2733
2734
عنوان

شوهرم رفت صبونرو با خونوادش میل کنه..:/

| مشاهده متن کامل بحث + 1792 بازدید | 85 پست

عه کاش منم با عشقم دوتایی باهم کارمیکردیم خیلی حال میده😃

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بگو نهارمم بمون. تعارف نکن

حتما همسرت مرخص کردن واسه کرونا ولی شما باید بری

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهر من که بدون من حتی آبم نمیخوره😕

خدایش جای این پست خالی بود گفتم بگم بچه ها احساس کمبود نکنن   

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
2731

من صرفا وقتی زایمان کرده بودم واحد خودم مینشستم وقتی شوهرم از سرکار میومد اول میرفت طبقه پایین خونه مادرش شرفیاب می‌شد عرض ادب می‌کرد بعد میومد ببینه زن زائوی مریضش در چه جالبه مادرشم دم به دقیقه میومد نیشتر به قلبم میزد

پیدا کردن نقطه ضعف دیگران کمی هوش میخواهد، اما سوءاستفاده نکردن از آن مقدار زیادی شعور!

خب چرا با هم نمیخورین صبحانه رو ما هر روز با هم میخوریم بعد میریم سر کار

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
شوهر من که کار هر روزشه تقریبا قبل این که بیاد خونه از سرکار میره پیش مادرش یه چیزی میخوره بعد میاد ...

چون با عمق وجود حالتو میفهمم

با ته قلبم آرزو میکنم به خواست برسی♥️🌹😍

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩
بدم میاد از روشنفکری زیاد که میگه چه اشکالی داره😣😣

بابا مگه جرم کرده گناه کبیره کرده؟ حالا یه بارم بره با خانوادش یه وعده غذا بخوره مگه ما زنا دلمون نمیخواد یه وقتایی با خانوادمون تنها باشیم مث قدیما

حالا بنده خدا رفته یه صبحونه بخوره چیش روشن فکریه

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
به عکس پروفایلتم میاد خخخخخ

😁😁

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
خب شما که سرکاری بعدم خانوادشن مگه دشمنن یا غریبه بخدا ادم میمونه از این طرز فکرا

اره دشمنن . بچه اوردن دادن دست خانما . باید الان برن بکشنشون . اخ دلم میخواد . این زنا گیر عروس مثل خودشون بیفتن 

من تکیه گاهم باده که افتادم از پا 😔
خب شما که سرکاری بعدم خانوادشن مگه دشمنن یا غریبه بخدا ادم میمونه از این طرز فکرا

جای ما نیستی تا از زندگیت هیچی نفهمی همش شوهزت اونجا باشه بعد قضاوت کنی 

دختر قشنگم میدونم لیاقت بغل کردن و بوسیدنتو نداشتم قلب نازنینت طاقت نیاورد از ناشکری های من منو ببخش اغوش خدا واست جای بهتریه تا من عزیزکم اون دنیا منتظر میمونم تا بیای پیشم ببخشید نتونستم بوست کنم مامان منو ببخش 
بابا مگه جرم کرده گناه کبیره کرده؟ حالا یه بارم بره با خانوادش یه وعده غذا بخوره مگه ما زنا دلمون نم ...

یه بار بله ولی بعصی کار هر روزشونه 

دختر قشنگم میدونم لیاقت بغل کردن و بوسیدنتو نداشتم قلب نازنینت طاقت نیاورد از ناشکری های من منو ببخش اغوش خدا واست جای بهتریه تا من عزیزکم اون دنیا منتظر میمونم تا بیای پیشم ببخشید نتونستم بوست کنم مامان منو ببخش