2733
2734

سلام من شنبه دادگاه طلاق با وکالت طلاق داشتم بعد اونجا سن بچه هام هم ازم پرسید چرا بعد یک هفته هنوز رای نیومده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه وکالت در طلاق دارید قاضی در خصوص همه چیز تعیین تکلیف می کنه. حضانت، مهریه نفقه و... 

ضمنا رای وکالت در طلاق هم زود میاد. حالا شاید شعبه شما شلوغ بوده و پرونده زیاد داره. 

کمی صبر کنید اگر نیومد حضوری مراجعه کنید و پیگیری کنید 

اگه وکالت در طلاق دارید قاضی در خصوص همه چیز تعیین تکلیف می کنه. حضانت، مهریه نفقه و...  ضمنا ...

در مورد سن بچه ها پرسید 

در مورد جهیزیه پرسید ک دارم یا خیر 

پرسید چقدر مهریه داری ومن گفتم ک دوسکه رو در قبال حق طلاق میبخشم 

ولی چیزی نگفت ک مهریه چقدر تعلق می گیره کلا قاضی بود ک اصلا براش مهم نبود فقط ثبت می کرد سوالات کوتاهی میکرد 

اگه وکالت در طلاق دارید قاضی در خصوص همه چیز تعیین تکلیف می کنه. حضانت، مهریه نفقه و...  ضمنا ...

خب حتی از همسرم درمورد مهریه نپرسید ک بضاعت مالیت چطوره ک تعیین کنه ؟؟بنظرتون بدون پرسیدن از همسرم رای مهریه میده؟؟

در مورد سن بچه ها پرسید  در مورد جهیزیه پرسید ک دارم یا خیر  پرسید چقدر مهریه داری ومن گ ...

وکارت در طلاق باشه همین جوریه جلسات عزیزم. 

خب وقتی دو تا بخشیدی یعنی الباقی رو می تونی اقدام کنی. 

قانون حضانت هم مشخصه نیاز نیست سوال خاصی بکنه.. 

2706