2726

((پیام جدید)) 15/9/1395 این پیام به منظور دسترسی همه کاربران اینجا گذاشته می شه سلام به همه دوستان خوبم اول از همه عذرخواهی میکنم به خاطر اینکه نمی تونم هر روز به اینجا سر بزنم به خاطر مشغله کاری و زندگی و وجود بچه واقعا وقت خیلی کمی برای خودم دارم ازتون خواهش میکنم تو کانال ت ل گ ر امم عضو بشید تا من با خیال راحت مطالب جدید و نتایج آزمایش جدید و خبر های خوب رو اونجا بذارم برای عضو شدن میتونید از طریق اد کردن شماره  و ارسال پیام خصوصی به خودم لینک عضویت رو دریافت کنید اینجا به علت مشکل فیلترینگ نمیتونم آدرس کانال رو بذارم دوستتون دارم و آرزوم مامان شدن تک تکتونه حتما به کانال سر بزنید و عضو شید خبرهای جدید و خوشحال کننده دارم براتون چندین هزار نفر در ترکیه و حتی در ایران از این دو روش درمانی به آرزوشون رسیدن.

1-پیاز درمانی برای خانمها واقعا معجزه میکنه

2-جوشانده خرنوب برای آقایون که عالیه

من اولین معرفی کننده خرنوب در ایران هستم و تمام مقالات دکتر ساراچ اوغلو که معرفی کننده این گیاه و روش درمانی اون هستش ترجمه منه. و دارم کتابش رو برای چاپ ترجمه و آماده میکنم.

میتونید با خیال راحت خرنوب اصل و با کیفیت رو از من تهیه کنید. تو بسته هامون برشور طرز استفاده اش رو گذاشتیم که طبق آخرین دستورات دکتر ساراچ اوغلو هستش.

ناباروری دارید؟ دو روش معجزه آسای ناباروری معرفی میکنم هزاران نفر باهاش نتیجه گرفتند. مشاوره>> ۰۹۱۲۰۷۴۳۸۸۵ مشاهده نتایج درمان در پیج اینستا
به نام مهربونی خدا معرفی پروفسور ابراهیم عدنان ساراچ اوغلو (جز اولین دانشمندان در زمینه مطالعه گیاه هان دارویی آپلود عکس پرفسور دکتر ابراهیم عدنان ساراچ اوغلو در سال 1949 متولد شد. پس از اتمام تحصیلات در رشته شیمی در سال 1982 تحصیلات دکتری خود را در دانشگاه graz استرالیا به اتمام رساند و در سالهای 1983 تا 1986 در دانشگاه بیوتکنولوژی و میکرو بیولوژی مشغول به کار شد . در سالهای 1987 تا 1994 در دانشگاه karlfranzes به عنوان هیئت علمی مشغول به کار شد و در این مدت مقالات مهمی از ایشان در سطح بین الملل منتشر گردید. پروفسور ساراچ اوغلو همزمان که در دانشگاه ویانا ومشغول به کار بود فعالیت های خود را در زمنیه داروهای گیاهی آغاز و تأثیر آنها در انسان را در زمینه بیماریهای پروستات، جلوگیری ازرشد پروستاتهای خوش خیم، لاواتین، هپاتیت b . c برای اولین بار در دنیا کشف کرد و هنوز هم در دانشگاه‌های آیدین و مرمره استانبول در زمینه گیاهان دارویی پیشرفته و بیوشیمی غذایی تدریس میکند. ******************************************************************************************** معرفــی گیـــاه خــــرنوب ********************************************************************************************** آپلود عکس نام علمی: Ceratonia silliqua L. نام انگلیسی: Carob, St.Johns Bread, Locust bean خصوصیات: علیه تنگی نفس• علیه تنگی نفس آلرژیک• علیه آلرژی‌های حاصل از سردی هوا• علیه ناتوانی جنسی• از بین برندة تورم ریه‌‌ها• خلط‌آور• پیشگیری کنندة سرطان ریه• افزایش دهندة تعداد اسپرم متحرک• علیه آسم• علیه اسهال• علیه یبوست با وجودی که نام انگلیسی این گیاه Carob است ولی اکثراً با نام St. Johns bread شناخته می‌شود. نام آلمانی آن نیز Johannisbrot می‌باشد. هر دو به معنای? نان حضرت یعقوب? می‌باشد. میوه‌ای است که یعقوب پیامبر در صحرا به جای نان از آن استفاده می‌کرد. میوه‌ای است که از 5000 سال پیش شناخته شده است. چند صد سال پیش از این، بجای شکر در پخت شیرینی‌ها از آن استفاده می‌شد و یا به جای شکر خورده می‌شد. امروزه با شروع تولید شکر سفید، فرهنگ و روش تغذیة سالم از بین رفته است. در سال‌های 1930 در اثنای جنگ اسپانیا، نقش استفاده از خرنوب در حفظ سلامت کودکان بسیار بزرگ بوده است. در جنگ جهانی دوم، در جزایر یونانی که تحت اشغال آلمانی‌ها بوده است مردم آن مناطق از خطر گرسنگی در سایة خرنوب نجات یافتند. درخت خرنوب، گیاهی است که در 15 سال اول زندگی‌اش هیچ میوه‌ای نمی‌دهد. یک درخت بالغ نزدیک به 1000 کیلوگرم محصول می‌دهد. هستة میوه‌های خرنوب هر کدام 2/0 گرم وزن دارند. در نگاهی به ابعاد این هسته‌ها، همه‌شان هم وزن هستند. یعنی هر هستة یک میوه خرنوب، 2/0 گرم وزن دارد. اگر می‌پرسید که چرا این وزن 2/0 گرم، تا این حد مهم است، پاسخ آن به زمان‌های بسیار دور بر می‌گردد. در دوران باستان و قبل از آن، برای وزن کردن دقیق طلا و سنگ‌های قیمتی از هستة خرنوب استفاده می‌شده است. امروزه نیز هر 2/0 گرم، معادل 1 قیرات است. معیار 1 قیراتی که توسط فروشندگان سنگ‌ها و فلزات قیمتی استفاده می‌شود، از همینجا نشأت گرفته است. هر پنج عدد هستة میوة خرنوب، وزنی معادل یک گرم دارد. با گذشت سال‌ها، انسان‌ها اهمیت تغذیه با خرنوب را فراموش کرده‌اند. در حالیکه انواع و اقسام مواد غذایی در سوپر مارکت‌ها به معرض فروش گذاشته شده است، عادت و فرهنگ تغذیه با مواد غذایی طبیعی نیز رفته رفته از میان رفته است. خرنوب از میان کشورهای حاشیة دریای مدیترانه، در ایتالیا، اسپانیا و ترکیه به مقدار فراوان پرورش می‌یابد. نزدیک به 35% از مواد موجود در خرنوب، کربوهیدرات‌های با ساختار مولکولی ساده می‌باشند و باز نزدیک به 40% آن از نشاستة با ساختار مولکولی پیچیده تشکیل یافته است. میزان چربی آن بسیار کم و در حدود 1% است. بهترین جایگزین برای استفاده بجای کاکائو می‌باشد و دارای کافنوئیدهای کاکائو نمی‌باشد. ******************************************************************************************** تأثیر جوشانده خرنوب در افزایش تعداد و تحرک اسپرم و درمان زود انزالی ********************************************************************************************** آپلود عکس خرنوب برای درمان نازایی خصوصا در آقایان که به تعداد بالا در جامعه امروزی مشاهده میکنیم به عنوان یک گیاه دارویی خیلی مهم استفاده می شود. خرنوب از نظر فوایدی که دارد گیاهی بدون رقیب می باشد. خرنوب در مردان بالا برنده تعداد اسپرمها وبالا برنده کیفیت اسپرمها می باشد و از زمانهای قدیم به عنوان درمان نازایی مورد استفاده قرار میگرفته است. در تاریخ یونان باستان خرنوب سنبل زایندگی و برکت بوده است و این اشاره ای است بر اینکه در انسانهای اولیه نیز از تاثیرخرنوب به عنوان گیاهی موٍثر در درمان نازایی مطلع بودند. ******************************************************************************************** روش تهیه جوشانده خرنوب پروفسور دکتر ابراهیم ساراچ اوغلو ********************************************************************************************** جوشانده خرنوب علاوه بر اینکه در افزایش تعداد اسپرم و تحرک اسپرمها دارویی بی نظیر و موثر می باشد، در درمان زود انزالی مردان نیز در ردیف موثرترین و طبیعی ترین داروها جای دارد. حال بپردازیم به نحوه تهیه جوشانده خرنوب پروفسور دکتر ابراهیم ساراچ اوغلو: مواد لازم: نیم لیتر آب بدون کلر(ترجیحا آب چشمه و یا آب معدنی) 7 عدد خرنوب یک ظرف برای تهیه (ترجیحا شیشه ای پیرکس) طرزتهیه: تعداد 7 عدد خرنوب (تمام خرنوب درسته با غلاف و دونه هاش) را به چهار یا پنچ قسمت شکسته و داخل نیم لیتر آب در حال جوش بریزید ،درب ظرف را گذاشته و با شعله ملایم 3 دقیقه بجوشانید.پس از اتمام زمان جوشیدن(3 دقیقه) شعله را خاموش کنید و اجازه دهید 20 دقیقه در همان حال با در بسته بماند. پس از اتمام زمان 20 دقیقه با قاشق تکه های خرنوب را از جوشانده خارج کنید. و جوشانده را دو قسمت کرده و نصف آن را صبح ناشتا و نصف دیگر را شب قبل از خواب میل کنید.این کار را به مدت یک هفته مداوم انجام دهید،پس از اتمام هفته اول به مدت 3 ماه هر شب قبل از خواب به اندازه یک لیوان بنوشید.در ماههای بعد نیز هر از گاهی استفاده نمایید. تذکر: ـ داروی های دکتر را به هیچ عنوان قطع نکنید و همزمان از خرنوب به عنوان درمان کمکی استفاده نمایید. ـ لطفا زمان های جوشیدن و دم کردن را دقیقا رعایت نمایید. ********************************************************************************************** نکات مورد توجه در هنگام استفاده از خرنوب و سایر گیاهان دارویی: ********************************************************************************************** آپلود عکس 1ـ اگر به کاکائو آلرژی دارید، خرنوب را می توانید به راحتی جایگزین آن کنید. 2ـ اگر مبتلا به قند خون می‌باشید به راحتی میتوانید بدون هیچ نگرانی چند عدد خرنوب خام را استفاده کنید. قند خونتان بالا نخواهد رفت.! 3ـ برای بیماری اسهال داروی فوق العاده ای است. 4ـ در صورت مصرف کودکان نکته مورد توجه، استفاده فقط یکبار در روز فقط در بین صرف صبحانه می‌باشد. بعد از نهار و شام نباید استفاده شود. 5ـ خرنوب را به هیچ عنوان بیشتر از 10 دقیقه حرارت ندهید(شامل پختن و یا جوشاندن)، به این علت که پس از ده دقیقه ریسک افزایش قند خون بالا می‌رود. 6ـ اگر در حال استفاده از جوشانده خرنوب به عنوان مصرف درمانی هستید، استفاده از شیره خرنوب و یا میوه خام آن مناسب نمی‌باشد. تنها در صورتی که مشکل یبوست و یا اسهال می‌باشد، می توانید به صورت خانم آن را مصرف نمایید. 7ـ افرادی که تمایل به لاغری دارند، مجبورند از استفاده قند و فراورده‌های آن خودداری نمایند. اگر تمایل به خوردن شیرینی دارند به راحتی می توانند 6 تا 7 عدد خرنوب را بدون نگرانی استفاده نمایند. خرنوب علاوه بر رفع تمایل شما به خوردن شیرینی، هیچگونه افزایش وزنی هم نخواهد داشت. 8ـ برای کودکان 12 سال به پایین مصرف هیچ گونه جوشانده ای را بدون هماهنگی با دکتر توصیه نمی کنیم. 9ـ هیچ جوشانده ای را نباید همزمان با هم مصرف کرد مگر آنکه عکس آن ثابت شده باشد. در هنگام مصرف جوشانده ها نباید از چایهای گیاهی مانند (بابونه ، گل گاوزبان و..) نباید استفاده کرد. 10ـ در هنگام استفاده از گیاهان دارویی، به عمر مفید گیاهان دارویی (یکسال) توجه فرمایید. ********************************************************************************************** برای سفارش می توانید از ساعت 15 تا20 با شماره های 09120743855 و یا 0297-487-0935 تماس و یا از طریق مسیج بفرستید شماره ارتباطی تل گرام 09120743855 میباشد اینم آدرس وبلاگمه که اطلاعات و توضیحات کامل تر برای استفاده از خرنوب در درمان بیماری های دیگه مثل آسم و آلرژی و ... رو گذاشتم. http://kharnoob.blogfa.com/.
ناباروری دارید؟ دو روش معجزه آسای ناباروری معرفی میکنم هزاران نفر باهاش نتیجه گرفتند. مشاوره>> ۰۹۱۲۰۷۴۳۸۸۵ مشاهده نتایج درمان در پیج اینستا
خبرهای خوشحال کننده از دوستانی که خرنوب استفاده کردن
آپلود عکس

