2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

روزی یک ساعت ورزش میکنم 

روزهایی م که میرفتم باشگاه نیم ساعت تو خونه بازم ورزش میکردم 

کسایی که مشکل گردن پا و کمر دارن یه سری ورزش هارو نباید انجام بدن و ساعت ورزششون کمتر باید باشه 

راستی دنیا چه شکلی می شد اگر بجای آنکه در سینه ام گلوله ای بنشانی در قلبم گلی می کاشتی
2731

نه بد نیست اگه تمریناتو درست انجام بدی درد نمیگیره

هر زنی برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که با شـانه‌ی انگشت‌هایش، گره دلتنگی موهای بلند زن‌را باز کند و بگوید که هرجور که باشی،زیبایی❤👩‍❤️‍👨
2740
روزی یک ساعت ورزش میکنم  روزهایی م که میرفتم باشگاه نیم ساعت تو خونه بازم ورزش میکردم  ک ...

واقعا خیلی خوشم میاد یکی اراده ب این خوبی داره. نیم ساعت ورزش میکنم الان۲۰روز هس ولی امرو احساس کردم زانوم بد دردگرفته.هرچند ک ۲روز مهمون داشتم زیاد پا وایسادم ینی ممکنه واس اینا باشه؟

واقعا خیلی خوشم میاد یکی اراده ب این خوبی داره. نیم ساعت ورزش میکنم الان۲۰روز هس ولی امرو احساس کردم ...

عزیزم باید ساعت ورزشت رو کم کم بیشتر کنی یه دفعه نکنش یه ساعت چون بدنت اذیت میشه 

گرفتگی عضلات و بدن درد برای کسی که تازه شروع کرده ب ورزش عادیه و بعدا خوب میشه چون بدنت عادت میکنه ب ورزش

راستی دنیا چه شکلی می شد اگر بجای آنکه در سینه ام گلوله ای بنشانی در قلبم گلی می کاشتی
2706