2733
2739
عنوان

شوهرم رفت صبونرو با خونوادش میل کنه..:/

| مشاهده متن کامل بحث + 1792 بازدید | 85 پست
🙄 منم گاهی صبحا میرم خونه مامانم صبحانه میخورم هر روزم زنگ‌میزنیم حرف میزنیم، قربون صدقه میریم. ...

آفرین گل گفتی

دقیقا چون هروقت میره اونجا بدون اثتسنا عصبی و بد میشه و محاله ازونجا بیاد دعوا بپا نکنه متاسفانه مادرش بیماره و از جنگ بپا کردن بین ما دریغ نمیکنه...

شوهرمم دهن بینه دقیقا

تیکه اخر حرفاتم خداییش راست میگی

اگر خودتان را به آن راه زدید ، مواظب باشید گم نشوید.  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مساله اینه که برای سرزدن به خانواده خیلی وقتای دیگه هم هست. ولی اینکه آقا اصرار داره که صبح بره با ا ...

آفرین دقیقاااااااااااا

منم میگه بزار عصر باهم بریم ولی این تنها رفتنه...کاملا فهمیدی منو

مادرشوهر من اهل دعوا درست کردن نیست ولی تیکه میندازه. مثلا یه روز عصر رفتیم اونجا. بعد شوهر من خیلی گوجه دوست داره. حالا مامانشم گوجه خریده بود واسه رب. شسته بود گذاشته بود کنار. شوهرم هم یکیشو برداشت خورد. مامانش فورا گفت آخی عزیزم فکر کنم ناهار نخوردی گشنه ای. ولی خوشم اومد شوهرم گفت  اتفاقا شیوا یه ته چین خوشمزه درست کرده بود جاتون خالی.

عاشق آن خاطراتی هستم که تصادفی از ذهنم عبور می‌کنند و باعث لبخندم میشوند 
2728
واقعا ناراحت نمیشم.  گاهی ظاهرا خودمو ناراحت نشون میدم.  ولی در باطن اصلا  واسم مه ...

خیلیم خوووب ...عالیه که خودتو اذیعت نمیکنی و حرص نمیخوری...من خودم خیلی خودخوری میکنم اینجور مواقع

چند دفعه به شوهرم گفتم تو سر ظهر میری اونجا اونا فکر میکنن من ناهار نمیپزم.  یه دفعه هم به ماد ...

خوبه گفتی

اه مادرشوهر من بود میدونی چی جواب میداد 

میگفت: خب پسرمه دیگه عاشق غذاهای مادرشه!!!

خیلی بدذاته مادرشوهرم

آفرین گل گفتی دقیقا چون هروقت میره اونجا بدون اثتسنا عصبی و بد میشه و محاله ازونجا بیاد دعوا بپا نک ...

امان از این مادرشوهرها

بیشتر مشکل از شوهرته انقدر دهن بینه. 

حالا مادرشوهر نشد ، رفیق، همکار ... 

هر کی هر چی بگه بیاد زندگیشو زهر کنه خیلی بده

بعد نمیشه که همه رو ازش دور کرد، باید شوهر دهن بینو آدم کرد. والا من راهکارشو بلد نیستم واقعا دهن بینی درمان داره یا نه.

من پیشنهاد میکنم‌ اصل کاری که ریشه تمام ایناست بچسب که شوهرته ، این درست بشه همه چی حله . 

دو راه هست 

یا باید قطع ارتباط کنی که مامانشو نبینه و تلفنم نزنن

یا شوهرتو از دهن بینی بندازی

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.
امان از این مادرشوهرها بیشتر مشکل از شوهرته انقدر دهن بینه.  حالا مادرشوهر نشد ، رفیق، همکار ...

دقیقا

سر این موضوع مشاورم رفتیما اما ادامه نداد...(چون باور داره کارش درسته من زیادی حساسم)

راستش منم حساسیتامو خ کم کردم...اگه میخواستم حساسیت بخرج بدم وقتی گفت میخوام صبونه برم اونجا میگفتم نه وایا بعدازظهر باهم بریم سر بزنیم...اما نگفنم و گفتم برو ....

الانم ابنجا اومدم درد و دل فقط سعی میکنم دیگه بیخیاله کاراش باشم...تا خودش سرش به سنگ نخوره هرچقدرم من بکم بی اثره

2740
ببین تو ببینی شوهرت میره خونه مادش تا اینجاش اره اوکی مشکلی نیست امابعدش میبینی میاد اینقدر شستشوی ...

من اگه دخالت کنن دهنشون جر میدم والا . کلا هم همشون میدونن اعصاب ندارم . کاری خلاف میلم انجام نمیدن . اما اگه عادی بره و برگرده بدون مشکل . ناراحت نمیشم.

من تکیه گاهم باده که افتادم از پا 😔
خوبه گفتی اه مادرشوهر من بود میدونی چی جواب میداد  میگفت: خب پسرمه دیگه عاشق غذاهای مادرشه!!! ...

مادر شوهرم گفت اتفاقا روزی فراخه 

هروقت میاد خونمون همه چی هست. 

من گفتم چند دفعه پیش اومده تا 3 صبر کردیم اومده گفته ناهار خوردم. 

اونم گفت بیکاری مادر صبر نکن ناهارت بخور😂

من کلا حساس نیستم برام مهم نیست بره اونجا . 

بچه هم ببره که چه بهتر. 

منم تو خونه استراحت میکنم اصلا به خودم سختی نمیدم که وقتی اومد خسته باشم بگم تو رفتی خوش گذرانی من کار انجام دادم. 

خیلی وقتا پیش اومده از صبح که او رفته من میوه خورم ناهار خوزدم ظرفها هم نشستم صبحش که میرم سرکار خودش میشوره😂

کلا من راحتم 

خدایا شکرت😍
مادر شوهرم گفت اتفاقا روزی فراخه  هروقت میاد خونمون همه چی هست.  من گفتم چند دفعه پیش او ...

خیلیم عالی ...مادرشوهرتم البته اذیعت نمیکنه وگرنه مث مادر شوهر من بود ازین موقعیت به نفع خودش استفاده میکرد