2733
2739
عنوان

شوهرم یه غلطی کرد من بدبخت دارم عذاب میکشم

| مشاهده متن کامل بحث + 4016 بازدید | 158 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جالب اینجاس نمیگیره. میگه خجالت بکش شما مهمون مایین شوهرمم میگه من چه پذیرایی کردم باباتو ببین

پووووفففف😤

مامان منم دقیقا همینه جوری زبون میریزه ک فک میکنی الان برات بره سوخاری میکنه ولی در عمل😩

2731
جالب اینجاس نمیگیره. میگه خجالت بکش شما مهمون مایین شوهرمم میگه من چه پذیرایی کردم باباتو ببین

رک ب مامانت بگو ک ما توخونمون اینجورنیستیم وشوهرم اینجوراذییته اگه نمیتونین تاخودمون براخودمون خرید کنیم ادم باید دلخوریشو رک بگه ک طرف متوجه اشتباهش بشه توهی نگو اونم عین خیالش نی چون اصلانمیدونه توناراحتی وازچی ناراحتی

فقط یه راه داری که دهن شوهرت رو برای همیشه ببندی🙄

اونم اینه که در اولین فرصت یه دو سه هفته هم بری خونه مادرشوهرت بمونی بلاخره اونام آدمن یه اشتباهاتی میکنن بعد که شوهرت ببینه دهنش بسته میشه 😂😂خبیث هم خودتونین🙄

والا با این نوناشون.......

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭
2738

برو با مادرت حسابی خرید کن بیار بچین تو یخچال و خودت آشپزی رو دست بگیر 

اصلا هم شوهرت حق نداره ایراد بگیره از پذیرایی کسی

مگه کلا چند نفرید 

یه وعده غذا بپز شب و ظهر بخورید 

گوشت مرغ تخم مرغ برنج و میوه و روغن حبوبات بخر وسیله برای صبحانه هم بخر با روی باز از همه پذیرایی کن با خیال راحت 

همینکه ۱۵ روز شما رو تو خونشون نگه داشتن خیلی لطف کردن بهتون واقعا من روم نمیشه ۱۵ روز خونه یه نفر ...

خونه باباشه ها من با شوهرم رفتیم شهرمون دو ماه و سه ماه خونه بابام بودیم مگه خونه غریبس که لطف کردن نگهشون داشتن

دوست عزیزم هر چه زودتر با خانوادتون جدی و البته کاملا محترمانه در این مورد صحبت کنید

که حداقل اجازه بدن شما خودتون از خودتون پذیرایی کنید 

روزای خوبم میاد اگه یکم طاقت بیاری تو ...

اگه نمیگیره خود شوهرت یکبار بره خرید 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
2706