2733
2734

سلام زنگ زدم دانشگاه پیام نور گفت مرداد بیا ثبت نام کن علوم تربیتی بهتره یا اموزش ابتدایی من میخوام معلم ابتدایی بشم هزینش چقده درساش چیه زبان انگلیسی و عربی هم داره گفتم من بچه دارم حضوری نمیتونم گفت بیا غیر حضوری بخون بعد اخرترم بیا امتحان بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

برو بخون دیگه اگر علاقه داری ولی خب پیام نور یکم سخته باید زمان بذاری قشنگ بخونی چون سوالاتش کشوری 

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
اخه میگن ازمون استخدامی و میخوان بردارن اگر بردارن چجوری معلم ش

اره تا 405 بیشتر ازمون نیست همین الانم با این همه ظرفیت کلی شرکت میکنن که شانس اونا بیشتره ومصاحبه ها هم که سخته 

ولی ایشون میتونه بره اموزگار غیرانتفاعی شه نهایت البته اونم میگن جمعیت بچه ها در حال کم شدنه 

من باشم جای ایشون میرم مشاوره میخونم چون بیرونم براش کار زیاده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
عزیزان چه درس های داره مهم نیس هرچقدر سخت باشه

برو سایت پیام نور چارت درسیش رو ببین 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخه میگن ازمون استخدامی و میخوان بردارن اگر بردارن چجوری معلم ش

غیر انتفاعی 

همسایه ما اول معلم نهضت بود. 

بعد شد معلم پیش دبستانی 

الان معلم دبستان. 

هیچ کاری نشد نداره. 

سابقه کارش زیاد شد. استخدام آموزش و پرورش شد. 

توی مدرکت غیر حضوری میخوره یا نه برای استخدام فکر نکنم غیر حضوری را استخدام کنن تا جایی که اطلاع دارم حالا شماهم تحقیقاتتون رو انجام بدید 

زنگ بزن آموزش پرورش بگو وصل کنن بخش گزینش و استخدام ازشون بپرس

علوم تربیتی و مشاوره بخون چون حیطه ی کاریش وسیعتره 

الآن لیسانس داری یا نه ؟

منم‌میخوام برم مشاوره یا روان

مشاوره اگر تا دکتری بخونی میتونی مطبم بزنی ولی غیر اون تو مراکز مشاوره ویه سری مدارش میتونن استخدام شن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706