2733
2739
عنوان

روز ششم پری و ....

2984 بازدید | 473 پست

دوستان من اقدام بودم اینماه...تا روزموعد بی بی منفی میشد...سرتاریخ خودم پری شدم

اماااا 

پری سیااااه سییااااه رنگ خیلی عذر میخام

روز اول و دوم خونریزی غلیظ و سفففت و قوامدار و سیاه رنگ

روز سوم لک قهوه ای شد چهارمو پنجم پاک..امروز روز ششم از غروب تبدیل شد به خونریزی قرمز بدون لخته و خون رقیق

حالا چیزی که هست تخمدان چپم شدیدا درد میکگه..وقتی خم میشم..یا سرپام..از همون وسط سیکلم شروع شد ولی از بعد پریودم رفته رفته جدی تر شد دردش

خیلی میترسم...کسی اینجوری بوده؟؟؟؟ میگم نکنه خاک بر سر شده باشم خارج رحمی چیزی باشه؟؟🙈🙈🙈🙈

دلبند نازنیم به یمن وجود پر برکتت روزی هزار بار شکر خدا میکنم..و بوسه میزنم به دستای نازت که بوی بهشت میده

اینا که گفتم علائم خارج رحمی یا چیز غیر طبیعی نیست؟؟

خونریزی سییییاه و بافت عین شن مانند و قوام دار

دوباره از روز ششم خونریزی رقیق و قرمز

و  درد تخمدان چپ

دلبند نازنیم به یمن وجود پر برکتت روزی هزار بار شکر خدا میکنم..و بوسه میزنم به دستای نازت که بوی بهشت میده

یه چیزی انگاری توی تخمدون چپم میکشههههه به سمت پایین.نمیدونم چه جوری توصیف کنم دردشو

هم تیر کشیه هم احساس سنگینی میکنم اون ناحیه

خیلی میترسم😥😥😥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم خدا بد نده 

وایی چرا اخه سابقه نداشتی؟

اینکه اگه باردار باشی حتی اگه خارج از رحمی هم باشه باید بی بی نشون میداد 

پریودی تو حالت عادیم کلی درد همراه خودش داره نکنه واسه تغییر فصل باشه 

منم این ماه خونریزیم زیاد شد سیاهم بود روز اول که از درد نزدیک بود از هوش برم اینقدر خونریزیم زیاد بود 

ببین اگه درد داری برو دکتر یه سونو چیزی بهت میده ولی اگه احساس سنگینی میکنی گرمی بخور هرچی هست دفع بشه 

2728
سلام عزیزم خدا بد نده  وایی چرا اخه سابقه نداشتی؟ اینکه اگه باردار باشی حتی اگه خارج از رح ...

ببین من هر ماه درد خفیف پریودی دارم تا نصف روز

جالبه که اینماه تو بگو یکککک ذره درد!!! هیچ درد مریودی نداشتم..فقط خونریزی سفت و سیاااه بود که من سرچ زدم ظاهرا برای سرد شدن رحمه و باید گرمی مصرف شه

ولی اینکه دوباره امروز روز ششم افتادم به خونریزی رقیق و گرم...بعدم تیر کشی زیر تخمدون یه کم نگرانم کرد😭

سلام عزیزم خدا بد نده  وایی چرا اخه سابقه نداشتی؟ اینکه اگه باردار باشی حتی اگه خارج از رح ...

مرسی عزیزم که اومدی و راهنمایی دادی

شما پری شدی؟ دیروز موعدت بود

عه اها گفتی اینجا پریود شدیا..حواسم نیست بخدا تمرکزم کلاکم شده😥

2740
ببین من هر ماه درد خفیف پریودی دارم تا نصف روز جالبه که اینماه تو بگو یکککک ذره درد!!! هیچ درد مریو ...

نگران  نباش عزیزم تا ۷ روز عادیه خونریزی دیگه ولی اره رحمت و سرد نگهداشتی واسه اونم هست گرمی بخور بهتر نشدی بعد برو دکتر عزیزم جورابم بپوش حتما

مرسی عزیزم که اومدی و راهنمایی دادی شما پری شدی؟ دیروز موعدت بود

اره از روز قبلش ترشح قهوه ای و پری خانم خودش تشریف اورد با درد یکم شل گرفته بودم سردی زده بود به بدنم خونریزی زیاددددم بود دیگه فعلا در خدمت پری خانومیم‌ 🤦‍♂️🤦‍♂️

عزیزم منم پارسال از مهر تا اسفند قشنگ ۶ ماه اینطور بودم 

دکتر برو حتما 

چون من توی این شیش ماه وسط سیکلمم یهو خونریزی میفتادم اصلا کلا یه وضعیت اسفناکی بود 

اخرم نفهمیدم سر چی بود 

اما دردت ممکنه بخاطر میست هم باشه 

اگه اقدام به بارداری هستی حتما پیگیر شو 

به گرمی و سردی هم ربط نداره 

من تو اون دوران همش گرمی میخوردم

اره از روز قبلش ترشح قهوه ای و پری خانم خودش تشریف اورد با درد یکم شل گرفته بودم سردی زده بود به بدن ...

سلام جانم

حالت چطوره دوست نازنینم

خوبی؟ در چه حالی

سلام جانم حالت چطوره دوست نازنینم خوبی؟ در چه حالی

سلام مهربونم اتفاقا دیشب تو فکرت بودم 

میخواستم حالت و بپرسم مرسی که حالم و پرسیدی

قربونت عزیزم خداروشکر تو خوبی  اقدام خوش میگذره🙊

انشالله که این ماه دیگه خدااااا حسابی سوپرایزمون کنه 

سلام مهربونم اتفاقا دیشب تو فکرت بودم  میخواستم حالت و بپرسم مرسی که حالم و پرسیدی قربونت عزی ...

ای جانم

دل به دل راه داره

من دیشب که روز ۱۷سیکل بود  و روز دوزاده اقدام داشتم..کلومیفن هم خورده بودم این سیکل‌که از بابت رشد فولی دیگه محکم کاری شده باشه🤣

شما چیکارا میکنی؟ وای از هفته دیگه بی بی زدنامون شروع میشه😂🤣

ایشالا اینماه هر جفتمون با هم دلمون روشن شه

ای جانم  دل به دل راه داره من دیشب که روز ۱۷سیکل بود  و روز دوزاده اقدام داشتم..کلومیفن ...

ای جانم انشالله با اولین بی بی اون خططط tو ببینی و حسابی ذووووووق کنم برات عزیزم

منم جونم تو اقدامم از اول اقداممم سرماخوردم هی میگم نکنه این سرماخوردگیه ضعیفم کنه این ماهم ناامید بشم😬

دیگه توکل کردم به خدا هرچی خواسته خودشه 

بیا این ماه تا ۴ روز به موعود صبر کنیم بعد بی بی بزنیم انگار ۷ ماه بدنیا اومدیم خودمون خودمون و ناامید میکنیم 🤣

انشالله عزیزم خدا از دهنت بشنوه وای خدایا یعنی میشهه حتی فکر کردن بهش آدم و ذوق زده میکنه اینکه اتفاق بیوفته دیگه چقدر قشنگه  خدایا یه نگاه به دلمون بنداز🥲🙌