2733
2739
میخوام یه سوال متفاوت بپرسم زندگی یعنی چی؟؟؟ من تقریبا از خانواده سنتی بزرگ شدم جوری که ۳۰ سالم ب ...

متاسفانه یه مثل هست که میگه دخترها عاشق پسر بد میشن ..واقعیت هم داره ...هرچقدر یک مرد بیشتر زبون باز باشه راحت تر جلو میره و دلیلشم اینه که طرف هزارجور رابطه رو تجربه کرده ...اول که مردی که اعتماد به نفس نداشته باشه کلن جذابیت نداره بنابراین از لاک خودتون بیرون بیاید ...حوصله سربر نباشید ..دائما هم فکر اینکه بی نقص به نظر بیاید ...این همه روابط ناموفق نشون میده یکجای کار میلنگه کاملا ...به نظر میاد چیزی بیشتر از عدم جذابیت هم باشه ..بگردید اونو پیدا کنید ..بیشتر از ازدواج شما به تعامل نیاز دارید ...دوست صمیمی ..رفت و امد ..خوش گذرونی ..4 تا سفر برید ...خودتونو پیدا کنید ..زندگیتون تک بعدی هست ...شما رییس کل یک کشور هم بشید نیاز دارید ابعاد دیگه زندگیتونم پیشرفت بدید ...دنبال پر کردن تنهاییتون با روابط بی سرو بی ته هم نباشید ..اثر مخرب داره رو عزت نفستون ...30 سال سنی نیست ..خیلی وقت دارید واسه انتخاب مناسب

متاسفانه یه مثل هست که میگه دخترها عاشق پسر بد میشن ..واقعیت هم داره ...هرچقدر یک مرد بیشتر زبون باز ...

حرفات خیلی پر مغز هستش

یه تغییراتی در خودم دادم

تورهای سفر.

من یکم ترسو هستم

مثلا باشگاه بدنسازی نمیرفتم .با خودم میگفتم تنهایی برم و اونجا همه با هم دوستن و من تنها .اونجا تابلو میشم

تور نمیرم .میگم همه با هم دوستن .من اونجا باید تنها بشینم

ترسم به این شکله

اما دیگه کم کم ترس رو میخوام کنار بزارم

از بچگی که مهمون میامد من اون یکی اتاق قایم میشدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حرفات خیلی پر مغز هستش یه تغییراتی در خودم دادم تورهای سفر. من یکم ترسو هستم مثلا باشگاه بدنسازی ...

ممنونم لطف دارین 

احتمالا شما ریشه اضطراب اجتماعی دارید ...نگران نباشید کم کم از لاک خودتون بیرون بیاید ...اگر ادامه دار بود حتما روانکاو برید چون با گذشت سن سخت تر میشه ..چون افراد با اضطراب اجتماعی ..خود فرد میدونه داره از زندگی عقب میفته اماا افکارش بازدارنده هست و همین سخته ...

ممنونم لطف دارین  احتمالا شما ریشه اضطراب اجتماعی دارید ...نگران نباشید کم کم از لاک خودتون بی ...

وای خدا

عجب سواد بالایی داری

بهم فرمول بده چیکار کنم

یا اگر میخواید من مختصر از فعالیتهام بگم

کلاس زبان+بدنسازی+دور دور با ماشین

بخاطر اینکه یکم داخل اجتماع برم.میخوام اسنپ کار کنم

2731