2752
2734
من دادگاه خانواده مشغولم ..به جرات میگم چیزی به اسم باهم بزرگ شدن وجود نداره ..چون هر اشتباهی تاوان ...

بنظر منم ادم باید عقلش برسه بعد ازدواج کنه

مسابقه نیست ک هرچه زودتر بهتر باشه 

باید بلد بود درست زندگی کرد حرف زد بچه تربیت کرد و.......

نه گفتم دادگاه خانواده  مشغول هستم

شما وکالت خوندین؟

من چون پروندهای دادگاه خانواده رو در وبسایت ها مشاهده میکنم

اکثرا به خاطر معیارای نادرست بوده 

مثل سایت رکنا 

پر از حوادثه

خواهران و برادران من .قبل از هر حرفی بی زحمت یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید.خوشحال میشم که بتونم در یک سایت عمومی و اجتماعی با سایر کاربران تعاملی سازنده و راهگشا داشته باشم.دوست عزیز و محترم اگر حضور من در این سایت با طرز فکر شما متفاوته و شما دوست نداری من در این سایت باشم بدان که این سایت قانون و چهارچوب داره و این قانون به من چنین اجازه ای را داده.پس بنابراین بی زحمت به پیام های من پاسخی نده.در صورت توهین و یا هرگونه بی احترامی به مدیر سایت گزارش خواهم داد.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه چرا باید اذیت کنه ...باید صرفا یه آپشن در زندگی باشه نه حتمیت ...این موضوع تبدیل شده به اهرم فشار ...

ایکاش همه مث شما فکر میکردن   ولی الان طور ی شده  داشتن بچه در حد یکی دو تا شده یه چیز مهم برای خانمها کهر کی نداره خیلی غبطه میخوره   شاید شرایط ایران ک زندگی توش جریان نداره خوب اینطویه

والا من ۲۲ سالگی ازدواج کردم الان ۴۰ سالمه الان پشیمونم چرا تو ۱۵ سالگی ازدواج نکردم ۷ سالو تلف کردم ...

مشکل همینجاست ...یک موضوع اجتماعی و کلی رو نباید موردی بررسی کرد ..چون شما موفق بودید اصلا به این دلیل نیست که کل این مسئله میتونه فرمول زندگی بشه برای همه ...بعد شما نسل خودتون رو هم مقایسه نکنید با الان ...نوع تربیت و زندکی الان اصلا ازدواج زود واسش سم هست ..الان تو دهه 80 طلاق زیاده حتی و این فاجعه هست

2731
شما وکالت خوندین؟ من چون پروندهای دادگاه خانواده رو در وبسایت ها مشاهده میکنم اکثرا به خاطر معیارا ...

بنظر شما که تجربه زیاد دارین و دیدین 

تفاوت سنی چقدر تو موفقیت یا شکست ازدواج مهمه 

مثلا یکی ک ۲۰ سالشه با مردیکه ۴۰ سالشه ازدوتج کنه 

واقعا فرهنگ افتضاحی داریم ...اینکه حتما باید دختر تا یه تایمی ازدواج کنه چون اگه نکنه بقیه دست از سرش برنمیدارن ...حتما باید یه زوج تا یه تایمی بچه بییارن ...چون اگه نیارن هزارتا لقب میدن بهشون..

ایکاش همه مث شما فکر میکردن   ولی الان طور ی شده  داشتن بچه در حد یکی دو تا شده یه چیز مهم ...

من مدتی  مهاجرت کردم و الانم امکانشو دارم بچه دار هم بشم و برم از ایران ...اما به طور کل دنیا جای امن و درستی واسه هیچ بچه ای نیست ..هیچ جای دنیا عملا زندگی جریان نداره ...و جدا از اون من همیشه فکر میکنم انقدر خودم هنوز گره های رفتاری دارم که نمیتونم مادر باشم ..بچه واسه من اوج ایده آل هست و شایدم اشتباه باشه ولی اینایی که راحت بچه دار میشنو درک نمیکنم

بنظر شما که تجربه زیاد دارین و دیدین  تفاوت سنی چقدر تو موفقیت یا شکست ازدواج مهمه  مثلا ...

