2733
2734
عنوان

ترک کار زشت و اخلاق بد

| مشاهده متن کامل بحث + 729 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه لطفا اینکار نکنید دنیا بهش نیاز داره.🌼🌸🙏 هرچند می‌دونم اذیت شدید که به این نتیجه رسیدید.

ممنونم گلم ..درکم کردی😍

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
2731

اینکه شب بخوابم .روز بیدار باشم ن برعکس 

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎
خاک تو سرم انقدر زیاده که نمیدونم کدومو انتخاب کنم والا تا الان فکر میکردم خیلی خوبم خدا کمکم کنه ...

همین که فکر میکنید عالیه و اولین قدم هست

آدمی که میدونه کامل نیست قطعا رو به بهبود خواهد رفت.

آفرین به شما 🌼🌸🌸

احترام به دیگران در حقیقت احترام به خود است.
همین که فکر میکنید عالیهو اولین قدم هست آدمی که میدونه کامل نیست قطعا رو به بهبود خواهد رفت. آفرین ...

مرسی عزیزم

ممنون بابت تلنگری که با تاپیکت زدی.🌹🌷⚘🌸💐🌼

عاقبت یک روز مغرب محو مشرق میشود❤عاقبت غربی ترین دل نیز عاشق میشود🌹شرط می بندم زمانی که نه زود است و نه دیر❤مهربانی حاکم کل مناطق میشود🌹
یعنی شما راحت میتونی یه اخلاق و رفتار خاصی رو راحت بهش غلبه کنی ؟ اگه اینجوریه بهتون غبطه میخورم &n ...

نه بابا ....اگر راحت بود که نمیگفتن ترک عادت موجب مرضه😁⁦☺️⁩

خیلی سخته اما نمیگم نمیشه و نمیتونم...سعی خودم میکنم یک ذره هم بتونم ازشون کم کنم خوشحال میشم.

مرسی عزیزم ممنون بابت تلنگری که با تاپیکت زدی.🌹🌷⚘🌸💐🌼

خواهش میکنم خانم 🙏🙏

ممنونم که وقت گذاشتید.

و اینقدر بالغانه رفتار میکنید..خودش نشونه خیلی خوبیه ... امیدوارم به اون چه که دوست دارید برسید.

نه بابا ....اگر راحت بود که نمیگفتن ترک عادت موجب مرضه😁⁦☺️⁩ خیلی سخته اما نمیگم نمیشه و نمیتونم... ...

چه عالی که با اراده و آروم آروم تصمیم میگیرین و پیش میرین   ... حق باشماست باید ذره ذره بهش غلبه کرد .... یا مثلا بیایم یه عادت بهتر رو جایگزین کنیم که انگیزه بشه واسمون ...خدا هم ما رو بیشتر دوست داشته باشه اینجوری ... بنده های خدا هم آسایش داشته باشن از دستمون ... خودمون هم رشد کنیم  

وای من خیللللی دهن لقم . یه رازو نهاااایت یک روز بتونم نگه دارم . ده بار همسرم بم گفته فلان چیزو نگی ...

بگم کارت خیلی بده عزیزم کم کم دیگه هیچ کس حتی بچه خودتم بهت اطمینان نمیکنه .من مامانم اینطوریه دیگ هیچی بهش نمیگیم خودشم همش میگه با من مثل غریبه هایین ولی تقصیر خودشه .

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