2733
2734
عنوان

محیط شیک و دخترهای مذهبی با کلاس می خوام.

| مشاهده متن کامل بحث + 720 بازدید | 53 پست
باز شروع شد

چی بگیم والا

من توی ایتا دو تا کانال خیلی خوب رو دنبال می کنم‌... خیلی خیلی عالی هستند... بهتون توصیه می کنم حتما برید به نگاه بهشون بندازید.راستی من هیچ نفع و سود مالی برام نداره (منظورم دوستانی هستند که می گن تبلیغ می کنی )  اگر هم تبلیغه، تبلیغ کار بسیار مفید و قشنگ  دوتا متخصص هست که من خودم  ازشون استفاده می کنم. کانال طب بنیاد مصیرhttps://eitaa.com/masirbonyad_ir         _____ و دومی کانال همسران خوب  هست... فوق العاده است _____   https://eitaa.com/hamsaranekhoob    ___  در مورد کانال همسران خوب توی یک تاپیک قبلا توضیح دادم.. توی تاپیک های من تاپیک "  اونهایی که دارن با مشکلات دست و پنجه نرم می کنن"..برین توش... کامل توضيح  دادم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باز شروع شد

ببخشید این روش هایی که الان اکثر مذهبی ها در پیش گرفتن چقدر رو بچه ها اثر گذاشته؟

چند نفر رو علاقه مند به دین کردین 

لطفا اگه من رو تو سایت دیدین بهم یاد آوری کنین اینجا ول نچرخم و برم به کارام برسم. باتشکر😍
از فوق برنامه هاشون استفاده کن.

آخه تو کل سال که مدرسه ان... تو تابستون دیگه مدرسه رو دوست ندارن.... و البته  محیی که نا محسوس نوجوون رو به دین و حجاب علاقمند کنه

من توی ایتا دو تا کانال خیلی خوب رو دنبال می کنم‌... خیلی خیلی عالی هستند... بهتون توصیه می کنم حتما برید به نگاه بهشون بندازید.راستی من هیچ نفع و سود مالی برام نداره (منظورم دوستانی هستند که می گن تبلیغ می کنی )  اگر هم تبلیغه، تبلیغ کار بسیار مفید و قشنگ  دوتا متخصص هست که من خودم  ازشون استفاده می کنم. کانال طب بنیاد مصیرhttps://eitaa.com/masirbonyad_ir         _____ و دومی کانال همسران خوب  هست... فوق العاده است _____   https://eitaa.com/hamsaranekhoob    ___  در مورد کانال همسران خوب توی یک تاپیک قبلا توضیح دادم.. توی تاپیک های من تاپیک "  اونهایی که دارن با مشکلات دست و پنجه نرم می کنن"..برین توش... کامل توضيح  دادم
2731
ببخشید این روش هایی که الان اکثر مذهبی ها در پیش گرفتن چقدر رو بچه ها اثر گذاشته؟ چند نفر رو علاقه ...

عزیزم من دنبال یه کلاس مثلا کلاس نجوم یا روباتیک یا.... که محیطش مذهبی باشه و دخترهای مذهبی شیک و پیک باشن اونجا... همین...

دوست روی آدم تاثیر میذاره ، نه کسی رو که بصورت برنامه ریزی شده برات انتخاب کردن  بعضی مواقع مح ...

دوست زورکی نیست ولی ما از محیطی که توش قرار داریم دوست انتخاب میکنیم دیگه. 

محیط ناسالم باشه تاثیر داره. البته موارد دیگه هم تو شخصیت آدم اثر گذاره.

بچه تو محیطی با بچه های بزه باشه احتمال تاثیر پذیریش زیاده.

دین یا مذهب هم همینه.

به مسیریو میخواستم با مترو برم  چندتا خانوم محجبه یه میز گذاشته بودن کتاب اینا راجع به حجابم ح ...

برعکس تو این چند روز که تو شهر ما جشن امام رضا بود

غرفه زده بودن یه تیکه شربت میدادن

یه غرفه پرده خونی بود،یکی زیارت مجازی

یکیم چندتایی روحانی بودن با میز صندلی ک بری مشاورع بگیری

من درگیر بودم سر یه مسیله ای یکم اونجا نگاه کردم روحانی دم غرفه گفت سوال دارین؟

گفتم اره

با مهربونی تعارف کرد بشینم

بعد برامون نسکافه هم اوردن خیلی خوب بود

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
دوست روی آدم تاثیر میذاره ، نه کسی رو که بصورت برنامه ریزی شده برات انتخاب کردن  بعضی مواقع مح ...

یعنی تو مثلا بری تایلند زندگی کنی ممکنه یهو مذهبی بشی؟👀

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
عزیزم من دنبال یه کلاس مثلا کلاس نجوم یا روباتیک یا.... که محیطش مذهبی باشه و دخترهای مذهبی شیک و پی ...

من متوجه منظور شما هستم 

درجواب اون کاربر گفتم 

لطفا اگه من رو تو سایت دیدین بهم یاد آوری کنین اینجا ول نچرخم و برم به کارام برسم. باتشکر😍
به مسیریو میخواستم با مترو برم  چندتا خانوم محجبه یه میز گذاشته بودن کتاب اینا راجع به حجابم ح ...

جدیدا پاچه می گیرن برای منم پیش اومده

من مرغ آتشم ... شب را به زیر سرخ‌پر خویش می‌کشم ... در من نشان نیست ز سردی و تیرگی ... من از سپیده‌های دروغین مشوشم ❤️‍🔥 "سیاوش کسرایی"
چقدر خوب همه آدم‌ها مثل هم نیستن اینا انگار ازم طلب داشتن 

اره خب 

همه جا خوب و بد هست

مثلا خودم چندروز پیش حال خراب ظهر رفتم مسجد

نماز خیلی وقت بود تموم شده بود

کلی داشتم گریه میکردم

یه خانم مسن اومد نازم کرد یه نماز یادم داد بام حرف زد و رفت❤️

توی محله پیروزی یه خانم بودن خواهر شهید افراسیابی فکر میکنم ... دختر های نوجوون رو پنجشنبه ها دور هم از صبح تا ظهر نگه میداشتن و کلاس داشتن بر اساس سن جدا میشدن حتی صبحونه هم همه پیش هم میخوردن... نمیدونم بعد اینهمه سال باشه یا نه...

خدایا کمک :)
عزیزم من دنبال یه کلاس مثلا کلاس نجوم یا روباتیک یا.... که محیطش مذهبی باشه و دخترهای مذهبی شیک و پی ...

چرا تاکید به مذهبی بودنش داری؟

🦋در سکوتی که دلت دست دعا باز نمود🤲🏻، یاد ما باش که محتاج دعائیم هنوز🌱💙
2706