2733
2734
عنوان

ترک کار زشت و اخلاق بد

| مشاهده متن کامل بحث + 729 بازدید | 58 پست
وای من خیللللی دهن لقم . یه رازو نهاااایت یک روز بتونم نگه دارم . ده بار همسرم بم گفته فلان چیزو نگی ...

هیچ کدوممون کامل نیستیم...راز داری هم از کارهای سخت دنیاست...برای منم پیش میاد😁⁦☺️⁩... امیدوارم شما هم موفق بشید.🌸🌼🌸

احترام به دیگران در حقیقت احترام به خود است.
خواهش میکنم خانم 🙏🙏 ممنونم که وقت گذاشتید. و اینقدر بالغانه رفتار میکنید..خودش نشونه خیلی خوبیه ...

لطف داری عزیزم

ممنون همچنین🌷

عاقبت یک روز مغرب محو مشرق میشود❤عاقبت غربی ترین دل نیز عاشق میشود🌹شرط می بندم زمانی که نه زود است و نه دیر❤مهربانی حاکم کل مناطق میشود🌹

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
چه عالی که با اراده و آروم آروم تصمیم میگیرین و پیش میرین     ... حق باشماست باید ذره ذره ...

آفرین به این تحلیل خوب🌼🌸🌼عالیه که اینقدر خوب فکر میکنید 🙏

هدفم همینه که بیایم کم کم شروع کنیم و به کارهامون فکر کنیم و تغییرات خوب بدیم توی رفتارمون.

اینجوری دنیای اطرافمون قطعا بهتر خواهد شد.

امیدواااارم مچکر تاپیک خیلی مفید و قشنگی بود امضاتم لایک داره

بسیار سپاسگزارم خانم از توجهتون 🙏🙏🌸🌼🌸

امیدوارم همواره پیروز و تندرست باشید.

آفرین به این تحلیل خوب🌼🌸🌼عالیه که اینقدر خوب فکر میکنید 🙏 هدفم همینه که بیایم کم کم شروع کنیم و ...

مرسی از تاپیک زیبا و پر محتوا و تشویقاتون ... موافقم منم تموم سعیم و میکنم که هدف باارزشتون رو برای خودم اجرا کنم     

ممنون بابت این تاپیک همین الان داشتم فکر میکردم به همسرم درباره ی اخلاق بدی که داره کمتر تذکر بدم شا ...

ممنون که وقت گذاشتید.🌼🌸🙏

خوشحالم مفید بوده.

امیدوارم به هدف خوبتون برسید.

مرسی از تاپیک زیبا و پر محتوا و تشویقاتون ... موافقم منم تموم سعیم و میکنم که هدف باارزشتون رو برای ...

ممنون خانم 🌸🌼🌼

امیدوارم بهتر و بهتر از همیشه باشید و‌خودتون از خوبیاتون که قطعا بسیاره لذت ببرید. و روز به روز بهشون اضافه بشه.

بسیار سپاسگزارم 🙏🙏

من که فعلا منتظرم ببینم زنده می مونم ؟ بعد اگر زنده موندم یسری  کارا رو انجام بدم

به امید خدا حتما زنده و سلامت میمونید.🌸🌼🌸

وقتی کاری ازمون برنمیاد خب حداقل یکم مثبت فکر کنیم.

امیدوارم توی اون کارهای مد نظرتون پیروز بشید.

ممنون خانم 🌸🌼🌼 امیدوارم بهتر و بهتر از همیشه باشید و‌خودتون از خوبیاتون که قطعا بسیاره لذت ببرید ...

لطف دارین شما و ازتون ممنوم ... آرزو میکنم خداوند لحظه های دلخواهی رو براتون رقم برنه      

لطف دارین شما و ازتون ممنوم ... آرزو میکنم خداوند لحظه های دلخواهی رو براتون رقم برنه     ...

یک دنیا سپاسگزارم برای این آرزوی زیبا 🌼🙏🙏🌸🌼💙