2737
2734
عنوان

عکس از برنامه کلی یک ساله ام

| مشاهده متن کامل بحث + 5668 بازدید | 57 پست

عالیه عزیزم 

یه پیشنهادی برات دارم 

وقتی یه هدفی رو مینویسی مثلا همین آیلتس ۷ ، تو یه کادر جدا یکم بازترش کن تا چشم انداز درستی از کاری که میخوای داشته باشی

مثلا بنویس در همین راستا ، این کتاب هارو در فلان تاریخ تهیه میکنم و روزی فلان ساعت روش وقت میذارم

این کار باعث میشه دیگه به همین راحتی از هدفت دست نکشی و یکم مسیر برای خودت روشن تر باشه 

ضمنا همین هدف نوشتن رو به طریق بولت ژورنال ( گوگلش کن) انجام بدی خیلی جینگول تر میشه ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چه کتابی گرفتی میشه اسمشو بگی

کتاب اثر مرکب   و بهترین سال زندگی تو 

هر دو کتابش عالیه 

ولی من پارسال توی سایت موفقیت کتاب بهترین سال زندگی همراه با دفتر برنامه ریزی  رو دانلود کردم ( البته پولشم پرداخت کردم )

رایگانه یا باید بخرم منم اهدافمو نوشتم و دارم کم کم پیشرفت هم میکنم 

کلا برای دانلود کتاباش باید هزینه پرداخت کنی  .

من پارسال برای فایل  کتاب بهترین سال زندگی تو از سایت موفقیت ۹ هزار تومن پرداخت کردم .

ولی کتاب کاغذی دارن هاردی رو از بازار ۳۵ تومن  خریدم که فکر کنم الان گرونتر شده .

برای کتاب اثر مرکب میتونی نرم افزار کتابراه یا فیدیبو رو نصب کنی روی گوشیت و از اونجا بخری 

عالیه عزیزم  یه پیشنهادی برات دارم  وقتی یه هدفی رو مینویسی مثلا همین آیلتس ۷ ، تو یه کا ...

شما دارین دفتر بولت ژورنال رو؟؟؟ اگر دارین میشه عکس بزارین ببینمش

الان گوگل زدم خیلی خوشم اومد ازش منم هدف هایی دارم و نوشتم که خیییلی دلم میخواد عملی کنم و این روش بولت ژورنال خیلی بهم انگیزه داد

ولی یکم گیج شدم درباره صفحاتش و اینا

لطف کن ان شدی جوابمو بده💙💙💙

2738
کلا برای دانلود کتاباش باید هزینه پرداخت کنی  . من پارسال برای فایل  کتاب بهترین سا ...

ببخشید هی ریپ میزنم شماهم دارین دفتر بولت ژورنال رو؟؟

میشه ازش عکس بدین؟؟؟

راستش تاپیکت جزو بهترین و اموزنده ترین ها بود برام 

خیلی بهم انگیزه داد

ببخشید هی ریپ میزنم شماهم دارین دفتر بولت ژورنال رو؟؟ میشه ازش عکس بدین؟؟؟ راستش تاپیکت جزو بهترین ...

ممنونم گلم 

اگه دوس داشته باشی بیشتر   باهات صحبت میکنم . خیلی خوشحال هم میشم 

دفتر بولت ژورنال رو تا حالا خودم نساختم ولی این برنامه ای که  سایت موفقیت بهم داده  رو دارم . 

یه لحظه صبر کن ببینم میتونم تصویرشو برات بفرستم 

ممنونم گلم  اگه دوس داشته باشی بیشتر   باهات صحبت میکنم . خیلی خوشحال هم میشم  ...

واقعا خیلی لطف میکنی راستش باخودم گفتم هی سوال پیچش میکنم ناراحت نشه

راستش من یکی دوساله دارم رو خودم کار میکنم بایه مشاور زبده و خیلی هم پیشرفت داشتم هدفگذاری رو هم اموزش دیدم

و خیلی جنبه عای دیگم خوب شد

ولی روش پیاده کردن رو و رسیدن به اهدافم رو کامل نمیدونم

دیگه داره سنی ازم میگذره و من هنوز دور خودم میچرخم

واقعا خیلی لطف میکنی راستش باخودم گفتم هی سوال پیچش میکنم ناراحت نشه راستش من یکی دوساله دارم رو خو ...

ببین این سه صفحه از پنج صفحه  از برنامه ریزیش برای یک هفته هست . 

در هر هفته این پنج  صفحه ثابت هست  اون قسمتای خیلی خیلی خصوصیشو خط کشیدم 🙈

شما دارین دفتر بولت ژورنال رو؟؟؟ اگر دارین میشه عکس بزارین ببینمش الان گوگل زدم خیلی خوشم اومد ازش ...

سلام عزیزم چشم عکس میذارم فقط من چون خیلی ذوق هنری ندارم ساده شده 😅

یه لینک برات میذارم از این ایده بگیر

این اولی :

https://www.instagram.com/p/Bw17s7TJh8R/?igshid=1szknpc4un0dp