1ـ سیما
1391/11/8 10:44 ق.ظ
سلامممممممممممم به همگی
من همسرم مشکل تعداد و کم تحرکی و مورفولوزی اسپرم داشت که با خوردن داروهای مختلف هورمونی هیچچچچچچ تغییری نکرد
تا اینکه تو این سایت با خرنوب اشنا شدم و مصرف کرد و در کنارش معجون و ویتامین e,c,امگا3و زینک و سلنیوم مصرف کرد
خدارو شکر آزمایشش خیلییییییییی خوب شد و به لطف خدا من الان باردارمممممم
پس شک نکنید و مطمئن باشید برای کم تحرکی اسپرم واقعااا خرنوب معجزه می کنه

2ـ ترنم زندگی
1391/11/8 10:45 ق.ظ
سلام خانوماااااا.
آزمایش همسرم قبل از مصرف خرنوب بسیار اسفناک بود به حدی که احتمال آی وی اف می رفت.
اما خرنوب رو که تهیه کردم و بعد از اون مجدد آز داد که خدا رو شکر همه چیز نرمال شد اصلا باور کردنی نبود واسسسسسسسسسمممممممممممم.
من فقط بعنوان پیشنهاد می گم یه دوره استفاده کنید عزیزان
البته ظاهرا برای اونهایی که آزو هستن مفید نیست اینطور که شنیدم ولی باز هم تحقیق کنید
البته هنوز باردار نشدم که خواست خدا بوده ولی امیدوارم که به زودی بارداری محقق بشه.
من به قدرت خداوند ایمان دارم که یک گیاه کوچیک رو وسیله بهبودی همسرم قرار داد

3ـ میخک
همسری منم کم تحرکی اسپرم داشت که تحت نظر دکتر ارولوژیست بود و سال قبل عمل واریکوسل انجام داد. بعد از عمل مورفولوژی و تحرک اش کمتر شد. من امسال از خرداد ماه که با کلوب پیاز درمانی آشنا شدم، خرنوب رو شناختم و تهیه اش کردم. سه ماه تمام جوشونده اشو به همسری دادم خورد. بعد از سه ماه در نتیجه آزمایشش تغییری نبود و من حسابی ناامید شدم و کلا درمان رو کنار گذاشتم. آبان ماه در کمال ناباوری باردار شدم. امیدوارم همه دوستای خوبم بزودی نتیجه بگیرن.
فقط اینو بگم که درمانهای گیاهی نیاز یه صبر و بردباری داره. و کلا در مان کم تحرکی اسپرم آقایون زمانبر هست

4 ـ نی نی گل
1391/4/10 2:26 ب.ظ
همسری من اسپرم اصلا نداشت بعد یه سری آمپول های hcgاستفاده کرد گه گفتن اسپرمش شده 10 یا بیست تا، که دکتر گفت باید برای میکرو بریم تهران ، ولی خوب همسری رضایت نمی داد و ما هم درمانهای گیاهی شروع کردیم و اسپرمهای همسری شد 15 میلیون ولی خوب بازم کم بود و دکترها می گفتن باید میکرو بشه ولی همون ماه که می خواستسم درمان رو شروع کنیم حامله شدم
همسری خرنوب استفداه میکرد

5ـ مانوس
1392/3/13 2:26 ق.ظ
رها جون سلام عزیزم،خوبی‌ دوستم...بابت معرفی‌ خرنوب ازت خیلی‌ خیلی‌ سپاسگزارم،ایشالا هر چی‌ از خدا می‌خوای بهت بده
بالاخره امروز بعد از 3.5 ماه شوشو از داد...
تعداد کلّ 235 میلیون
حرکت ا 49%
مورفولوژی 7%
البته این مورفولوژی رو باید راجبش توضیح بدم،قبلا مورفولوژی شوشو 5% بود که نرمالش بالای 14% بود،امروز که نتیجه رو دیدم،یک‌راست رفتم سراغ مورفولوژی،چون بقیه آیتم‌ها نرمال بود،هیچی‌ جلوش ننوشته بود،زود برگشتم و پرسیدم ازشون که چرا هیچی‌ ننوشتین،خانومه گفت که مورفولوژی یکم دیر حاضر شده بوده،هنوز وارد نکردیم،خلاصه اومد و با خودکار جلوش نوشت 7% و گفت که نرماله.من از یه طرف خوشحال بودم چون از 5به 7رسیده بود،از طرفی‌ ناراحت بودم،چون هنوز تا به 14 برسه خیلی‌ مونده بود،بهش گقتم نه هنوز نرمال نشده،7 تا دیگه باید بره بالا...گفت ما معیاری که قبلا انجام میدادیم نرمالش بالای 14 بود،ولی‌ 2-3 هفته می‌شه که معیارشو تغییر دادیم،الان بالای 4نرمال هست...داشتم از خوشحالی‌ میمردم،خانومه هم چینی‌ بود ولهجه ش رو خوب نمی‌فهمیدم...واسه اطمینان دوباره ازش پرسیدم پس چرا هنوز اینجا نوشتین نرمال بالای 14؟
دیگه نزدیک بود منو بزنه...گفت خانووووووم...بالا 4 نرماله
خدا رو هزار بار شکر

6ـ ایمانا
1392/3/10 12:41 ب.ظ
خرنوب خیلی خوبه من یه دوره دادم بهش نتیجه شو دیدم. البته آز عرفان دکتر می گفت سخت گیرانه س. من دوهفته پیش که بهمن شوهرم تو بهمن از داد خیلی بهتر بود .

7ـ پوپو
1392/3/19 10:42 ق.ظ
سلام دوستان
شوهر من بعد از استفاده از خرنوب آزش خیلی تغییر کرد
مشکل واریکوسل داشت که عمل کرد و وضعیتش تغییری نداشت تا اینکه هر روز صبح و شب خرنوب بهش دادم الان آز داده تعداد ش از 60 به 120 میلیون رسیده
مورفولوژی نرمالش 70 درصد شده در حالیکه قبلا حدود 25 تا 30 بود
گرید A+B هم 51 % (مامان شد خدا رو شکر)

8ـ یاسی ......... الان دوقلو داره خدا رو شکر

9ـ نارگل . ........... یه پسمل خوشگل داره خدا رو شکر

10ـ (مامان گندم وبهراد)
1391/11/20 2:34 ب.ظ
نمیدونم واقعا فقط تاثیر این گیاه بود یا نه
ولی برای شوهرم تاثیر داشت خداروشکر

11ـ Maryam.F
1392/3/25 10:44 ق.ظ
الان هشت روزه همسرم خرنوب میخوره، میگه مشخصه تاثیر داره، هنوز آز نداده ولی میگه از بعد از 24 سالگی اینا اینجوری نبوده!!!!! اینجوریشو نمیدونم یعنی چی????
خدا کنه از این یکی دیگه جواب بگیریم??

