2733
2734

کمکم کنه از دیروز داغونم تاپیک قبلیم گفتم.دیشب به روش نیوزدم اما نمیتونم سرمو کنم زیربرف .ببینم کنار کنه اما هنو به نامزد قبلیش فکر میکنه گناه منو بچه چیه این وسط.بایذ یه جوابی بهم بده اما نمیخامم بی گدار به اب بدم بایذ فکر کنم بخام بع روش بیارم عکس العملم چی باشه که مث قبل فقط تهدید الکی نباشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسکرین دارم اما نمیدونم باید به رو شوهرم بیارم یا نه دارم داغون میشم

بنظرم  فعلا به روش نیار شماره زنه رو هم برو عوض کن مثلا 4 رو بکن 8 از این کارا

حذفش نکن

دیوانه و دلبسته ی اقبال خودت باش❤🕊سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش💜

شمارشم برای خودت ذخیره کن

از گوشی شوهرتم شماره اصلیو بلاک کن

بگو به شوهرم پیام میدی میگی من نمیخوامت ازت بدم میاد یه بار دیگه پیام بدی شکایت میکنم

بعدم بلاک کنه شوهرتو 

بگو اگه اینو نگی با مدرکی که دارم میام به شوهرت میگم همه چیو

تو چت هم نگو 

تماس بگیر بگو

بگو یا اینا رو میگی و شوهرمو بلاک میکنی 

یا من میام همه چیو به شوهرت و خانوادش و همه میگم

شمارشم بلاک کن از گوشی شوهرت

شماره اونم تغییر بده ولی پاک نکن

امیدوارم حرف نزده باشن که شماره شوهرت بیوفته براش

با خطی هم زنگ بزن که جدید باشه

بنظرم  فعلا به روش نیار شماره زنه رو هم برو عوض کن مثلا 4 رو بکن 8 از این کارا حذفش نکن

شماره زنه رو ندازه به شوهرم گفته بود شمارتو بذار وقت داشتم زنگ بزنم اونم نوشته بود براش دیگه نمیدونم بعد تهدیدم بخاد زنگ بزنه یا نه

شماره زنه رو ندازه به شوهرم گفته بود شمارتو بذار وقت داشتم زنگ بزنم اونم نوشته بود براش دیگه نمیدونم ...

اره بیخود میکنه زنگ بزنه 

شماره شوهرتو پاک کن 

به روی شوهرتم نیار فعلا صلاح نیست

شمارشم برای خودت ذخیره کن از گوشی شوهرتم شماره اصلیو بلاک کن بگو به شوهرم پیام میدی میگی من نمیخوا ...

ببین بهد تهدیدم پیجش که باز بود خصوصیش کرد شوهرمم نمیدونم دختره بلاکش کرده یا محدود اخه از تو پیج شوهرم اسمشو سرچ میکنم پیجش میاد اما پست و فالوراشو زده صفر اا خوب سه نقطه کنارشو میزنی ارسال پیام دازه اگه بلاک کرده چطوری پیجه میادبراش .ترسید اما خوب نمیدونم بخاد زنگ بزنه یا نه.امروزم چکش کنم ببینم شوهرم پیام میده بعش اون الان منتظره زنگ بزنه بهش

ببین بهد تهدیدم پیجش که باز بود خصوصیش کرد شوهرمم نمیدونم دختره بلاکش کرده یا محدود اخه از تو پیج شو ...

من جات بودم به دختره پیام میدادم میگفتم ب این خطم اصلا زنگ نزنیا دست زنمه بفهمه زندگیتو خراب میکنه

من عاشق زنمم و جونمو میدم براش

کنجکاو بودم ببینم تو پا میدی یا نه که دیدم خیلی هولی 

اینجوری از شوهرت متنفر میشد

شوهرم چتشو پاک کرذ زنه شماره  رو دید لایکشم کرد دیگه نمیشه حدف کنم

فدا سرت ان شالله که زنگ نمیزنه

دیده فهمیدی ترسیده

اره بیخود میکنه زنگ بزنه  شماره شوهرتو پاک کن  به روی شوهرتم نیار فعلا صلاح نیست

یعنی هیچی نگم بهش.میدونی یه کاریم میکنه شک میکنه که من فهمیدم اومد خونه هی دور و‌ورم بود حرف میزد شبای دیگه اینجوری نبود.بخامم بهش بگم باید بگم میرم به مامانت میگم چون میدونم مامانت هذطور شذه شماره دختررو گیر میاره ولش نمیکنه.دختره فامیل دورشونه اما نمیبینن همدیگزو.اما خوب شوهرمم کلع خرابه بخام کاری کنم میفته رو دور لج.منم خو نمیتونم اخه بی تفاوت باشم فقط ببینم

2706