2733
2734

عکسمو میزارم یچیز تو ارایشم ایراد داره کساییکه سردرمیارن بگن لطفا 

ارایش میکنم برعکس زشتتر میشم من😿

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چقد خوشگلی تو

کهکشان۰۰ سابق کاربر سال ۱۴۰۰🦋چقدر شبيه كشورم شده ام تنها و در آستانه ويراني💔                                                  مادر بزرگم آلزایمر داره یه روز یه عکس رو دیوار دید و گفت:این زن کیه که رضای من رو بغل کرده...خودش رو فراموش کرده بود ولی پدربزرگم رو نه…

بینی و لبت ک عالیه 

مشکل آرایش چشم هست

مداد سفید برای داخل چشمت

و خط چشم و درست نمیکشی

چون پلک شما کمی افتادس ب سمت بالا خط چشم بکش و اینکه سیاه نکن بالا پلکت و فقط دنباله

!Who cares? Let them burn

آرایش غلیظ بهت نمیاد 

سعی کن از رنگای نود استفاده کنی بیشتر 

کهکشان۰۰ سابق کاربر سال ۱۴۰۰🦋چقدر شبيه كشورم شده ام تنها و در آستانه ويراني💔                                                  مادر بزرگم آلزایمر داره یه روز یه عکس رو دیوار دید و گفت:این زن کیه که رضای من رو بغل کرده...خودش رو فراموش کرده بود ولی پدربزرگم رو نه…

بله ، قیافت از ایناییه که ارایش ملیح بهت میاد ، بنظرم یه سایه ی تیره مثلا قهوه ای تیره یا مشکی یه مقدار کم بزنی پشت چشمت خیلی بهت بیاد ، زیر چشم هم کانسیلر و رژ رنگ صورتی کم رنگ 

دختری از آهار🦚
2706