12.پری ناز1
392/3/27 2:55 ب.ظ
رها جون همسرم جواب آزمایشو گرفت یکمی بهتر شده بود.
حالا میگه نمیدونم این تاثیر مثبت بخاطر داروها یا خرنوب...

13. نی نی گل
1391/4/18 12:59 ب.ظ
همسری من اسپرمش صفر بود و کلی دارو استفاده کرد ولی خوب تعدادش به 10 یا 20 تا رسید ولی خوب خرنوب اثرش بهتر بود

14ـنی نی سان
1392/5/16 12:52 ب.ظ
سلام رها جون.
مثل اینکه دستت خیلی سبک بود. چون امروز جواب همون آزمایش قبلی همسرم رو به یه دکتر دیگه نشون دادیم خداروشکر اون گفت که اصلاً مشکلی نبوده هم تعداد 154 میلیون بوده که پزشک اولی ما رو به اشتباه انداخت و گفت 154 هزار تا هم مورفولوژی خوبی داره. خیلی خوشحالم. ایشاالله منم مشکلی نداشته باشم و باردار شم.
اما شوهرم میگه که به خوردن خرنوب ادامه میده چون تاثیرش رو حس می‌کنه

15ـ مامان معصومه
1392/5/16 4:42 ب.ظ
سلام رها جون من دقیقا 2 ماه قبل ازت خرنوب گرفتم اومدم دم خونتون اگه یادت باشه
امروز باشوشو رفتیم رویان آز اسپرم داد، خدارو شکر تعدادش شده بود 115 میلیون که قبلا 50 میلیون بود
مورفولوژیش نرمال شده بود 4% که توی رنج آزمایشگاه رویان نرمال بود فقط سرعت کلاس aهمچنان پایین بود ولی کلاس b نرمال بود
میخواستم بگم این خرنوب واقعا تاثیر داره

16ـnoonooo
1392/5/21 3:19 ب.ظ
بچه ها سلام من نوشینم و بعد از 5سال انتظار بالاخره باردار شدم
مشکل ما کم تحرکی اسپرم همسرم بود ، یکبار iui ناموفق داشتم که تعداد اسپرم بعد از شوستشو فقط 100000 تا بود امابعد از آشنایی با گیاه خرنوب و مصرف فقط 1ماه معجزه شد
قرار بود من ماه آینده ivf کنم ولی به صورت کاملا طبیعی باردار شدم دکترم هم داشت از تعجب شاخ در میاورد
الان هفته 5 هستم و بتام یک هفته از تاخیر پریم 4050 بود و دیروز که سونوی واژینال کردم گفت ساک حاملگی خوبی تشکیل شده ، بازم از رهای عزیز خیلی سپاسگذارم و امیدوارم همه ی اونایی که انتظار نی نی می کشن زودتر به نتیجه برسن.

17ـ Maryam.F
1392/5/31 1:48 ق.ظ
امروز همسرم آز داد بچه ها. دو ماه و 10 روزه خرنوب میخوره و جواب آزش بهتر از همیشه بود.
تعداد از 29 شده 37
تحرک آ از صفر شده 10
تحرک ب از 12 شده 27
مورفولوژی هم 50
تو این زمان 2 بار هم خون داده، چون غلظت خون داشت.

18ـ فاضلی
این متن اس ام اسشه:
سلام عزیزم خسته نباشی
خدا رو شکر جواب آزمایشم مثبت شد. دستت برام سبک بود امیدوارم هر چه زودتر مشکلت حل شه . خیلی برات دعا میکنم

19ـ منتظرنی نی (خدایا کمکم کن زود مامان بشم(
1392/6/18 9:49 ق.ظ
سلام به همه دوستان ومنتظران نی نی که ایشالا زود زود همه نی نی داربشیم الهی امین
شوهرمن بعد از استفاده 2ناه ازخرنوب تعداد اسپرمها ومورفولوژی عالی شده تحرکش هم یکم تغییرکرده ولی هنوز بخاطرتحرک باید ادامه بده گفتم بیام اینجا وتاثیرعالی خرنوب رو خبر بدم امیدوارم سری بعد بیام خبر بارداری روبدم
رهاجون مرسی واسه معرفی خرنوب

20- کلبه کوچک
اینم یه خبر خوب که امروز برام ایمیل شده بیب بیب هورااااااااااا

این ای میل از طرف کلبه کوچک از طریق نی نی سایت برای شما ارسال شده است.

سلام رها جان من از شیراز مزاحمت شدم.عزیز جان 12 روز شوهرم استفاده کرد از 7 میلیون به 17 میلیون رسیده و سرعت اسپرم از 40 درصد به 64 درصد رسیده. امیدوارم با این تعداد و سرعت بتونم جواب بگیرم.خواستم ازت تشکر کنم ممنون

21- بهاری

1392/7/10 8:22 ب.ظ
سلام رها جون
خوبین خانوم؟ با زحمتای ما
من که دلم طاقت نیورد تا سه ماه صبر کنم. سر دو ماه شوهرم رو فرستادم آز داد. البته مرکز ناباروری نرفت که مقایسه کنم. اگه آزش درست باشه حرکتش خیلی خوب شده! در حد نرماله! ولی تعدادش هنوز کمه. به نظرت بعد از سه ماه تعدادش خوب میشه؟

22ـ ماه نی نی(مامان 92)
1392/8/3 6:54 ب.ظ
سلام رها جون می خواستم ازت بابت معرفی و ارائه خرنوب تشکر کنم
شوشو من بعد از دو ماه استفاده از داد و تعدادش از 20 م به 30 م رسید
و مورفولوژیش هم از یک در صد به پنج درصد رسید
و حرکت نوعaاز صفر به پانزده در صد رسیده
البته همزمان با خرنوب قرصهای جلبک هم می خوره
ممنون از زحمتی که میکشی

23ـ کلبه کوچک

1392/8/9 1:26 ب.ظ
رها جون سلام . عزیزم دیشب جواب ازمایش شوشو را گرفتم. از 17 به 40 رسیده سرعتشم به 70 درصدو خواستم ازت تشکر کنم عزیزم

24ـ fiyoona2
1392/8/13 12:05 ب.ظ

سلام رها جون خوبی عزیزم اگه یادت باشه دوستم اومد دم خونه خرنوب از همسرت گرفت شوشو مصزف کرد بعد 3 هفته آز داد تعدادش از 56 شده بود 76 میلیون گرید a هم شده 5 درصد قبلا 2 درصد بود مورفولوژیش هم شده 7 درصد قبلا 4 درصد بود ازت ممنونم
اما خودم به خاطر پلیلپ هنوز پیاز درمانی رو شروع نکردم یعنی 1 روز خوردم و قطعش کردم ایشالا اگه کارم به هیسترو نکشه از این ماه شروع می کنم
ازت ممنونم

25ـ کلبه کوچک
1392/9/7 11:08 ق.ظ
رها جونم سلام . اول از خدا ممنونم و بعدم نمی دونم چه طور ازت تشکر کنم بابت معرفی خرنوب. انشاله هرچی از خدا می خواهی بهترینش نسیبت بشه. من امروز جواب ازمایشم مثبت شد. من 3 ماه کامل مصرف کردم.

26ـ فرشته
سلام رها جان فرشته هستمماه قبل برای همسرم خرنوب فرستاده بودی راستش فکر نمیکردم جواب بده اما تو همین یک ماه تحرک اسپرمش از 5 درصد به 22.7 درصد رسید. تا بحال این همه دکترهای مختلف رفته بود و داروهای مختلف مصرف کرده بود فایده ای نداشت ، حالا امیدوار شدم که مصرف بیشتر خرنوب جواب بده.
ممنون از اینکه تجربه ات رو در اختیار بقیه که این مشکل رو دارن قرار دادی . مطمئنم دعای خیر همه اونایی که از این دارو استفاده میکنن همراهته

27ـ اینم یه خبر خوب دیگه که دیشب بهم اس دادن
با سلام اینجانب قبلا نمونه اسپرمم ضعیف و کمتر از 1 ملیون بود ولی از یکسال و نیم پیش صفر شد . لکن 3 ماه خرنوب خوردم الان دوباره برگشت و 0.3 ملیون شد.

