2733
2739
خیلی پیچیده تر از معیار هست ...انقدر ادم چیزای عجیب میبینه که شوک میشه ...الان مسائل جنسی خیلی درصد ...

آخ آخ گفتید رویایی فکر کردن 

اره منم زیاد شنیدم و واقعا دارم میبینم که پسر و دختر زیادی تو رویا هستن

شما تجربیاتتون رو خانم به اشتراک بزارین خواهش میکنم 

خیلی خوبه 

خواهران و برادران من .قبل از هر حرفی بی زحمت یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید.خوشحال میشم که بتونم در یک سایت عمومی و اجتماعی با سایر کاربران تعاملی سازنده و راهگشا داشته باشم.دوست عزیز و محترم اگر حضور من در این سایت با طرز فکر شما متفاوته و شما دوست نداری من در این سایت باشم بدان که این سایت قانون و چهارچوب داره و این قانون به من چنین اجازه ای را داده.پس بنابراین بی زحمت به پیام های من پاسخی نده.در صورت توهین و یا هرگونه بی احترامی به مدیر سایت گزارش خواهم داد.
من که تجربه زیاد ندارم  من 26 سالمه تو دوستام زیاد دیدم ولی اون چهل ساله به سختی ازدواج میکن ...

این ۴۰ ک میگم خیلی گرم بود 

سوالم اینه ک مرد۴۰ساله بادختر ۲۰ ساله 

اینقدر تفاوت سنی مشکل ساز نیست؟؟؟؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخ آخ گفتید رویایی فکر کردن  اره منم زیاد شنیدم و واقعا دارم میبینم که پسر و دختر زیادی تو روی ...

هرگز آدمها تغییر نمیکنن مخصوصا در یک سنی به بعد ..واسه همینم هرکس به من میگه شوهرم وابسته هست رک میگم درست بشو نیست ...کسی هم بگه همسرم تو تخیلاتش ملکه دایانا هست بازم میگم تغییر نمیکنه ...اصلا با دید تعییر جلو رفتن از همه غلط تره

این ۴۰ ک میگم خیلی گرم بود  سوالم اینه ک مرد۴۰ساله بادختر ۲۰ ساله  اینقدر تفاوت سنی مشکل ...

نمیدونم اینو واقعیت

البته یه چیزی هم هست

بستگی به مزاج طرف هم داره

ولی طبق چیزایی من خودم دیدم یا همین خانومی که تو کار دادگاه هستن

ازدواج 40 ساله با 20 ساله اصلا جالب نیست

اولین نکته اینه که باید بررسی بشه مرد 40 ساله این همه مدت با نیازش چی کار کرده؟این خیلی خیلی مهمه.

بعدا هم اون دختر دچار مشکل میشه

البته من زیاد بازش نمیکنم 

چون واقعیتش دیگه سیم کارت ندارم   

خواهران و برادران من .قبل از هر حرفی بی زحمت یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید.خوشحال میشم که بتونم در یک سایت عمومی و اجتماعی با سایر کاربران تعاملی سازنده و راهگشا داشته باشم.دوست عزیز و محترم اگر حضور من در این سایت با طرز فکر شما متفاوته و شما دوست نداری من در این سایت باشم بدان که این سایت قانون و چهارچوب داره و این قانون به من چنین اجازه ای را داده.پس بنابراین بی زحمت به پیام های من پاسخی نده.در صورت توهین و یا هرگونه بی احترامی به مدیر سایت گزارش خواهم داد.
2731

33 مجردم

از ما گذشت روزای خوب

الان نگاهم اصلا مثل قبل نیست.

یعنی حوصله خیلی چیزهایی ک قبلا بوده رو الان دیگه نداریم...

خدا بزرگه ولی

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
اختلاف سنی هرگز یک چیز قطعی به دنبال نداره ...به شخصیت دونفر برمیگرده ...ممکنه کسی با اختلاف 15 سال ...

بنظر شما 

مردیکه قبلا با چندین خانم صیغه بوده بعد ازدواج میتونه وفادار بمونه ؟؟؟؟؟

هرگز آدمها تغییر نمیکنن مخصوصا در یک سنی به بعد ..واسه همینم هرکس به من میگه شوهرم وابسته هست رک میگ ...

