2737
2734
عنوان

عکس از برنامه کلی یک ساله ام

| مشاهده متن کامل بحث + 5668 بازدید | 57 پست
رایگانه یا باید بخرم منم اهدافمو نوشتم و دارم کم کم پیشرفت هم میکنم 

همین پیج این خانومو بالا پایین کنی کلی ایده جدید بهت میده 

اینم دومی

https://www.instagram.com/p/Bw17s7TJh8R/?igshid=14s1jnyuq8wtd

واقعا خیلی لطف میکنی راستش باخودم گفتم هی سوال پیچش میکنم ناراحت نشه راستش من یکی دوساله دارم رو خو ...

اگه میخوای برنامه ریزیت به این صورت باشه توی سایت آی موفقیت میتونی دانلودش کنی . البته با کتاب اصلی دارن هاردیه  که یه فایل کامل بهت میدن . اگه دوس نداری میتونی از همین بولت ژورنال که دوستمون گفت استفاده کنی . من الان رفتم به بولت ژورنال  توی سایت نگاه کردم به نظر جالب می اومد . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رایگانه یا باید بخرم منم اهدافمو نوشتم و دارم کم کم پیشرفت هم میکنم 

کتاب اثر مرکب رو بخون  خیلی عالیه . چیزایی نوشته که هیچ وقت هیچ کس بهمون نگفته .

همه فکر میکنن برای موفقیت باید استعداد داشته باشی و بهره هوشیت بالا باشه ولی من با خوندن این کتاب فهمیدم که این حرف اشتباهه .  فقط کافیه تلاشتو چند برابر کنی و ناامید نشی  در اون صورت از آدمای با استعداد هم جلو میزنی .

2728
واقعا خیلی لطف میکنی راستش باخودم گفتم هی سوال پیچش میکنم ناراحت نشه راستش من یکی دوساله دارم رو خو ...

عزیزم تصمیم گرفتم عکسارو تو تاپیک خودم بذارم تا تاپیک این دوستمونو الکی اشغال نکنم تشریف بیار پیجم

ميشه براي منم توضيح بدي چجوري اين ديپلم بگيرم؟

آره عزیزم 

اول اینکه برای گرفتن این دیپلم باید زبانت رو حداقل  در حد B  برسونی یعنی متوسط باشه  که اونم اگه ۶ ماه روزی ۳ ساعت وقت بزاری حتما بهش میرسی   

دوم اینکه برای این مدرک  باید  حداقل مدرک دیپلم داشته باشی 

وقتی شرایطت اوکی شد اون وقت میری توی سایت pact  و اونجا توی کلاساش ثبت نام میکنی . 

البته اینم بگم یه خرده هزینه داره ولی واقعا ارزش داره  برای دیپلمش ۳ تا آزمون باید بدی  اونجا در مورد هزینه ها نوشته . 

مدرکش معتبره در سطح بین المللی هست یعنی هر کجای دنیا اعتبار داره 

کتاب اثر مرکب رو بخون  خیلی عالیه . چیزایی نوشته که هیچ وقت هیچ کس بهمون نگفته . همه فکر ...

مرسی عزیزم بزرگترین لطف رو درحقم کردی

لایک نکردم که اذیت نشی چون خودمم لایک بیجادوس ندارم 

ارادت مند💜💜💜

2738
پیج اینستا؟ کدوم تاپیکتو میگی عزیزم

نه همینجا خواستم تاپیک بزنم بعد با خودم فک کردم بهتره خصوصی بمونه😅

اگه خواستی بهت درخواست دوستی دادم  ، قبول کن تا خصوصی برات بفرستم

آره عزیزم  اول اینکه برای گرفتن این دیپلم باید زبانت رو حداقل  در حد B  برسونی یعنی ...

خييييييلي ممنونم از راهنماييت

ميشه بگي چه كتابي بخونم و چجوري زبان بخونم 

يكم راهنماييم ميكني 

خييييييلي ممنونم از راهنماييت ميشه بگي چه كتابي بخونم و چجوري زبان بخونم  يكم راهنماييم ميكني ...

ببین برای این دیپلم خودشون بهت جزوه میدن و آموزش میدن . از این بابت نگران نباش  اما برای زبان منابعی که استفاده میکنی خیلی مهمه . من  یه ترم ۲ ماهه کلاس زبان رفتم ولی دیگه ادامه ندادم چون وقتشو نداشتم و پیشرفت آنچنانی نکردم  اما یه سر به سایت  ielts2 زدم و وویس های پویا ابوالقاسمی رو گوش دادم تا حد زیادی فهمیدم چجور باید بخونم تا پیشرفت کنم  و چه کتاب هایی باید بخونم  (four corners ;word skills;  و ....)  اگه میتونی برو به همین سایت . اونجا هستن کسانی که توی خونه زبان خوندن و نمره بالای آیلتس گرفتن . وویس هاشون رو در مورد تقویت مهارت شنیداری و مکالمه و ... گوش کن