28ـ فاطمه
1392/9/19 8:06 ب.ظ
سلام به همه خصوصا رهای عزیزم.آزمایش شوهرم که دیروز آز دادجوابشونو میزارم.بعدحدود4ماه استفاده ازخرنوب.سرعت تحرک کلاسaقبلا1.8 الان شده 6.4
کلاسbقبلا 15.3 الان شده26.8 کلاسcقبلا9 الان13.6 ومورفولوژی قبلا20.8 الان شده27.3
رهاجون مطمعن باشخدا جواب اینهمه مهربونیتو میده ازاینکه صادقانه به همدردهای خودت کمک میکنی. بوووووووووس.
29-سمیه
ـاین متن اس ام اسشه:
سلام رها جون
به لطف خدا و راهنمایی شما بعد از 3 سال باردار شدم با استفاده خرنوب به مدت 2 ماه حرکت اسپرم شوهرم به گفته دکتر از 5به 50 رسید دکتر خیلی تعجب کرده بود... در ضمن طی این مدت از دارو ها و آمپولهای تحریک تخمدان هم استفاده کردم
سمیه از مازندران

30ـ لیلا 282

1392/9/22 2:10 ب.ظ
سلام به همه دوستان.... و سلام به رها جون عزیز.... من جواب ازمایش همسرم رو گرفتم و اومدم زود به همتون خبر بدم.... همسر من حدود دو ماه پیش از اسپرم داد البته بعد از اینکه 10 ماه اقدام داشتیم.... همه چیز نرمال بود به جز مورفولوژی که باید بیشتر یا مساوی 4 درشد باشه ولی برای ما 2 درصد بود من از طریق یکی از دوستای عزیزم با رها جون اشنا شدم و از طریق رهای عزیز با خرنوب.... الان بعد از 50 روز دقیقا بعد از استفاده خرنوب شوهرم از داد و مورفولوژی شده 12 درصد .... البته متاسفانه هنوز مشکلات دیگری تو از وجود داره ....ولی خیلی جالب کاملا مورفولوژی درمان شده..... امید به خدا امیدوارم بقیه موارد هم حل بشه ولی خیلی خوشحالم چون تعداد اسپرم سالم خیلی مهم ......ممنون رها جون ..... امیدوارم همه دوستان به ارزوهاشون برسن

31ـ. ثمینا
4/10/92
http://kharnoob.blogfa.com/comments/?blogid=kharnoob&postid=29&timezone=12600
سلام به همه دوستان. میخواستم فقط بگم که مشکل همسر من در تعداد و تحرک اسپرم هاش بود که بعد از استفاده از خرنوب فقط به مدت 20 روز حرکت اسپرم هاش که قبلاً صفر بود به 5/12 رسید و من از این بابت خیلی خوشحالم و از رها جون بابت معرفی خرنوب خیلی خیلی ممنونم. البته شوهرم همزمان قرص های جلبک هم میخوره

32ـمامان عسلی(doniaaaa)
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=18481&ChatDate=12-10-1392

1392/10/12 8:50 ب.ظ
دوستان آذر پارسال با یکی آشنا شدم هردومون میکرومون منفی شد البته من فریزیم بود اون بار اولش بعد عید اومد فریزیاشم گذاشت منفی شد بعدش شوهرش کلی آز داد که آز اسپرمش صفر شد خودش میگفت ی جور بیماریه که کم کم اسپرم صفر میشه کلی دکتر رفتن خیلی ناامیدددددددددددددددد کلی گریه کرد منم که بدتر از اون
دنبال بچه از بهزیستی بود بهش گفتم بیا چند ماه بی خیال شو به خودتو شوشوت برس خونه آخرش بچه از بهزیستیه اولم ایمانتو قوی کن(خودم بدترم )
براش از رها جون خرنوب گرفتم راضیش کردم به شوهرش بده علاوه به خرنوب بهش شیر موز با عسل و سیاهدونه قاطی میکرد بهش میداد خودشم میخورد به قول خودش دنبال شوهرش میدوید اینارو بده خخخ
خدارو شکر الان دو ماهه بارداره اول به لطف خدااااااااااااا و ایمانش و نتیجه صبرش دوم بخاطر خرنوبا

33ـ آدرین 92
1392/10/15 9:17 ب.ظ
رها جونم منم مامان شدم 2 روزه فهمیدم
اومدم ازت تشکر کنم
شوشو 3 ماه خرنوب خورد من مطمئنم اثر خرنوب هاست
به همه ی اونایی که اسپزرم شوشوهاشون مشکل داره توصیه میکنم خرنوب بدن
قربونت برم عزیزم
34ـ تاریخ اعلام بارداری: 15/10/92
آدرس صفحه اعلام:
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=18481&ChatDate=15-10-1392
مرسی رها جونم
بعد مصرف خرنوب ها هم میل جنسی شوشو زیاد شد هم حجم اش
خودش احساس میکرد بعد مصرف خیلی بهتر شده

34ـ منا
تاریخ اعلام بارداری:
1392/10/16 2:52 ب.ظ
آدرس صفحه:
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=18481&ChatDate=16-10-1392
سلام رها جون
اومدم یه خبر خوب بدم. منم مامان شدم.
شوشو سه ماه خرنوب استفاده کرد که بعد از مصرف دو ماه یه آز داد که تعدادش 17 میلیون بود و زیر نرمال. ولی تحرکش از به 41 درصد رسیده بود که خیلی بهتر شده بود. یه ماه دیگه رو که مصرف کرد دیگه آز نداد و فوری بعد از تمام شدن خرنوبها به مدت یک ماه قرص ول من و ویتامین ای و سولفات روی روزی یکی مصرف کرد که خدا رو شکر امروز نتیجه آزمو گرفتم و مثبت بود. بازم تشکر می کنم و امیدوارم خدا به شما هم به زودی زود یه نی نی سالم بده.
بووووووووووس

35ـfiyoona2
تاریخ پست:
1392/10/19 2:45 ب.ظ
آدرس پست:
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=18481&ChatDate=19-10-1392
سلام رها جونم خوبی؟
منو که یادت نرفته ؟
یه خبر خوببببببببببببببببببببببب
دکترا گفتن ما دیگه لازم نیست آی وی اف یا میکرو بشیم اسی ها همسرم خیلییییییییییی بهتر شدن
الانم اولین ماه اقدام طبیعیم هستش
برای همه زحمتات ممنونم گلم
برام دعا کنید

36ـ الهام
دوشنبه ?? دی ???? ??:??
http://kharnoob.blogfa.com/comments/?blogid=kharnoob&postid=29&timezone=12600
با سلام ، من به مدت 2 هفته است که با گیاه خرنوب آشنا شدم ، در آزمایش اول همسرم تعداد اسپرم هاش خیلی کم بود (زیر 2 میلیون) و تحرک اسپرم هاش هم خیلی خیلی کم بود که با مصرف این گیاه به مدت 1 هفته تعداد اسپرم هاش به 6/5 میلیون رسید و تحرک اسپرم هاش به 45% رسید و جالب تر اینکه مورفولوژی همسرم صفر بود که بع د از مصرف به 40% رسید . من واقعاً از رها جون متشکرم بابت این وبلاگ و آشنایی ما با گیاه خرنوب و امیدوارم که هر چه زودتر به آرزوهاشون برسند.

37ـ مامان صبا

1392/11/18 11:49 ق.ظ
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=18481&ChatDate=18-11-1392
قربونت برم عزیز حتما تاثیر که گذاشته باورت میشه هنوز 10-15 تا دونه ازش مونده دلم نمیاد تموم شه
خیلی خوب و خوشمزه و تاثیر گدار بود
راستش از مهر که دانشگاه میرم نمیدونم بهت گفتم یا نه خیلی سرم شلوغ بود مدرسه هم میرفتم
دیگه دکترمم عوض کردم از ماه شهریور رفتم پیش طرازی بهم آ اس آ داد گفت غلظت خون داری
چرا دکترا بهت نداده بودن تا حالا؟؟؟؟؟؟؟ بعد گفت میکرو میکنمت خلاصه 5 تا جنین تشکیل شد و 4 تاش
خوب بودن وانتقال داد و همین 4 شنبه رفتم آز دادم + شد خدا رو شکر

38- خانم دهفان
بچه ها اینم خبر جدیده از یکی از دوستان
قبل از استفاده از خرنوب یکبار آزمایش دادیم تعدادش سه ملیون و هفتصد بود. باردوم آزمایش دادیم شده بود دو ملیون و سیصد. بعد از حدود چهل روز استفاده از خرنوب شده بود بیست و نه میلیون. درصدش هم داره خوب میشه
39ـ آزمایشی در سال ?? داده بودم که مثل آزمایشات قبلی آزو اسپرم بود تو اون مدت و دو سال قبل از آن کلی دارو شیمیایی و گیاهی مصرف کردم ولی نتیجه ای نداشت شش ماه آخر سال 91 هم آزمایش دادم ولی بی نتیجه بود تو این مدت از سال 89تانیمه اول سال92کلی دارو گیاهی خوردم از یک عطاری معروف می گرفتم ولی نه اسپرم نه حرکتی ونه فاکتورهای دیگه همه صفر بود دکتر معالجم آدرس کلنیک ناباروری رویان وابن سینا را برام نوشت و یک معرفی هم داد شهریور سال 92 عازم تهران شدم کلنیک ابن سینا مصاحبه و آزمایشات از خودم و خانمم گرفتند و من در کلنیک بخش مردان آزمایش دادم که نمونه بازهم صفر بود و دکتر فوق تخصص یک نوبت دیگه برام نوشت برای ماه مهرماه برای نمونه برداری نمونه برداری از دوطرف انجام شد ولی. اسپرمی در کار نبودچون اگه چند تای بود برای کاشت می خواستندولی هیچ اسپرمی نبودبعد مارابه بخش جنین شناسی معرفی کردند و بعد ار آن برای مشاوره دکتر مشاوره هم کلی حرف زد و پیشنهاد اهدإ را دادو من قبول نکردم دکتر گفت اگه خارج کشور بری کاری برات نمی کنن چون اسپرمی نداری پرونده را بست ما خداحافظی کردیم وگفت به سلامت واز کلنیک زدیم بیرون دنیا رو سرم خراب شد تا به ترمینال رسیدم به شهر خود برگشتیم تو اینترنت وچند سایت گشتم تا با خرنوب آشنا شدم گفتم که امتحان کنم من که هزاران گیاهی را مصرف کردم ونتیجه نگرفتم. و با شما تماس گرفتم وسه کیلو سفارش دادم سه کیلو را در بیست روز مصرف کردم آزمایش که دادم چند هزار تایی اسپرم دیده شد و باعث امیدواری شد من که هیچ اسپرمی نداشتم ...
وشش کیلو دیگه هم مصرف کردم در ضمن از طرفی با قرص جلبک ها هم آشنا شدم و باهم مصرف کردم قرص ها را بجای آب با جوشانده خرنوب مى خوردم
بعد یک ماه آزمایش دادم تعداد ?? میلیون وبرای آب جوشانده خرنوب یکی از دوستان آب چشمه از شمال خوزستان برام آوردبا آب چشمه مزه جوشانده عالی بود ودر ماه اسفند یک آزمایش دادم تعداد ??میلیون و همه فاکتورها ی آزمایش نرمال شد خدا هزار مرتبه شکر
او ل از خدا بعد شما وهمه کسانی که اطلاعات وتجربیات خود را دراختیار دیگران قرار می دهندکمال تشکر و سپاسگذاری را دارم
39ـ الهام مامان نورا پست ها : 945عضویت:1392/6/24
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=888035&postid=34752972
منم همسرم کم تحرکی داشت. با خرنوب و یه نسخه دارو خوب شد. فکر کنم خرنوب بی تاثیر نبوده
40-
نیایش شنبه ?? خرداد ???? ??:??