من که تجربه زیاد ندارم 

من 26 سالمه

تو دوستام زیاد دیدم

ولی اون چهل ساله به سختی ازدواج میکنه.معمولا با زور خانواده و اطرافیان آخرش ناچار میشن ازدواج کنن. حتی پسر ها .مثلا عروسی یکی از دوستان بود میگفت باور میکنی اصلا علاقه و هیجانی برام نداره!! حتی من ارتباط خیلی نزدیکی با بعضی هاشون دارم بیش تر همخونه هستن تا همسر!انقدر که با دوستای قبل ازدواج و یا خانواده خودشون مچ شدن با همسرشون نیستن.حتی یه مورد دوست مادرم 45 ازدواج کرد با یه اقای 50 ساله .جفتشون مجرد بودن ولی پولدار به یه ماه نکشید جدا شدن.

ولی اون ادم 25 ساله راحت تر ازدواج میکنه و اشتیاقش خیلی بیش تره

تو سایت خانواده برتر برید خیلی با جزییات راهنمایی کرده

خواهران و برادران من .قبل از هر حرفی بی زحمت یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید.خوشحال میشم که بتونم در یک سایت عمومی و اجتماعی با سایر کاربران تعاملی سازنده و راهگشا داشته باشم.دوست عزیز و محترم اگر حضور من در این سایت با طرز فکر شما متفاوته و شما دوست نداری من در این سایت باشم بدان که این سایت قانون و چهارچوب داره و این قانون به من چنین اجازه ای را داده.پس بنابراین بی زحمت به پیام های من پاسخی نده.در صورت توهین و یا هرگونه بی احترامی به مدیر سایت گزارش خواهم داد.
بچه بودیم میگفتن این کار و نکن .گناهه همش با کمبودها ساختیم گفتن با دختر حرف نزن گناهه گفتن فلان ...

لایک فراوون 

تو این سن به چیزایی ازمون گیر میدن که واقعا دست خودمون نبوده 

قیافه خدادایه 

وضع مالی بخاطر تصمیم بالایی هاس

این وسط هم یکی بیماری یا ایرادی داشته باشه که دیگه بدتر 

بنظر شما که تجربه زیاد دارین و دیدین  تفاوت سنی چقدر تو موفقیت یا شکست ازدواج مهمه  مثلا ...

اختلاف سنی هرگز یک چیز قطعی به دنبال نداره ...به شخصیت دونفر برمیگرده ...ممکنه کسی با اختلاف 15 سال هم رضایت داشته باشه ...اما مرد 40 ساله که به دنبال ازدواج یه دختر 20 ساله هست ...میشه با قاطعیت گقت رگه انحرافات جنسی داره ...ما از مرد 40 ساله انتظار داریم که دنبال هم صحبت و هم کلام باشه اما در این شرایط مشخصه دنبال چیز دیگه هست ..چون امکان اینکه دختر 20 ساله تراز با مرد دنیا دیده باشه تقریبا صفره

شما وکالت خوندین؟ من چون پروندهای دادگاه خانواده رو در وبسایت ها مشاهده میکنم اکثرا به خاطر معیارا ...

خیلی پیچیده تر از معیار هست ...انقدر ادم چیزای عجیب میبینه که شوک میشه ...الان مسائل جنسی خیلی درصد بالایی از طلاق هستن و خوب این مورد عملا نه جزو معیار هست و نه صحبتی میشه ازش تو بستر فرهنگی ما 

ولی در کل وابستگی شدید آقایون در همه مسائل ...رویایی بودن و بی فکر عمل کردن خانم ها به نظر من شدیدا الان مهمه

بچه بودیم میگفتن این کار و نکن .گناهه همش با کمبودها ساختیم گفتن با دختر حرف نزن گناهه گفتن فلان ...

دقیقا حکایت دوستانی که من گفتم همینه

2706