2733
2739
عنوان

شوهرم رفت صبونرو با خونوادش میل کنه..:/

| مشاهده متن کامل بحث + 1792 بازدید | 85 پست
شوهر من که بدون من حتی آبم نمیخوره😕 خدایش جای این پست خالی بود گفتم بگم بچه ها احسا ...

این کامنتت و از بیرون دیدم وارد شدم بهت فحش بدم که دیدم شوخیه😁

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جای ما نیستی تا از زندگیت هیچی نفهمی همش شوهزت اونجا باشه بعد قضاوت کنی 

کاش خانواده شوهرم نزدیکم بودن خودمم با شوهرم میرفتم. خانوادشن عزیزم نمیدونم از نظر شما مفهوم خانواده چیه ولی ما خانواده خیلی برامون مهمه. 

این کامنتت و از بیرون دیدم وارد شدم بهت فحش بدم که دیدم شوخیه😁

یاخدااااااااا😄

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
2742

منم صبونه نمیخورم زودم بیدار نمیشم!شوهر منم میره خونه مامانش میخوره! چه عیبی داره خو!؟ نمیشه شوهر بیچارمو نگهدارم تا یازده که! گناه داره خو

قاصد روزان ابری، داروگ ،کی میرسد باران؟!              
یاخدااااااااا😄

شانس اوردی قرار بود تیکه تیکه ات کنم😍

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
2740
بابا مگه جرم کرده گناه کبیره کرده؟ حالا یه بارم بره با خانوادش یه وعده غذا بخوره مگه ما زنا دلمون نم ...

وقتی خانمش از این قضیه دلگیره،یعنی بحث ی بار دوبار نیست

من تجربه شو دارم،اینجور خانواده ها تو مجردی ی بار به پسرش غذا ندادن حالا تو متاهلی یادشون نیفته باید محبت میکردن،اونم افراطی

عه کاش منم با عشقم دوتایی باهم کارمیکردیم خیلی حال میده😃

بچه ها چرا فکر کردین منو شوهرم باهم یجا کار میکنیم؟

نه بابا

اون کارش ازاده ...بخاطر کرونا تعطیل شده کارش...

من کارمندم مجیورم بیام

اگر خودتان را به آن راه زدید ، مواظب باشید گم نشوید.  
چون با عمق وجود حالتو میفهمم با ته قلبم آرزو میکنم به خواست برسی♥️🌹😍

ممنونم عزیزم واقعا این مسائل که واسه بعضی ها خنده داره واسه من کابوسه خسته شدم انقدر زندگیم وسط زندگی اونا پهن بوده از همه جز به جز کارام خبر دارن و نظر میدن در صورتی که اگه خانواده خودم چیزی بفهمن دعوا بپا میکنن که اینا دارن دخالت میکنن یعنی هیچ اراده ای ندارم حتی اسم بچم اونا انتخاب کردن هشت سال از جوونی و بهترین روزام در حال دعوا گذشت 

دختر قشنگم میدونم لیاقت بغل کردن و بوسیدنتو نداشتم قلب نازنینت طاقت نیاورد از ناشکری های من منو ببخش اغوش خدا واست جای بهتریه تا من عزیزکم اون دنیا منتظر میمونم تا بیای پیشم ببخشید نتونستم بوست کنم مامان منو ببخش 

من که شوهرم صیحونه میره 

ناهار میره 

شام میره 

منم ناراحت نمیشم. 

بارها شده من نهار درست کردم تا 3 منتظرم شدم اومده گفته خونه مادرم خوردم. 

مگه چی میشه ؟؟ 

بهتر

غذا میمونه واسه روز بعد😂

خدایا شکرت😍
2706