http://kharnoob.blogfa.com/comments/?blogid=kharnoob&postid=4&timezone=12600
سلام
منم همسرم مشکل حرکت اسپرم داشت این آخری ها هر دکتری می رفتیم هی پیشنهاد کاشتن و اینها رو می دادن ولی حدود یک ماه و نیم مصرف کردم و صد هزار مرتبه شکر مشکلمون حل شد و الان تو ماه سوم بارداری هستم و از ته دلم آرزو می کنم که همتون به آرزوی قلبیتون برسید

41-

نگار

http://kharnoob.blogfa.com/comments/?blogid=kharnoob&postid=4&timezone=12600

سه شنبه 31 تیر 1393

سلام، من فقط میتونم بگم خرنوب معجزه میکنه،من مورد میکرو بودم و در خرداد انتقالم را انجام دادم وجواب ازمایشم منفی شد و من در کمال ناراحتى در اینترنت در جستجوى راه حالى برای پى بردن به اینکه علت کم شدن و از بین رفتن اسپرم چیست، یکدفه در سایت نى نى سایت با خرنوب اشنا شدم و به سرعت سفارش دادم ولى با شک وتردید و شوهرم هم رفت و ازمایش داد که بعد از یک ماه با تکرار ازمایش تاثیر خرنوب و ببینیم، در هر صورت من الان باردارم و فقط با یک ماه مصرف ما نتیجه گرفتیم ، در ضمن تعداد اسپرم ازمایش شوهرم 0/5 میلیون بود یعنى برابر با صفر

42.
ثمین دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۳ ۱۹:۱۷ سلام به همه اومدم بگم شک نکنین خرنوب واقعا معجزه میکنه من الان خیلی خوشحالم چون اسپرم شوهرم در حد 3 تا 6 میلیون بود با مصرف فقط یک ماه و نیم جوشانده خرنوب به 55 میلیون رسید امیدوارم هرچه زودتر مامان بشم و خبرشو بهتون بدم لینک پست: kharnoob.blogfa.com/comments/?blogid=kharnoob&postid=15&timezone=12600 اینم صحبت های دوستانی که تو تاپیک های مختلف درباره خرنوب گفتن... من سعی کردم از همشون اجازه بگیرم و بعد مطالبشون رو بذارم ولی اگر ناخواسته صحبت یکی رو بدون اجازه گرفتم معذرت میخوام 1ـ my love پست ها : 254عضویت:1393/4/17 1393/7/22 - 4:32 عصر [لینک مستقیم] خدا رو شکر خرنوب و جلبک ب شوشو ساخته اول آبان میره آزمایش بده من ب دکتر شوشو گفتم میخوام خرنوب و جلبک بش بدم یهو گفت خرنوب و جلبک دیگه چین فقط باید میکرو کنید الهی میکرو بخوره تو سرش مثلا تخصصشو از انگلیس گرفته ولی هیچی بارشون نیست حتی نکرد ی ویتامین ای ب شوشو بده فورا نامه نوشت واسه میکرو http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=529160&PageNumber=286 2ـ سوسن گلی پست ها : 61عضویت:1392/6/24 1393/7/25 - 5:05 عصر [گزارش پست نامناسب] [لینک مستقیم] [ارسال ایمیل] سلام به همه، راستش حدودا 5,6 ماهی بود نیومده بودم این صفحه رو ببینم، خواستم بیام ببینم خانمی که مطلب مینوشت باردار شد یا نه، من که خیلی براش دعا میکنم،با استفاده از تجربیاتش من باردار شدم،الان ماهه 6 بارداریم، تازه با مصرف فقط یک ماه از قرص ها و البته خرنوب من باردار شدم،شوهرم واریکوسل داره،خیلی هم ازمایشش افتضاح بود،ولی بعد از یه ماه همه چی در حد نرمال شد،همون ماهم خداروشکر باردار شدم،واسه همه کسایی که به هر علتی مشکل باروری دارن،همیشه سر نمازام دعا میکنم که زود بچه دار ن،از جمله خانم ناجی،چون خیلی از مطالبش منو شوهرم استفاده کردیم،من که اردیبهشت این صفحه رو دیدم،سریع ازش پرینت گرفتم،هنوزم پیرینت مطالبشو دارم،ایشالا واسه بچه دومم هم میخوام ازش استفاده کنم، آدرس: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=529160&PageNumber=295 3ـ golsa20 پست ها : 3615عضویت:1391/11/30 1393/7/23 - 9:32 عصر [گزارش پست نامناسب] [لینک مستقیم] [ارسال ایمیل] شایلر جون خواهره من تو شبکه ترکیه از یه دکتر هم شنید که بسیار تاکید میکرد به خوردن خرنوب یه بارم تو مطب دکترم یکی میگفت شوهرش عمل واریکوسل کرده دکتر اورولوژی بهش گفته حتما خرنوب بخوره منم عصر رفتم خریدم بدم به شوهرم خیلی گرونه لامصب آدرس پست: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=995054&PageNumber=1 4ـ نگاره پست ها : 8899عضویت:1392/8/5 1393/7/23 - 9:49 عصر [گزارش پست نامناسب] [لینک مستقیم] [ارسال پیغام خصوصی] [ارسال ایمیل] دکترآی یو آی پیشنهاداده بود ماه پیش الان خداروصدهزارمرتبه شکردوماهی میشه داره مصرف میکنه آزش نرمال شده از نزدیکی هم بیشتر میگه لذت میبرم آدرس پست: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=995054&PageNumber=2 5ـ یاسی پست ها : 657عضویت:1392/8/4 1393/7/23 - 9:50 عصر [گزارش پست نامناسب] [لینک مستقیم] [ارسال ایمیل] عزیزم همسر من ٢٥درصد اسپرمش تحرک داشت ولى با مصرف خرنوب ٨٥ درصد شد آدرس پست: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=995054&PageNumber=2 6- Maman Afsoon http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=486711&postid=41903914 پس تازه اول راهی بابا. 5 ماه که چیزی نیست. حتما تا یک سال ادامه بده. ازمایش اسپرم شوهرت همه چیزاش خیلی خوبه فقط مقدار و سرعتش پایینه. احتمالا واریکوسلش نباید خیلی جدی باشه چون روی بقیه فاکتورا اثر نذاشته. به نظر من حتما حتما خرنوب رو بگیر بهش بده. حتی اگه اونجا نیست بگو از ایران برات بخرن بفرستن.شوهر من سرعت اسپرمش با خوردن خرنوب 6 برابر شد ظرف 3 ماه. چون خیلی پایین بود. مال شوهر تو که اونقدرهم پایین نیست حتما زودتر جواب میده روش. 7-برنادت پست ها : 565عضویت:1393/9/28 1393/10/8 - 10:09 عصر http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=335657&PageNumber=2 سلام شوهر من واریکوسل داره دوره خرنوب خورد خ تاثیر داشت 8-آیدا63 پست ها : 218عضویت:1392/8/22 1393/10/9 - 12:58 عصر http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=335657&PageNumber=2 شوهر منم داره میخوره خیلی روی مورفولوژیش تاثیر داشته و خوب شده تازه 24 روزه داره میخوره 9- afsan پست ها : 1673عضویت:1393/3/20 1393/11/19 - 10:31 صبح http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1069583&postid=41772804 من استفاده کردم بعدازهفت سال نازایی فقط بادوهفته خوردن شوهرم باردارشدم،فقط ی بارقابل جوشوندنه این وبلاگ فروش خرنوب تو ایرانه. اگه خواستی از ایران بخرن برات حتما از همینجا بگیر که مطمئن باشه. http://kharnoob.blogfa.com/ نارنجی سلام دوستان شوهرمنم کم تحرکی اسپرم داره خرنوب مصرف میکنه خیلی تو تحرکش تاثیر داشته من شنیدم شیرش قند خون بالا میبره http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1198551&postID=47713923 توسایت یکی ب اسم رهامیفروشه،برااسپرم خوبه،من گرفتم یک کیلوچهل تومن شوهرم دوهفته خوردباردارشدم بعدهفت سال نازایی http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1198551&PageNumber=1 دکترا واقعا از خواص خرنوب بی خبرن اما از من که تجربه اش رو دارم به تو نصیحت حتما اینو بده به شوهرت بخوره. ایشالا بدون نیاز به آی وی اف مامان میشی. http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1117735 آدرین 92آنلاین پست ها : 1034 عضویت:1392/4/2 1394/2/14 - 2:01 عصرگزارش پست نامناسب لینک مستقیمارسال پیغام خصوصیارسال ایمیل عزیزم من به شوهرم 3 ماه دادم عالیه،من از یک خانمی به نام رها از همین سایت گرفتم مطمئنه
********************************************************************************************

