2733
2734
میدونم قربونت برم منم خودم خندم گرفت ولی کامنت شما رو دیدم بیشترخندیدم...الهی که عاقبت بخیر بشی  ...

ای جانم

فدات بشم

ممنون از دعای خیرت

امام صادق می فرمایند :دعا کن و نگو که کار از کار گذشته!هیچ دری کوبیده نمی شود،مگر اینکه روزی به روی کوبنده آن باز شود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قربونت خدانکنه...الهی سالیان سال زنده باشی و زندگیت وعمرت پربرکت و باعزت باشه‌ برات

زنبیل قرمز با من دوست میشی؟

خیلی ازت خوشم اومد

امام صادق می فرمایند :دعا کن و نگو که کار از کار گذشته!هیچ دری کوبیده نمی شود،مگر اینکه روزی به روی کوبنده آن باز شود

جدا از نتیجه،من همیشه آروم میشم،اونروز حالم بد بود نزدیکی یک ساعت فقط گریه کردم شدید و با خدا خرف زدم بعد خوابم برد بیدار که شدم خیلی بهتر بودم خیلی انگار آرامش گرفته بودم خالی میشه ادم 

سلامم،من تخمه آفتابگردان سابق ام،این سومین کاربریمه🥲
باورت میشه به همشون توسل کردم ولی نمیشه که نمیشه فک میکنم خدا رهام کرده به حال خودم یا گناهی کردم ک ...

استغفار کن 

من ۲ سال فقط چله برداشتم و گریه کردم یه جاهایی واقعا کم آورده بودم 

الانم هیچی مشخص نیس ولی خب نشونه های حاجت رواییم نزدیکه🥲

۱۴۰۳/۳/۱۹🖤 و در پایان ...دلم فریاد بود ، در نگاهم اشک ، در گلویم بغض اما بلند تر از همه میخندیدم!! 🥲 چشم خود بَستم که دیگر چشم مَستش نَنِگرَم.. ناگهان دِل داد زد ...دیوانه من میبینمش !!!🚶‍♀️🚬 اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم .. ☠️ 🥺🥰 ترجیح میدم بترسم ؛ بجنگم ؛ شکست بخورم تا که بترسم ؛ فرار کنم و بعد حسرت بخورم 😜🚶‍♀️از شکست نترسید ، از این بترسید که "سال آینده دقیقا همان جایی باشید که امروز هستید "🤌 دوام آوردن قوی ترمون نمیکنه گاهی قدرت در رها کردنه..🤙۱۴۰۳/۳/۱🙈❤️💬
گفتم خدایا اگ از من خوشت نمیاد خب یه نشونه بده قربونت برم  داشتم رانندگی میکردم تصادف کردم🥲🤦 ...

اقا ببخشید ولی خیلی بامزه بود خندم گرفت🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

گاهـے بایــد خنــدید برَ غم هاے بـے پایان🖤🌧🥀           به امید روزی که با خوشحالی تاپیک بزنم و بگم بهش رسیدم .........🌙🖤🌧🤲💔💚. ❤❤                                       ایاک نعبد و ایاک نستعین❤                                       واسطه شو که بشه یاامام رضا شما رو به جوادتون🥺🙏❤     ۲/۳۱❤ ۲/۲۳❤ ۶/۱۷❤ ¥$🖇🧸
2706