2733
2734

چقد باحال 

خوشم میاد از این کار 

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آفرین 

عالیه

خدایا! از صمیم قلبم و بندبند وجودم هزاران بار شکرت میکنم بابت همسری 💏که به من هدیه دادی..کسی که کنارش فقط و فقط  لمس آرامش و خوشبختیه😍❤شکرت میکنم بخاطر خونواده ی خوب و عزیزم..بخاطر سلامتیشون.. مهربونیشون..دوستت دارم خدای مهربونم..😘🙏

اینایی ک شما نوشتی همش پول میخواد ک

به اینا نگاه کنید:😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😶😶

منم انجام میدم ماهانه ولی امسال میخوام سالانه اش کنم

بئله بیلمیردیم....                                        هئچ زامان.....سنی....منن....آیرار فلک..... قویار منی..... قاباغینا.... بوجور  چالیب ....اوینار فلک
2738

دوستان یه نصیحت از من به شما 

حتما یه دفتر داشته باشین و برنامه هاتون رو توی دفتر بنویسین . من پارسال قرار بود آزمایش کامل بدنم رو انجام بدم ولی واقعیتش اینه چون فراموشش کردم کارهای غیر ضروری تر رو جایگزینش کردم 

نوشتن اهدافتون خیلی توی زندگی کمکتون میکنه 

من قبلتر انجام میدادم مینوشتم دفتر داشتم 

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.