اینم بخش خوشمزه ماجرا
شیرینی هایی که با شهدخرنوب و خود خرنوب ساخته میشه
آپلود عکس
آپلود عکس

********************************************************************************************

خبرگزاری آفتاب
آپلود عکس
خرنوب در سایت های خارجی
http://www.joyfulbelly.com/Ayurveda/ingredient/Carob/224
http://australiancarobs.com/productinfo.php?pid=201106200728
خرنوب در شکلات سازی
http://www.sweetcitycandy.com/carob-chips
http://www.lewisconfectionery.com.au/
http://www.goodnessdirect.co.uk/cgi-local/frameset/detail/231608_Carol_Anne_Peanuts__Carob_Coated__3kg.html
http://275vegetarianrecipes.com/?p=498
http://www.swisstruffes.com/0008/en

خرنوب در عطر سازی
http://www.atrearian.com/noteView.aspx?nId=119
نوشیدنی خرنوب
http://bakingbites.com/2012/05/what-is-carob

دقت کنید لطفا .. هر چیزی رو که عطاری ها به جای خرنوب دادن قبول نکنید
اسم دیگر گیاهی به نام فلوس (خرنوب هندی) است.. در ایران به علت ناشناخته بودن به جای خرنوب میفروشند.
عکسها را مقایسه کنید
خرنوب
آپلود عکس
فلوس:
آپلود عکس

این کتاب دکتر ساراچ اوغلو در ایران ترجمه شده
بلاخره کتاب راهنمای گیاهان دارویی پرفسور ابراهیم عدنان ساراچ اوغلو با دستورالعمل های معجزه آسا برای تمام بیما ریها و پیشگیری از بیماریها به عنوان یکی از یکی از برگزیده ترین کتابهای چاپ شده در این زمینه منتشرشد
آپلود عکس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فرشته جان عزیزم ترس چی؟؟؟ خرنوب میوه یه درخته که خداوند همچین معجزه ای رو دراون قرار داده. کاملا بی ضرره. عوارض داروهای شیمیایی رو نداره. سرشار از ویتامین و مقویه. یه بچه هم میتونه استفاده اش کنه اینو بگم واقعا واقعا واقعا به امتحان کردنش می ارزه... بخدا تمام افرادی که تجربه استفاده دارن همه متعجب بودن و من واقعا هیچ تغییری در نوشته هاشون ندادم...
قبول دارم رها جون من پیاز درمانی میخوام شروع کنم فقط یه دوره15 مصرف کنیم چندروزاستراحت ودوباره شروع کنم
خدایا هزاران هزار بار شکرت خدایا کنجد من و همه نی نی ها رو حفظ کن
نمونه های آزمایش قبل و بعد از استفاده از خرنوب که دوستان برامون فرستادن قبل از استفاده آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس 2ـ قبل از استفاده آپلود عکس پس از استفاده آپلود عکس 3ـ قبل از استفاده آپلود عکس پس از استفاده آپلود عکس متن اس ام اس های خوشحال کننده آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس
فرشته جان عزیزم ترس چی؟؟؟ خرنوب میوه یه درخته که خداوند همچین معجزه ای رو دراون قرار داده. کاملا بی ضرره. عوارض داروهای شیمیایی رو نداره. سرشار از ویتامین و مقویه. یه بچه هم میتونه استفاده اش کنه اینو بگم واقعا واقعا واقعا به امتحان کردنش می ارزه... بخدا تمام افرادی که تجربه استفاده دارن همه متعجب بودن و من واقعا هیچ تغییری در نوشته هاشون ندادم... به مدت سه ماه باید استفاده کنید. یک هفته استراحت کن بعد دوباره شروع کن

پیـــــــــــــــــازدرمـــــــــــــانــــــــــی
نکته قابل توجه:
1ـ پیاز درمانی تا بحال برای دو نفر نتیجه معکوس داشته .. احتمالا چون پیاز خاصیت هورمونی داره به یه سری ها نمی سازه و تعادل هرمونی شون رو بهم میریزه..ش پس اگه کیست و یا مشکل دیگه ای ندارین صرفا به خاطر تقویت تخمک توصیه می کنم این روش رو انجام ندین و به جاش انجیر و هویج رو که برای تقویت و رشد فولیکول هست رو انجام بدین :)

2ـ دارو های دکتر رو هم حتماااا استفاده کنید

3ـ اگر گاستریت یا زخم و ناراحتی معده دارید استفاده نکنید.

4ـ از آب بدون کلر استفاده کنید

آپلود عکس

جوشانده پیاز (پیاز نارنجی ) به رشد تخمک و حامله شدن کمک می‌کند. برای تخمدان پلی کیستیک ـ کیست های ریز تخمدان و همچنین منظم شدن پریود درمان خوبی است.

نحوه تهیه:
2-1.5 لیوان آب بدون کلر را بجوشانید و پوست بیرونی و شکننده پیاز(پیاز نــــــــــارنـــــــــجـــــــــــــــــــی ) را جدا کنید [یه سری ها هم می گن با پوست خوردن نتیجه بخش تره در هر صورت در مقاله دکتر ابراهیم پوست بیرونی رو باید جدا کنید] سپس پیاز را به 4 یا 5 قسمت تقسیم کرده و در آب در حال جوش بریزید (آب ترجیحا بدون کلر باشه) . 5 دقیقه در ظرف دربسته بجوشانید. پیاز ها رو از آب جدا کنید و ولرم بنوشید.

*** این جوشانده را قبل از صبحانه و بعد از نهار و اگر شاغل هستید یکبار قبل از شام و یکبار قبل از خواب به صورت تازه تهیه شده بخورید.

****این جوشانده را تا 15 روز روزی دوبار به صورت تازه میل کنید.در ادامه از ده روز مانده به پریود به مدت 10 روز همین روش را تکرار کنید.

***** بهترین زمان برای شروع این جوشانده دو روز بعد از اتمام پریود و یا ده روز مانده به پریود می باشد. اگر پریود نامنظمی داری و تاریخ پریودتان را نمی دانید از همین امروز شروع کنید.

******در مدت انجام این درمان ترشحات سفید و زرد افزایش می‌یابد. این به خاطر تمیز شدن بدنتان است نگران نباشید..

توجه:این عمال را به همراه داروهای دکترتان می توانید انجام دهید کمک کننده و تقویت کننده می باشد
در عین حال از یکی بیشتر استفاده کردن را توصیه نمی کنیم

برای افزایش تعداد و ذخیره تخمک و همچنین رشد تخمک و آزاد شدن آن و همچینین برای کسانی که دوره پریودشون بیشتر از 30 روز هستش جوشانده انجیر و هویج دکتر ابراهیم به گفته خودش معجزه می کنه

توجه توجهههههههههه:
خانومهایی که پرولاکتین بالا دارند از خوردن جوشانده انجیر خودداری کنند .

طرز تهیه و استفاده:
8-9 عدد انجیر خشک مثل عکس( که هر کدام رو دوقسمت کرده اید) را در نیم لیتر آب بدون کلر در حال جوش می ریزید و 15 دقیقه می جوشونید و جوشونده رو از صافی رد می کنید
همزمان با جوشانده انجیر ، در ظرفی جداگانه 3 عدد هویج متوسط تازه را به چند قسمت تقسیم می کنیم در نیم لیتر آب بدون کلر درحال جون ریخته و به مدت 20 دقیقه می جوشانیم و از صافی رد می کنیم ..سپس آب حاصل از این دوتا رو با هم مخلوط کرده و در یخچال نگه داری می کنیم. روزی یک تا یک و نیم لیوان از این مخلوط جوشانده را به مدت 21-25 روز استفاده می کنیم.
واقعا عالیه و برای باردار شدن خیلی موثره حتما امتحان کنید

***تجـــــــــــــربیـــــــــــــــــــــــات دو ستای گلم از پیـــــــــــازدرمــــــــــــــانی***

1ـ مینا
من حدود چند ماهی میشد که خونریزی کمی داشتم و پری هام فوق العاده نامنظم بود گاهی 5 روز بعد از اتمام پری دوباره چهار پنج روز لک بینی شروع میشد و من حتی نمیدونستم کی پری میشم
من زیاد کامل پیاز درکمانی نکردم یعنی ماه اول 15 روز خوردم دیگه نخوردم و چندماه نصفه خوردم ولی الان سه ماهه که پری هام درسته 28 روز یه بار نشده ولی پری میشم قبلا که فقط لک بینی بود خونریزی کامل دارم و میدونم کی پری میشم بین 35 الی 38 روز تو این 3 روز پری میشم
برای من که خوب بوده عزیزم