احسنت

درسته دقیقا

2740
اون مرد ۴۰ ساله صیغه ای زیادداشته 

یه خرده باید احتیاط کرد

چون صیغه زیاد بشه بهش ممکنه اعتیاد پیدا کرده باشه

اگر مثلا یه نفر بود توجیه داشت 

ولی زیاد بوده .نمیدونم راستش شما از یه مشاور خوب استفاده کنید

ببخشید میپرسم خواستگار شما هستن؟

بنظر شما  مردیکه قبلا با چندین خانم صیغه بوده بعد ازدواج میتونه وفادار بمونه ؟؟؟؟؟

قطعیت نداره ...چرا ؟؟چون بیشمار پسرهایی بودن که دوست دختر نداشتن و بعد ازدواج هیولا شدن

خیلی ها هم شیطنت داشتن و وفادار ترین 

کار به صیغه ندارم ..در کل از دید من اصلا چیز بدی نیست که ارتباط قبل ازدواج درست باشه 

اما در مورد صیغه یکم زنگ خطر هست تازه ..اولا بحث رابطه جنسی هست ..که اونم با آدمهای مختلف و هزار بدبختی و مریضی ...دوم دست به صیغه کردن کسی خوب باشه نمیتونه عادتشو ترک کنه

خیلی پیچیده تر از معیار هست ...انقدر ادم چیزای عجیب میبینه که شوک میشه ...الان مسائل جنسی خیلی درصد ...

واقعا مسعله جنسی اینهمه نقش داره

من شاید در مجازی شنیدم که اینجوری

اما در واقعیت باورش سخته

هیچ وقت در خواستگاری این حرفها گفته نمیشه

بعدش طرف چطوری اینهارو عنوان کنه

خیلی پیچیده هستش

قطعیت نداره ...چرا ؟؟چون بیشمار پسرهایی بودن که دوست دختر نداشتن و بعد ازدواج هیولا شدن خیلی ها هم ...

شما چقدر زیاد تجربه داری

حرفاتون خیلی کاربردیه

ای کاش یه کانال داشتی و حرفاتون رو اونجا میزاشتید و میخوندیم

واقعا مسعله جنسی اینهمه نقش داره من شاید در مجازی شنیدم که اینجوری اما در واقعیت باورش سخته هیچ و ...

جزو 3 عامل اولیه طلاق هست فعلا 

تو جلسات سوم یا بیشتر بدون تعارف حرف بزنید ..هیچ مشکلیم نداره ...تعارف نداره این مسائل ..نمیخواد خیلی قضیه رو باز کنید اما مطرح کنید حداقل طبع دونفر شبیه هم باشه

جزو 3 عامل اولیه طلاق هست فعلا  تو جلسات سوم یا بیشتر بدون تعارف حرف بزنید ..هیچ مشکلیم نداره ...

میخوام یه سوال متفاوت بپرسم

زندگی یعنی چی؟؟؟

من تقریبا از خانواده سنتی بزرگ شدم

جوری که ۳۰ سالم بود.تقریبا توان صحبت با دختر رو نداشتم

عاشق شدم و شب و روزم سیاه شد اما نتونستم به طرف بگم بهت علاقه دارم

متاهل شدم و بعد از چند ماه جدا شدیم

دو تا خواستگاری رفتم که گفتن مطلقه هستی و از این حرفا

بخاطر تنهایی به چند مورد خانم پیشنهاد اشنایی دادم.بهم گفتن ساده ای و پسر خوبی هستی .اما برامون جذاب نیستی

فقط بلدم مثل اسب کار کنم.محل کارم پیشرفتم خوب بود .نظافت چی بودم که الان مهندس شدم

مهندسی که بلد نیست زندگی کنه.کلا یا خونه هستم یا محل کار

تقریبا هیچ تفریحی ندارم .

تفریحم کلا گوشیه

با یه دختر هم الکی دوس شدیم اما جلسه دوم از من درخواست پول زیادی کرد .منم ندادم و جلوی روم گفتش .چون پول نمیدی .ترکت میکنم.اونهمه هدیه خریدم .هیچ کدومه ندید.بعدش متوجه شدم که کلا براش جذاب نبودم و براش ارزشی نداشتم

نمیدونم شایدم نتونید راهنمایی کنید

اما دلمو پیش کسی خالی کردم که ادم باشعور و فهمیدی هستش

2706