2737
2734
سلام رها جان ببخشید من 2 سال بچه دار نشدم دکتر میگه مشکل تخمک های منه که ذخیره خیلی پایینی داره و م ...

سلام عزیزم عدد amh  تو آزمایشت چنده؟

ناباروری دارید؟ دو روش معجزه آسای ناباروری معرفی میکنم هزاران نفر باهاش نتیجه گرفتند. مشاوره>> ۰۹۱۲۰۷۴۳۸۸۵ مشاهده نتایج درمان در پیج اینستا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام به خانوم های عزیز

منم ۱۲ سال باردار نمی شدم هر جایی هم رفتم گفتن مشکلی نداری نه خودت نه شوهرت ، دکترا و غیره 

در مورد ی آقایی شنیده بودم سید ابوطفل در سربندر در خوزستان گفتن کارش فقط با قرآن، و انجام دادم و الان من سه ماهه بار دارم حتی خانوم های عزیزی که سقط میکنن هم معالجه کرده ، یک شخص متشخص همه تو خوزستان میشناسنشون کارشون درسته و عالیه من قطع امید کرده بودم ، الان خدااااااا رو شکر که بار دارم 

پیشنهاد میدم به خانوم ها 

البته شنبه الی چهرشنبه ساعت ۹/۳۰ تا ساعت ۱۲/۳۰ ظهر جواب میده ، واتساپم جواب میده ، هر کاری انجام میده مشکلات زن و شوهر و و و 

اینم بگم اگر شهرتون دوره براتون پست میکنه 

خودش دستش تو این کار واقعا خوبه سید یاسر ابوطفل 

هرکسی بهتون گفت برادراش فقط بگید سید یاسر ابوطفل کار دارم شمارشم   09013135960

به خدا میسپارمتون انشاالله همتون نتیجه بگیرید مطمئنم

2740

سلام خدمت خانوم ها و عزیزان گلم 

من خودم ۱۲ سال هر دکتری رفتم برای معالجه ، داشتم ناامید و افسرده میشدم بهم ی سیدی رو معرفی کردن تو خوزستان سربندر گفتن دستش عالیه کارش فقط تو قرآنه ، به شوهرم گفتم باهاش تماس گرفتیم برامون انجام داد و فرستاد با پست الان خدا رو شکر بعد ۱۲ سال باردار هستم 

اسمش سید یاسر ابوطفل ، کارش از برادراش خیلی خیلی بهتره و گوش میده به حرفهاتون چقدرم اخلاقش خوبه خدا حفظش کنه هزینه بالا هم نمی گیره 

شماره تماسش 09013135960  سید یاسر ابوطفل 

شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۲ جوابگو هستن

بقیه کارهاش رو هم مینویسم شاید خانومی مشکل داشته باشه حل میکنه 

. عقد السان یا زبون بند قوی 

. رزق و روزی و تیسیر الامور

. پرداخت کردن قرضها 

. خلاصی از زندان و اعدام 

. پیدا کردن اشیا و افراد گمشده

. ابطال سحر 

. ترک اعتیاد 

. عقیم بودن درخواست پسر یا دختر 

. معالجه وسواس 

. ازدواج و بخت گشایی دختر و پسر

. دفعه موریانه و حشرات 

. همزاد و باد مضرت 

. گریه کودک از شیر گرفتن کودک ترسیدن کودک

. چشم زخم و دفع چشم بد 

. محبوبیت و احترام بین مردم 

. صلح و آشتی بین زن و شوهر

سلام خدمت خانم های گلم 

توجه                  توجه

میخوام بهتون شخصی رو معرفی کنم که بجان بچم قسم که بعد از خدا مدیون این اقا و زحمتاشون هستم ، بعد از ۹ سال پیش هر دکتری رفتم برای معالجه نتونستم باردار بشم شماره این اقا رو که دعا نویس قدیمی هستش و کارش فقط و فقط با قرآن پیدا کردم و تونستم بعد از خدا و اهل بیت به سبب این اقا و کلام خدا باردار بشم و الان بچه دختر دارم ، این اقا هزینه بالا نمیگیره و کارش واقعا درسته به شما خانم ها پیشنهاد میکنم هرکسی مشکل بارداری داره سقط داره یا هر چیزی حتما به سید یاسر ابوطفل 09013135960 زنگ بزنه سه تا کار برام انجام داد کارش عالیه

شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۹ صبح الی ۱۲ صبح جواب میده اگرم تلفنش مشغول بود خودش باهاتون تماس میگیره 

غیر از مسئله بارداری برای محبت بین زن و شوهر 

دفع زنا و فساد 

زبون بند قوی 

رزق و روزی و گشایش کار و رفع گرفتاری 

پیدا کردن افراد یا اشیا گمشده 

ابطال سحر 

رسیدن به معشوق و محبوب 

درخواست دختر یا پسر شدن جنین

درمان بیماریهای پوستی

درمان مشکل مردان 

بخت گشایی

دفع موریانه و حیوانات