2 ـگل نسرین
من ماه سوم چهارم پیاز درمانیم....
این ماه هم کیت تخمکگذاریم دو خ پر رنگ افتاد و درست همون روزی که کیتم دو خطه شد.... صبح که از خواب بیدار شدم.... یه ترشح ژله ای کش دار داشتم..... که اصلا باورم نمشد که من تخمک داشتم.... اخه سه یا چهار سال بود از این ترشحات خبری نبود....
سلام دوست خوبم
ممنونم عزیزم از تبریکت
الهی همه کسانی که در ارزوی فرزند هستند به زودی اون روز رو تجربه کنن
عزیزم
من از روز اول پری شروع کردم به همراهش رازیانه و ویتاگنوس هم میخوردم
تا 15 روز
چون منتظر بارداری بودم.....از روز 21 دوباره شروع نمیکردم و می ذاشتم تا پریود بشم.
تو این سه ماه تغییرات زیادی داشتم... و از کیت تخمک گذاری هم استفاده میکردم و روزهایی که خط کیتم پر رنگ میشد پروژه داشتم و خدا رو هزار مرتبه شکر این ماه مامان شدم.
از خدای بزرگ می خوام که همه زوودی مامان بشن
من که خیلی منتظر موندم اما فدای سرم....
فقط ناامید نشو برای من باردار شدن مثل معجزه بود
3ـ ایرسا
سلام دوستان.بالاخره منم با پیازدرمانی بعد از تقریبا یک ونیم دوره نتیجه گرفتم و خدا راصدهزار مرتبه شکر باردار شدم.امروز هم رفتم توی هفته شش بارداریم.اسم منو هم به لیست نتیجه گرفته ها اضافه کنید.بازم سر میزنم وهر سوالی که دوستان در این زمینه داشتن باکمال میل جواب میدم.
باتشکر ازهمه دوستان:مرسی رهاجون:مختصری از وضعیت منو می خواستین بدونید که واستون میگم.من سه ساله ازدواج کردم.از اول تو اقدام بودم.وضعیت اسپرم شوهرم بسیار ناامیدکننده بود.خیلی خیلی ضعیف.خودمم تخمدونام یه کمی ضعیف بود.دوسال تمام درمان کردم.پنج بار آی یوآی ناموفق داشتم.لاپارا عکس رنگی ودهها نمونه آمپول وقرص ودر آخر تست آنتی مولرین هورمون دادم که ذخیره تخمکم بشدت کم تشخیص داده شد. ... یکسال تمام بی خیال این قضیه شدم یعنی از پارسال آذرماه تا الان دیگه هیچ دارویی استفاده نکردم.تو سایت به این کلوپ برخوردم گفتم یه امتحانی کنم ضرر نداره.از26 آبان که پری شدم 15روز روزی دوبار ظهر وشب آب پیاز خوردم هفت روز آنتراکت دادم.دوباره پنج روز خوردم.دوباره هفت روز آنتراکت بعدش15 روز بعدی شروع شد. هفت روز آنتراکت.دیگه خسته شدم ادامه ندادم.یه بارم وسط پیازدرمانیم 28 آذر پری شدم که همون دیگه آخرین پریودم شد.وهفته گذشته روز31سیکلم بی بی چک زدم دوتا خط اومدو....................
4ـ ـ آرتمیس
رها جونم من با قرص و آمپول پروژسترون سه چهار ماه یکبار پری میشدم. دو ماه پیاز درمانی رو شروع کردم الان فکر میکنم پری هام 36 روزه شده
4ـ ساناز
سلام ...امیدوارم شما هم از این روش نتیجه بگیرین ...من باپیاز درمانی باردار شدم
5ـ نسیم
سلام دوستان خدا پدر هر کی ابن پیاز درمانی رو اختراع کرد بیامرزه من فقط با 15 روز استفاده دیشب رفتم از دادم مثبت شد انشالله روزی همه شما باشههههههههههههههههههههه
6ـ ندا
7ـ آیناز
من تنبلی تخمدان داشتم و به زور قرص و امپول پری می شدم........سه بار پیاز درمانی کردم که اخرین بارش مهرماه امسال بود.............همه نوع قرص هم خورده بود کلومیفن...پروژسترون............تا اینکه این ماه فضولی کردم و سرخود لتروزل خوردم و خداروشکر نتیجه گرفتم
8ـ آرزو
خواستم بگم منم از کسایی هستم که از پیاز درمانی جواب گرفتم و الان اول ماه 8 ام... واسه همتون از ته دل دعا میکنم که همین ماه جواب بگیرید و نی نی کوشومولوتون زودی بیاد تو دلتون.....راستش من کیست یا تنبلی تخمدان نداشتم ... تو آزمایشاتم هم همه چیز نرمال بود اما متاسفانه پری فوق العاده نامنظمی داشتم... و شاید باورتون نشه گاهی تا 3 ماه هم بدون دلیل پری نمیشدم... خلاصه اینکه فقط واسه اینکه پریم تنظیم بشه پیاز درمانی رو شروع کردم و همون اولش پری شدم... و بعد پری تو همون ماه یکی دو بار هم اقدام داشتم که هنوز 15 روز دوم تموم نشده بود و دقیقا وقت پری دومم بود بیبی چک گذاشتم و دیدم که دو خطه!! باورتون میشه هنوزم که هنوزه باورم نشده!!!
9ـ مهسا 24/12/90
سلام دوست جونا
منو یادتون میاد. این ماه اولین ماهی بود که پیاز درمانی کردم و گفتم دکتر گفته دیگه طبیعی باردار نمیشی و باید میکرو زیفت کنی
یادتون اومد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من باردار شدم به لطف خدا اونم طبیعی
خدایا شکرت
اصلا ناامید نشید من که به این پیاز اعتقاد پیدا کردم

حتما ادامه بدین
10- مامان لیلی (جینگیل) 25/12/90
سلام دوستای گلم
خوبید خانوم ها
میخاستم یه خبری به شما بدم تا به پیاز درمانی امیدوارتر شید
به لطف خدا، امروز بیبی چکم مثبت شد ، هنوز آزمایش ندادم ، فردا میرم دکتر
من مشکلم پری نامرتب و کیست بود
ماه پیش پیاز درمانی کردم ، ولی این ماه نکردم ، تصمیم داشتم ماه بعد شروع کنم ، که امروز بیبی چکم مثبت شد
11ـ تکی (15/1/1391)
منم بیاز درمانی میکردم .یه چهار ماهی بود که استفاده کردم
البته ماه قبل عکس رنگی گرفتم که بی نتیجه بود چون بدنم ماده حاجب رو قبول نمیکرد
من تنبلی تخمدان داشتم پریودم قبلا خیلی نا منظم بود
یکسالو نیم من بریود نشدم بعدش شش ماه کامل بریود بودم
بریودام یکساله که منظم شده
روزی دوبار اب بیاز میخوردم صبح وعصر
...5 ساله که ازدواج کردم 3 ساله منتظر بودم
تا یکسال قبل دارو مصرف میکردم ولی از اون به بعد حتی یه بارم دارویی نخوردم
دوماه بیش میخواستم ای یو ای کنم که فهمیدم کیست دارم
با غذای اب بز کیستمو بر طرف کردم
دکترم بهم بیشنهاد داد که قبل از ای یو ای بعدی یه بارم عکس رنگی بگیرم
که تواسفند روز 13 عکس رنگی گرفتم ولی بی نتیجه بود چون بدنم اون ماده رو قبول نمیکرد وهمشو بیرون میریختذ
قرار بود هفته دیگه شنبه برم دوباره عکس رنگی بگیره که دیگه به اون دردش نرسید
خدارو شکر
کامل بوووووود
12ـ مهرینا
سلام بچه ها منم بعد از چند ماه کلنجار بالاخره پیاز درمانی رو از ماه قبل شروع کردم من از بعد از اقدام که حدودا 2 سال میشه پری هام یک ماه در میون شده بود ولی ماه قبل که پیاز درمانی رو شروع کردم این ماه هم پری شدم در حالی که این ماه وقت پری شدنم نبود الان خیلی خوشحال هستم
13. سورن عزیییییییییییییزم: 23/2/1391
سلام سلامممممممممممممممممممممممممممممممممممم
خوبید دوست جونها
بالاخره خدا جواب منم داد و من هم مامان شدمممممممممممممممممممممممممممممممممممممم
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
به خودش قسم که تک تکتونو دعا کردم همه رو الاله و میخک و رها و مهتاب و نرگس و سولماز و ایسان و همه ووووو
فقط اینو بگم که اول خدا دوم خدا سوم پیاز درمانی تو رو خدا پیاز درمانی رو ول نکنید معجزه میکنه
چقدر تو ازمایشگاه پروفسور ابراهیم عدنان و دعا کردم
صدف14.
سلام دوستای گلم اومدم یک تشکر مخصوص بکنم از مدیر کلوپ
بچهها منم حدود 15 روز پیش با کلوپ شما اشنا شدم وتصمیم گرفتم پیاز درمانی را شروع کنم اخه من مشکلی که داشتم این بود که از روز 8 تا 17 پریود همش لکه بینی داشتم البته لکه که چه عرض کنم همش ترشحاتم قهوهای بود پیش هر دکتری هم که میرفتم هیچی نمیفهمید تا اینکه این ماه با پیاز درمانی از روز 8 پری پاک شدم وترشحاتم کامل سفید شده خلاصه که ممنونم از رهای عزیز
فقط من از روز 2 پری شروع کردم حالا تا 15 روز بعد که باید ادامه بدم میشه روز 17 دوباره 5 روز استراحت میشه22 دوباره 5 روز بخورم میشه 27 پری درسته؟فقط من پریهام 27 روزست یعنی دور اولم وقتی تمام میشه که پری بعدی شروع شده پس دور بعدی را کی شروع کنم؟
راستی اگه برای بارداری بخواهیم ماه بعد بایدانجیر بخورم؟بدون پیاز درمانی؟
ممنون میشم راهنماییم کنید
15. فرگل
سلااااااااام به همه خوبین؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دیدم هستین فقط اووومدم از موسس کلوپتوون تشکر کنم با یه ماه پیاز درمانی جواب گرفتم و مامان شدممممم
16. مهرینا
سلام بچه ها به خصوص رها جون که منو به این کلوپ دعوت کرد اگه یادتون باشه ماه قبل اومدم و گفتم که بعد از یک سال که پریم یک ماه در میون شده بود ماه قبل که پیاز درمانی کردم منظم شد این ماه هم اومدم بگم به لطف خدا و اثرات پیاز درمانی مامان شدم .اول از خدا سپاسگزارم و بعد از دکتر ابراهیم و بچه های خوب این کلوپ که راهنماییم کردند
17.ندا
سلام صبح تون بخیر
نمیدونم خاطرتون هست یا نه
من ندا هستم که با یه بار پیاز درمانی باردار شدم با کمک رهای گلم
تازه رفتم سونوگرافی و خدا به ما یه پسر ناز داده خوشگلا
خدا قسمت همگیتون بکنه
18. سارگل
سلام
من تنبلی تخمدان داشتم
2 سال دارو مصرف کردم که پری منظم شد
1 سال هم دارو مصرف کردم که باردار شدمولی متاسفانه سقط شد
بعد از سقط دیگه دکی نرفتم و گفتم به بدنم استراحت بدم
تو کلوپ با پیاز درمانی اشنا شدم
گفتم بی ضرر امتحان کنم چون از ماه بعد می خواستم برم دوباره تحت نظر دکی
از روز اول پری تا 15 روز شروع کردم به خوردن رازیانه و پیاز درمانی
چون تو اقدام بودم روز 15 دیگه خوردنشونو ول کردم
بعدش پری نیومد خیلی ترسیدم و فکر کردم بازم بهم ریختعه بدنم
اصلا فکر نمی کردم که بگیره ولی خوب خدا رو شکر باردار شده بودم این ماه
امیدوارم همه منتظرا زودی به ارزوشون برسنو دامن همشون سبز بشه

