2733
2734
عنوان

کرونا خر است کرونا گاو است

248 بازدید | 25 پست

خدایا خسته شدم هر سال این موقع همه فامیل تو باغ بودیم حالا اونش به کنار الان خانوادمم همه دور هم من باید با دخترم تنها بشینیم شوهرم خوابه در ضمن مامانم اینا با داداشم تو یه ساختمونن

کرو نا عامل است🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کرو نا عامل است🍭

دیگه معمولی‌ شده😂

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2738
دیگه معمولی‌ شده😂

الان نقی با لاکچیکو میاد😂🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2706