2733
2734
عنوان

شوهرم یه غلطی کرد من بدبخت دارم عذاب میکشم

| مشاهده متن کامل بحث + 4016 بازدید | 158 پست

اسی یچی بهت بگماا دیگه این وضعیت تموم‌شد..اصلا اصلا خونواده ت رو زیاد تحویل نگیر منظورم از لحاظ پذیراییه..چون واقعا باید مراعات شما رو میکردن چون مطمعنن انتظارش میرف بعدا سرکوفت بشی..

پسرم..شدی قشنگترین اتفاق زندگیه من..دوست دارم دردونه ی قلبم❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اولا غدا دور نميريزه خيلي هم خوبه كه اصراف نميكنه حتي يك قاشق دوما آدما اكثرا وقتي پا به سن ميذارن ...

دلم خونه

شوهرم خیلی تیکه میندازه

هی میگه توسری خوری

ببین از خواهرت چه حساب میبرن

چون اون جوابشونو میده 

2731

والا من و خواهرم قبل عید دقیقا ۲۷ روز خونه مادرم بودیم شوهرامونم نبودن پذیراییشون عالی بود هرروزم میوه و چای میاورد وضعشونم متوسطه.لابد اینکارو میکنه ک عاصی شی بری

کنجد مامان من و بابایی عاشقتیم❤

خو شما که مهمون نیستین دختر خونه مادرش صاحبخونه هس نه میهمان اون چون باشما رودربایستی نداره اینجورمیکنه

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2740
جالب اینجاس نمیگیره. میگه خجالت بکش شما مهمون مایین شوهرمم میگه من چه پذیرایی کردم باباتو ببین

واقعا اینجا نباید طرفدار شوهرت باشی .چرا اینطور فکر میکنه ..شاید سبک زندگی اونا اینطوره .اصلا مقایسه لازم و جالب نیست ..

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
2706