2733
2734

دیروز روز دوازده سیکلم رفتم سونوگرافی یه فولیکول چهارده و نیم سمت راست و یه پونزده و نیم سمت چپ داشتم. دکترم گفت اینا اصلا به درد نمیخوره و رشد نکرده آمپول هم نمیدم این ماه بی خیال شو ماه بعد بیا

من کیست pcoدارم دکتر ال دی داده دوروز پیش تموم شد پریود نشدم هنوز کی میشم؟

امکان بارداری با این کیستم هست؟

انشاالله به زودی خبر بارداریتو بدی

کیست pcoدارم نگرانم مامان نشم بعد عروسیمون،میشه یه صلوات مهمونم کنی؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

برا روز ۱۲ خوبه سایز  بالا ۱۸ امپول میدن من ک با ۱۹ و ۲۲ و ۱۸ نشد 

ماه پیش روز ۱۱ سیکل ۱۷  ۱۵  ۱۵ داشتم امپول هم زدم ولی بازم نشد 

بزودی من مادر میشم قولشو از خدا گرفتم 😍😍 الهی به امیدتو ۱۴۰۳/۳/۱۶ روز تولدمه امسال بهترین هدیه ی تولدو خدا به من داد وقتی فهمیدم توی دلم دلبری لونه کرده😍 شاید دوقلو باشه اخه چند تا فولیکول داشتم من از خدا کم نمیخوام بچه میخوام دوقلو میخوام صحیح و سالم  تاروز تولدم امضای من ب حقیقت تبدیل میشه منم مادر میشم انتظارم تموم میشه خدایاشکرت امشب ۱۴ روز امپول hcgمیگذره هنوز بی بی چک نزدم چون میترسم از منفی شدنش نمیدونم دارمت یانه ولی من هرشب باهات حرف میزنم کاش خدا تورو به من بده
من کیست pcoدارم دکتر ال دی داده دوروز پیش تموم شد پریود نشدم هنوز کی میشم؟ امکان بارداری با این کیس ...

بعد از قطع ال دی اگه باردار نباشی تا یک هفته بعد پریود میشی

2738

انشالله بزودی باردار میشی

فقط 32 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...بالاخره دعام مستجاب شد و تیکر آبی زدم انشالله همین رنگی بمونه🤲
چند تا فولیکول باشه؟ یه دونه بزرگ خوبه؟ بعد مگه هر ماه از یه طرف تخمک آزاد نمیشه؟ 

بستگی به بدن هر فرد داره

من ماه پیش یه ۲۳ سمت چپ داشتم، این ماه هر دو سمت داشتم ولی ریز

منم ماه پیش یه فولیکول ۲۳ داشتم که نشد

اره دکتر من میگه مهم تر از سایز کیفیته یهو دیدی باهمینا شد باید خدا بخواد چند وقته اقدامی

بزودی من مادر میشم قولشو از خدا گرفتم 😍😍 الهی به امیدتو ۱۴۰۳/۳/۱۶ روز تولدمه امسال بهترین هدیه ی تولدو خدا به من داد وقتی فهمیدم توی دلم دلبری لونه کرده😍 شاید دوقلو باشه اخه چند تا فولیکول داشتم من از خدا کم نمیخوام بچه میخوام دوقلو میخوام صحیح و سالم  تاروز تولدم امضای من ب حقیقت تبدیل میشه منم مادر میشم انتظارم تموم میشه خدایاشکرت امشب ۱۴ روز امپول hcgمیگذره هنوز بی بی چک نزدم چون میترسم از منفی شدنش نمیدونم دارمت یانه ولی من هرشب باهات حرف میزنم کاش خدا تورو به من بده
2706