2733
2734
عنوان

ماماناز نظر علمی ایا تخم بلدرچین باعث زود حرف زدن بچه میشه یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 72 پست
🤣🤣🤣وای این چه سمی بود صبح به این زودی دیدم به ابلفض اسید بدنمو امروز تو تامین کردی👩‍🦯

والا منم چن سالع یادم نرفته هنوز😂😂تازه شیرشم برد دنبال شیر خرم بود کلا تو کار خرو اسب بود

دقیق اونموقعی که بچه باید کلمه بگه.جمله درست کنه.یادمه خیلی پیگیر حرف زدنش بودم.

دختر من فک کنم تقریبا از ۱۰ ماهگی اینا فک کنم درست یادم نیس

از اینموقعا مامان و بابا و هاپو و کسی اومد یا رفت و خلاصه کلمات اینجوری رو میگه الانم ۱۵‌ ماهشه 

بنظرتون متعادله اینقد صحبت کردنش یا کمه

🌱🌺🚶‍♀Evli♡ °•کاربر قدیمی•°
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دختر من فک کنم تقریبا از ۱۰ ماهگی اینا فک کنم درست یادم نیس از اینموقعا مامان و بابا و هاپو و کسی ا ...

ماشالله خوبه که.

وقتی کفتارها خوشحالی می کنند یقین بدان شیری بر زمین افتاده. ی ضرب المثل ترکی میگه:اگه نفرین زنهای روسپی،بِگیر بود تا الان ک....ر همه ی مردا شکسته بود.
من همه رو استفاده کردم برا پسرم‌  تخم کبوتر ،بلدرچین و........ هیچ تاثیری نداشت  خود ...

منم میگم این یه نظریه ای که اثبات علمی نشده

خاهرشوهرم خیلی حرف زدن بچشو به رخم میکشه که زود کلماتو با یبار گفتن ادا میکنه گفت تخم بلدرچین بده دختر توام حرف بزنه ، 

درحالی که شش ماه از دختر من بزرگه و بچه منم در حد خودش کلماتو تکرار میکنه حالا منم ناراحت شدم گفتم بیام ببینم صحت داره این موضوع یا ن

من همه امتحان کردم هیچی جز مهد کودک رفتن تاثیر نداشت حتی گفتار درمان

دقیقا چون با همسن و سالاش میوفته بیشتر کمک میکنه بهش

خوبه نگران چی هستی!

نگران نیستم   

خاهرشوهرم همش میگه پسرم اله بله زرنگه همچیو با یبار گفتن بلد میشه 

شش ماه بزرگه از دخترم

تخم بلدرچینو اون تجویز کرد منم بهم برخورد گفتم مشکل داره لابد بچم  

منم میگم این یه نظریه ای که اثبات علمی نشده خاهرشوهرم خیلی حرف زدن بچشو به رخم میکشه که زود کلماتو ...

خیر اشتباه محضه مقایسه بچه ها خواهر من دخترش۹ماه از پسرم کوچیکتر بود اعصاب منو داغون کرد اونقدر میگفت بچت طبیعی نیست!البته اونم نگران بود ولی روان منو نابود کرد

اینم بگم پسر من واققعا تاخیر داشت ۳سال و ۳ماهگی تازه تو مهد شروع به یاد گرفتن و حرف زدن کرد الان ماشالله۹سااشه از همه بچه ها سخنورتر و با اعتماد بنفس تره فقط تمرکزش پایینه که دلیل تاخیرشم همون بود

نگران نیستم     خاهرشوهرم همش میگه پسرم اله بله زرنگه همچیو با یبار گفتن بلد میشه  ...

جاریم پسرشو با مسرم زیاااااد مقایسه میکرد 

وقتی میگفت بچه ات حرف نمیزنه از خونه مادرشوهر تااا خود صبح فکر میکردم چیکار کنم ؟

مثلا میومدم با بچم زیاد حرف میزدم بیرون میبردم همه چیزو نشون میدادم و اسامیشو میگفتم شمردن یادش میدادم قصه میگفتم و.. کلا دیدم رو مثبت کرده بودم حتی اگه حرفهاش تخریب گرانه بود

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم

دیگه شش ماه ی عالمه فاصله ست برای بچه کوچیک.من یادمه دختر جاریم که ۴۰ روز از پسرم بزرگتر بود مثلا این ماه میگفت بابا رفت.ماه بعد پسرمنم میتونست همون جمله رو بگه.

وقتی کفتارها خوشحالی می کنند یقین بدان شیری بر زمین افتاده. ی ضرب المثل ترکی میگه:اگه نفرین زنهای روسپی،بِگیر بود تا الان ک....ر همه ی مردا شکسته بود.
خیر اشتباه محضه مقایسه بچه ها خواهر من دخترش۹ماه از پسرم کوچیکتر بود اعصاب منو داغون کرد اونقدر میگف ...

بابا بچه ها خیلی متفاوتن خب منم همش همینو میگم بهش عزیز من مقایسه نکن بچه هرکی یجوره...

دختر من الان دندونشم درنیاورده به بهداشت گفتم به دکتر گفتم به دور اطرافیان باتجربه همه میگن درمیاره بموقع و ویتامین دی دادم یه مدت 

اما کارش شده فقط گفتن اینکه دختر دندون درنیاورد بهش آهن نمیدی بهش فلان نمیدی دکتر نمیبری و...لاغره چون ویتامین و اهن نمیدی 

گفتم اگه اینطوره تویی که بهترین اهنا و ویتامینارو میدی چرا بچت لاغره؟

از اینورم خاهر من اصلا به اینـ چیزا اعتقاد نداره قطره دادن و اینا ولی ماشاالله پسرش انقد زود دندون دراورد زرنگه همچی میخوره و سالمه شکر خدا

خسته شدم فقط از دستش