2733
2734
sara: خرنوب رو فقط یکبار میشه جوشاند بعد از یکبار استفاده باید دور بریزید. بله برای شهرستان هم ارسال داریم
ناباروری دارید؟ دو روش معجزه آسای ناباروری معرفی میکنم هزاران نفر باهاش نتیجه گرفتند. مشاوره>> ۰۹۱۲۰۷۴۳۸۸۵ مشاهده نتایج درمان در پیج اینستا
دوستای خوبی که از خرنوب نتیجه گرفتید.. میخوام یه گروه تو تلگرام تشکیل بدم برای ارتباط با همدیگه و راهنمایی کسایی که تازه میخوان شروع به استفاده کنند اگر مایل بودید اطلاع بدید تا ادتون کنم
ناباروری دارید؟ دو روش معجزه آسای ناباروری معرفی میکنم هزاران نفر باهاش نتیجه گرفتند. مشاوره>> ۰۹۱۲۰۷۴۳۸۸۵ مشاهده نتایج درمان در پیج اینستا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام رها جون,من پلی کیستیکم,این ماه شروع کردم به پیاز درمانی,از روز دوم پریودم,حالا سوالم اینه که اگ 15 روز استفاده کنم میشه تا روز 16 سیکل بعد گه 7 روز استراحت کنم میشه 23 سیکل,دوبار از 24 سیکل شروع کنم تا چند سیکل؟ من روز 28 سیکلم پریود میشم
***خداوندا شکرت میکنم به خاطر تمام نعمات و الطافت***
یه سوال دیگه: من روز 12 جهت تعیین قطر بزرگترین ولیکول میرم سونوگرافی و این ماه هیچ دارویی هم نخوردم فقط پیاز درمانی کردم, رهای عزیز اگه فولیکو بال نداستم یعنی پیاز درمانی رو من جواب نمیده؟ دیگه نباید ادامه بدم؟
***خداوندا شکرت میکنم به خاطر تمام نعمات و الطافت***
سلام مریم جان برای یک ماه حدود دو کیلو
فاطمه زهرا عزیزم اینکه پیاز درمانی رو کی شروع کنی مهم نیست مهم 15 روز مداوم خوردنشه میتونی از دو روز بعد از پری شروع کنی و 15 روز بخوری بعدشم میتونی 7 روز بعد از اون استراحت کنی و دوباره 15 روز رو شروع کنی و اگر افتاد به سیکل پریودت مشکلی نداره اگر هم نخواستی میتونی ماهی 15 روز بخوری ببینی تأثیرش چطوریه
ممنون فاطمه زهرا جونم بخدا از ته دلم برای همه منتظرا دعا کردم هنوزم که هنوزه وقتی بجم رو تو بغلم میگیرم یاد همه منتظرا می افتم
مرسی ازاطلاعاتت دوست خوبم...رهاجان من میخوام سفارش بدم واسه لامرد استان فارس...اخه داره خرنوبامون تموم میشه.... میشه بگی چیکارکنم وبگی کیلو چنده و چطور باید پول ب حساب بریزمو...خلاصه همشو
خدایا بهم صبر بده تا حکمت کاراتو بفهمم
2706