2737
2739
عنوان

شوهرم یه غلطی کرد من بدبخت دارم عذاب میکشم

| مشاهده متن کامل بحث + 4016 بازدید | 158 پست
اینبار ما رفتیم شهرم.یخچالش خراب شده بود شوهره من هی گفت گوشتا دارن خراب میشن اما این مادره من انقد ...

آخ آخ بمیرم برات 

درسته پدر و مادر من به اون فاجعه ای نیستن ولی باورم نمیشه. بعضی رفتاراشون غیر قابله تصورها برام.

مثلا اون دو هفته که خونمون بودن یکبار بابام و شوهرم تا صبح باغ بودن نوبت آب بوده. بعد صبحش که برمیگشتن بابام به شوهرم گفته تشنمه پایه ای بریم؟ کله پاچه بزنیم تو رگ؟

شوهرم گفته بریم. 

قسم میخوره میگه وقتی کله پاچه رو خورد بلند شد از مغازه رفت بیرون گفت من بدم یه سیگار بکشم. رفته بیرون بدون اینکه یه تعارف بزنه من حساب کنم. انگار نه انگار بزرگترها و اون پیشنهاد داده. بعدم شوهرم گفته واسه خانومت هم بخریم ببریم خونه. گفته لازم نیست اونا خوابن !!!!

این آخریو رو شوهرم جلوی خودش به ما گفت

اینبار ما رفتیم شهرم.یخچالش خراب شده بود شوهره من هی گفت گوشتا دارن خراب میشن اما این مادره من انقد ...

شوهر منم زخم زبون میزنه. تیکه می ندازه.

دلم خونه بخدا

ولی جلوی خودشون چیزی بروز نمیده. منو عذاب میدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخ آخ بمیرم برات  درسته پدر و مادر من به اون فاجعه ای نیستن ولی باورم نمیشه. بعضی رفتاراشون غی ...

🤣🤣🤣بابات زر نگه برعکس بابای من.من مامان بابام جدا شدن مامانم هم مهریه گرف هم نفقه هم خودش سره کار میره.خونه خرید ۶۵۰ میلیون وضعش خیلی خوبه.اما بابام بی زبونه بزنی توی سرش پولشو ازش بگیری حرفی نمی زنه.الانم بیچاره تنها زندگی میکنه...

شوهر منم زخم زبون میزنه. تیکه می ندازه. دلم خونه بخدا ولی جلوی خودشون چیزی بروز نمیده. منو عذاب می ...

فدراجوون اسم کاربریت اسم خودته؟خیلی زیباست.من تازه یکماهه این اسموشنیدم اگه یه روز خدابهم دختربده اسمشو می ذارم فدرا😍اسم دختره گلت چیه؟

2728
فدراجوون اسم کاربریت اسم خودته؟خیلی زیباست.من تازه یکماهه این اسموشنیدم اگه یه روز خدابهم دختربده اس ...

ممنون عزیزم ایشالله که خدا یه دختر و پسر سالم و صالح بهت بده 

اسم دخترم آترین 

مهمون یه روز دو روز

بیشتر که شد باید خودشم خرج کنه

مام الان نزدیک سه هفته س خونه پدرشوهرمیم

ولی خودمونم خرج میکنیم و میریم خرید

اونا زبونا میگن که نمیخواد و زحمت نکشید

ولز خودمون باید شعور داشته باشیم خریدکنیم برای خونه

مهمون یه روز دو روز بیشتر که شد باید خودشم خرج کنه مام الان نزدیک سه هفته س خونه پدرشوهرمیم ولی خ ...

عزیزم

وقتی میای تو تاپیک و نظر میدی بهتره کامل بخونی بعد نظر بدی

توضیح دادم اول اونا دو هفته و چند روز خونه ما بودن . بدون اینکه خرجی کنن! تازه مثلا بزرگتر ما هستن

بعد بزور ما رو آوردن گفتن کروناس خطرناکه با هم باشیم ما هم خیالمون راحتتره خطرش کمتره

بعدم باقی ماجرا

2738
مهمون یه روز دو روز بیشتر که شد باید خودشم خرج کنه مام الان نزدیک سه هفته س خونه پدرشوهرمیم ولی خ ...

وقتی که اونا میان خونه ما ،مانمیزاریم اونا خرج کنن.پس وقتی مام میریم خونه مادر پدر اونام نباید بزارن ماخرج کنیم....