19. *.*شیرین*.*
سلام به همه دوستای گلم.
خوبی رها جون؟
یادته یکماه پیش اومدم و درباره پیاز درمانی ازت سوال کردم .گفتم 3 ماه پیش سقط داشتم و پری هام فقط با قرص منظمه.تنبلی هم دارم.پلی کیستیکم هستم.
اماااااااااا مرداد پیاز درمانی کردم و الان هم اگه خدابخواد با اولین اقدام باردار شدم .
من که به پیاز درمانی ایمان آوردم و به هر کی میرسم بهش پیشنهاد میدم این کارو بکنه.
ممنونم که این راه رو اینجا برای همه گذاشتید که انجام بدن و نتیجه بگیرن.
مرسیییییییییییییی دوستای گل مخصوصا رها جااااااااان.

20.مامان سانی جووون
1391/11/17 8:50 ق.ظ
سلام ..صبح همگی بخیر..
من یک سال اقدام میکردم..با انواع قرص و امپول ها و ...ولی بی نتیجه بود..
من یخورده تنبلی تخمدان داشتم..بدون پروژسترون پری نامنظمی داشتم...بعد از یک سال ..تصمیم گرفتم اذر ماه پروژسترون نخورم.و پیاز درمانی کردم...البته فقط 5 روز با جوشانده هویج و انجیر همراه بود....خلاصه من اون ماه پری نشدم..از خون هم منفی شد..هر روز منتظر پری بودم...ولی خبری نشد..یک ماه که گذشت رفتم دکتر برام امپول نوشت که پری شم...برای اطمینان یه ب ب چ استفاده کردم..ببینم چی میشه که جواب مثبت شد...و الان 7 هفته دارم...این جور که پیداست من 45 پری تخمک گذاری داشتم.....انشالله قسمت همه منتظران شه

21.مهرینا 1392/2/11 9:51 ق.ظ
سلام رها جون من تا آخر عمر ازت ممنون هستم به خاطر راهنمایی که در مورد پیاز درمانی به من کردی .من هر چند وقت یک بار میومدم کلوپ و سری بهش میزدم
به هر حال باز ازت ممنونم.شکر خدا بچمو سالم به دنیا آوردم الانم نزدیک 3 ماهشه بچه ای که حاصل پیاز درمانی بود.

22.هلیا

1392/5/29 11:52 ق.ظ

سلام رها جون پیاز درمانی برای من عالی بود این ماه دوتا فولیکول عالی داشتم البته همیشه فولیکولهای من روز چهاردهم یکی و تا بیست بیشتر نبود

23.سلدا

1392/7/4 1:10 ب.ظ

سلااااااااااااااااااااااااااااام
وای بچه ها من اینماه با پیاز درمانی ترشحات کششششششششششدار دارم
باور نمیکنم اصلا فکر نمیکردم بدنم جواب بده با نا امیدی میخوردم
رها جون دوست دارم
رها جون تصدقت
رهاجون خیلی گلی
رها جون مچکرم
منو میگه ها

سلدا

1392/7/5 11:42 ب.ظ

سحر جون من تنبلی دارم و اینماه از روز 3پری شروع کردم به پیاز درمانی وسط ماه (یعنی امروز16پری)کلی ترشحات داشتم و درد تخمک گذاری
من هیچوقت بدون دارو تخمک گذاری نداشتم

بچه ها یه خبر خوشحال کننده دیگههههههههههه
24.

1392/7/7 11:20 ق.ظ

ببخشید بی اجازه وارد شدم
سلام به همگی
میخواستم بگم من از یه دوره چند روزه پیاز درمانی استفاده کردم که همون ماه حامله شدم چون قبلش دوتا سقط خودبه خودی داشتم به نظره من عالیه چون قشنگ رحمو شستشو میده مخصوصا که من موقع پری خوردم

25.

mehrnazi9097

1392/7/16 9:22 ق.ظ

سلام
منم این ماه ماه دومه که پیاز درمانی رو میخوام شروع کنم
یعنی امروز اولین روزمه و ماه دومیه که پیاز درمانی میکنم

دوره های من نامنظم بودن حتی تا 40 روز هم طول میکشید ولی از ماه پیش که پیاز درمانی رو شروع کردم دوره ماهانم شد 21 روزه
بچه ها جون همگی مطمئن باشین که پیاز درمانی جواب میده

این رو بهتون قول میـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدم

26.سایا 924/5/91

1392/7/22 9:57 ب.ظ

سلام رهاجونم
من ماه پیش پیاز درمانی را انجام دادم و نتیجه اش را این ماه به طور وضوح دیدم
بله....
تخمک گذاری من که مدتی بود از تب وتاب افتاده بود دوباره به لطف خدا وکمک های شما فعال شد
الان من آماده ام واسه بارداری ولی هنوز شوشو تحت درمان و اسپرمهاش ضعیفه
خدایا شکرت که شب عرفه وشب عید قربان عیدی من را دادی
27.
اینم یه خبر خوب از پیاز درمانی
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=19444&ChatDate=25-9-1392
آیلین
4/5/91

1392/9/25 11:07 ب.ظ

سلام رها جون
امیدوارم یادت باشه که من درباره پیاز درمانی چند بار سوال کردم
تقریبا و گاهی با برنامه پیاز درمانی پیش رفتم(حدود 3ماه)
حدود دوسال بود که اقدام کرده بودم و موفق نشده بودم دوبار iui و انواع قرص و دارو
دیروز جواب آزمایشم مثبت بود بدون هیچ حرکت پزشکی
نمیدونم تا چه حد پیاز درمانی موثر بوده ولی مطمینم بی تاثیر نبوده

خواستم ازت تشکر کنم بگم تو یه گوشه این دنیا یه نفر از ته دل آرزو میکنه که به آرزوت برسی
فراولة

28ـ1392/9/28 8:59 ب.ظ

بچه های خوب پیاز درمانی
من اینبار با پیاز درمانی پریودم از 40 روز شد 34 روز اینماه از کی شروع کنم امروز روز اولمه

عزیزم 5 تا هفت روز استراحت می کنی بعد دوباره شروع میکنی

سه شنبه 19 فروردین1393 ساعت: 16:15 توسط:زهرا
http://kharnoob.blogfa.com/comments/?blogid=kharnoob&postid=13&timezone=12600
سلام بزرگوار .الان شش روز که پیاز درمانی را شروع کردم .روزی که برا شما نظر فرستادم سه یا چهار روز بود ولی اصلا باورم نمیشد که اینقدر سریع جواب بده .من امروز بدون آمپول پریود شدم و میخواهم باز هم به این درمان ادامه بدم خییییییییییییییییییلی خوشحالم .ممنون از لطف شما.
?
29ـزینب
یکشنبه 5مرداد 1393
http://kharnoob.blogfa.com/comments/?blogid=kharnoob&postid=13&timezone=12600
سلام من دو ساله که ازدواج کردم با داروهایی که دکتر می داد باردار نمی شدم ولی این ماه به لطف خدا با پیاز درمانی باردار شدم
فرشته جان عزیزم ترس چی؟؟؟ خرنوب میوه یه درخته که خداوند همچین معجزه ای رو دراون قرار داده. کاملا بی ضرره. عوارض داروهای شیمیایی رو نداره. سرشار از ویتامین و مقویه. یه بچه هم میتونه استفاده اش کنه اینو بگم واقعا واقعا واقعا به امتحان کردنش می ارزه... بخدا تمام افرادی که تجربه استفاده دارن همه متعجب بودن و من واقعا هیچ تغییری در نوشته هاشون ندادم... به مدت سه ماه باید استفاده کنید. یک هفته استراحت کن بعد دوباره شروع کن
انسیه حورا: بله خیلی موثره برای تهیه خرنوب باشماره ٠٢٩٧-٤٨٧-٠٩٣٥ تماس بکیر
سلام رها جون.من اسفند یه سقط داشتم متفورمین میخورم و تنبلی تخمدان دارم .الان چند وقته لکه بینی دارم دقیقا باید از کی پیاز درمانی شوع کنم الان لکه بینی دارم میشه؟من 2 مرداد به مدا 10 روز پریود بودم الانم که فقط لکه بینی دارم
آدمها گاهی اوقــات گریــه میکنند نه به خاطر اینکه ضعیف هستند ، بلکه به این خاطر که بــرای مدتِ طولانی قوی بوده اند !
2706