2752
2734
دعوتت کردم عزیزم
ناباروری دارید؟ دو روش معجزه آسای ناباروری معرفی میکنم هزاران نفر باهاش نتیجه گرفتند. مشاوره>> ۰۹۱۲۰۷۴۳۸۸۵ مشاهده نتایج درمان در پیج اینستا

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

باران جون چشم
ناباروری دارید؟ دو روش معجزه آسای ناباروری معرفی میکنم هزاران نفر باهاش نتیجه گرفتند. مشاوره>> ۰۹۱۲۰۷۴۳۸۸۵ مشاهده نتایج درمان در پیج اینستا
مهدیس فکر نکنم من جایی گفته باشم برای درمان کیست خوب نیست؟؟ فقط گفتم اونایی که پریود منظم دارن و تخمک گذاری شون مشکلی نداره انجام ندن
عزیزم برای درمان کیست تخمدانت میتونی استفاده کنی عزیزم
سلام رها جون ممنون از این تاپیک خوب ومفیدت عزیزم انشاءالله خدا دلتو شاد کنه رها جون من 8 ساله منتظر نی نی هستم 2 بار تجربه تلخ ای یو ای دارم خیلی دلم میخواد مامان بشم عزیزم من این راهکارهایی که گفتی رو انجام میدم انشاءالله خدا کنه برای منم جواب بده و منم حامله بشم بعد بیام اینجا بگم خدا رو شکر منم مامان شدم انشاءالله یا حسین
سلام my love عزیزم انشاء الله که نتیجه بگیرید.. اگر خدا بخواد غیر ممکن وجود نداره.. انشاء الله نتیجه میگیری دوست عزیزم
مامان محمد صادق عزیز انشاء الله انشاء اللههههههههههههههه به زودی بیای و خبر مامان شدنت رو بدی و شادمون کنی عزیزم منم رحمم سرد بود طوری که وقتی پریود میشدم لگنم یخ بود... خیلی هم درد و لکه بینی داشتم... این چند ماه آخر قبل از باردار شدنم وقتی پریود میشدم آجر آب ندیده رو میذاشتم روی اجاق و گرم که میشد دورش یه حوله میپیچیدم و مینشستم روش.. همون لحظه درد پریودم خوب میشد و حس می کنم برای بارداری ام هم بی تأثیر نبوده آخه بعد از اون دیگه چند دوره اصلا درد پریود و لکه بینی و سردی که تو لگنم احساس میکردم رو نداشتم. دوست داشتی تو هم امتحان کن ضرر نداره
2706