاو است

249 بازدید | 25 پست

خدایا خسته شدم هر سال این موقع همه فامیل تو باغ بودیم حالا اونش به کنار الان خانوادمم همه دور هم من باید با دخترم تنها بشینیم شوهرم خوابه در ضمن مامانم اینا با داداشم تو یه ساختمونن

کرو نا عامل است🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
کرو نا عامل است🍭

دیگه معمولی‌ شده😂

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2740
دیگه معمولی‌ شده😂

الان نقی با لاکچیکو میاد😂🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2706