2733
2734
عنوان

ترک کار زشت و اخلاق بد

| مشاهده متن کامل بحث + 729 بازدید | 58 پست
وای من خیللللی دهن لقم . یه رازو نهاااایت یک روز بتونم نگه دارم . ده بار همسرم بم گفته فلان چیزو نگی ...

هیچ کدوممون کامل نیستیم...راز داری هم از کارهای سخت دنیاست...برای منم پیش میاد😁⁦☺️⁩... امیدوارم شما هم موفق بشید.🌸🌼🌸

احترام به دیگران در حقیقت احترام به خود است.
خواهش میکنم خانم 🙏🙏 ممنونم که وقت گذاشتید. و اینقدر بالغانه رفتار میکنید..خودش نشونه خیلی خوبیه ...

لطف داری عزیزم

ممنون همچنین🌷

عاقبت یک روز مغرب محو مشرق میشود❤عاقبت غربی ترین دل نیز عاشق میشود🌹شرط می بندم زمانی که نه زود است و نه دیر❤مهربانی حاکم کل مناطق میشود🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چه عالی که با اراده و آروم آروم تصمیم میگیرین و پیش میرین     ... حق باشماست باید ذره ذره ...

آفرین به این تحلیل خوب🌼🌸🌼عالیه که اینقدر خوب فکر میکنید 🙏

هدفم همینه که بیایم کم کم شروع کنیم و به کارهامون فکر کنیم و تغییرات خوب بدیم توی رفتارمون.

اینجوری دنیای اطرافمون قطعا بهتر خواهد شد.

امیدواااارم مچکر تاپیک خیلی مفید و قشنگی بود امضاتم لایک داره

بسیار سپاسگزارم خانم از توجهتون 🙏🙏🌸🌼🌸

امیدوارم همواره پیروز و تندرست باشید.

آفرین به این تحلیل خوب🌼🌸🌼عالیه که اینقدر خوب فکر میکنید 🙏 هدفم همینه که بیایم کم کم شروع کنیم و ...

مرسی از تاپیک زیبا و پر محتوا و تشویقاتون ... موافقم منم تموم سعیم و میکنم که هدف باارزشتون رو برای خودم اجرا کنم     

2738
ممنون بابت این تاپیک همین الان داشتم فکر میکردم به همسرم درباره ی اخلاق بدی که داره کمتر تذکر بدم شا ...

ممنون که وقت گذاشتید.🌼🌸🙏

خوشحالم مفید بوده.

امیدوارم به هدف خوبتون برسید.

مرسی از تاپیک زیبا و پر محتوا و تشویقاتون ... موافقم منم تموم سعیم و میکنم که هدف باارزشتون رو برای ...

ممنون خانم 🌸🌼🌼

امیدوارم بهتر و بهتر از همیشه باشید و‌خودتون از خوبیاتون که قطعا بسیاره لذت ببرید. و روز به روز بهشون اضافه بشه.

بسیار سپاسگزارم 🙏🙏

من که فعلا منتظرم ببینم زنده می مونم ؟ بعد اگر زنده موندم یسری  کارا رو انجام بدم

به امید خدا حتما زنده و سلامت میمونید.🌸🌼🌸

وقتی کاری ازمون برنمیاد خب حداقل یکم مثبت فکر کنیم.

امیدوارم توی اون کارهای مد نظرتون پیروز بشید.

ممنون خانم 🌸🌼🌼 امیدوارم بهتر و بهتر از همیشه باشید و‌خودتون از خوبیاتون که قطعا بسیاره لذت ببرید ...

لطف دارین شما و ازتون ممنوم ... آرزو میکنم خداوند لحظه های دلخواهی رو براتون رقم برنه      

لطف دارین شما و ازتون ممنوم ... آرزو میکنم خداوند لحظه های دلخواهی رو براتون رقم برنه     ...

یک دنیا سپاسگزارم برای این آرزوی زیبا 🌼🙏🙏🌸🌼💙