2733
2739
عنوان

عکس از برنامه کلی یک ساله ام

| مشاهده متن کامل بحث + 5668 بازدید | 57 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
بولت ژورنال ؟

اره تو اینترنت سرچ کن. یک دفتر برنامه ریزی هست که برای خودت برمیداری و برنامه سالانه ماهانه و روزانه ات رو توش داری به علاوه کلی چیزهای دیگه مثل ایجاد عادت های خوب و ترک عادت های بد و ... من از پارسال شروع کردم فوق العاده هست

برنامه بچینم یابهش فکرکنم حرفشوبزنم همه چی دست به دست هم میدن هیچ وقت بهش نمیرسم 

نه عزیزم اشتباه نکن   هیچ وقت ناامید نشو و دست از تلاش نکش 

اگه بخوام برات بگم که من تا ۳ سال پیش چه دختر افسرده و ضعیفی بودم باورت نمیشه . 

عزیزم مورد اول و دوم برنامه های اجتماعیتو توضیح میدی؟

مربوط به تحصیلاتمه . من وقتی ۲۲ سالم بود به خاطر فقر مجبور شدم درسمو نصفه نیمه ول کنم . سه سال رفتم منشی گری با حقوق پایین  تا تونستم  یه سابقه ای برای خودم جور کنم  بهار سال ۹۷ فهمیدم به حسابداری علاقه زیاد دارم که با رشته قبلیم هیچ نقطه اشتراکی نداشت به همین خاطر تصمیم گرفتم روی حسابداری بین المللی سرمایه گذاری کنم یعنی تمام فکر  و ذکرم شده بود رسیدن به این هدف  . و خدا رو شکر الان بعد از ۲ سال موقعیت ثبت نام برای این رشته رو پیدا کردم و قراره درسامو شروع کنم 

اره تو اینترنت سرچ کن. یک دفتر برنامه ریزی هست که برای خودت برمیداری و برنامه سالانه ماهانه و روزانه ...

ممنون از راهنماییت . 

البته من چند ماه پیش کتاب دارن هاردی رو از سایت موفقیت گرفتم اونم برنامه ریزی داره .