2733
2734
عنوان

رابطه در دوستی

| مشاهده متن کامل بحث + 1531 بازدید | 134 پست
سلام ترنج جان  میخواستم صدات کنم گفتم شاید ناراحت بشی منم همینو میگم  به علاوه این که م ...

سلام عزیزم

ناراحت چرا

اتفاقا چند شب قبل در همین مورد تاپیکی بود و استارتر اون تاپیک و یکی از کاربرای آقای همین تاپیک قشنگ تهمت زنا و روابط نامشروع بهم زدند

ولی من معتقدم بعنوان کسی که تجربه کرده برای خانم‌ها مزایا و معایب تصمیم‌هام رو بگم

😁
شما با رضایت پدر صیغه محرمیت خوندی؟

خب اگ از علاقه ی طرف مطمعن باشیم فک نمیکنم عیبی داشته باشه

🚫امضامو تا آخر بخون خیلی مهمه🚫 اول بگم که کاربری برای دوستم بود و اسم و تاپیک ها رو من انتخاب نکردم💜خداروشکر یه شغل اینترنتی و بین المللی پردرآمد دارم .خوشحالم که تونستم قدم تواین راه بزارم و الان به این رتبه بین المللی برسم و نماینده یکی از ده شرکت برتر جهانباشم💜با اینکه خیلیا میگفتن نمیتونی و موفق نمیشی و گرونه و ... ولی الان همونا آرزودارن که توی کارم راهشون بدم و باهام همکاری کنن💜هیچوقت به انرژی منفی که دیگران بهت میدن اهمیت نده ...راه خودتو برو بالاخره به هدفت میرسی💜چیزی که بهترین نباشد ارزشی ندارد💜👑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه الگوشون اروپاست

پس بعدن دنبال مطب و ...نباشن مثل اونا رو راست باشن

امروز یه دوست دختر پیدا کردم . . گفتم شاید مال کسی باشه انداختم صندوق صدقات!!! البته مقاومت میکرد نمیرفت . . . به زور انداختمش اون تو . . . بععععلههههه... من همچین پسر خوبيم دیگه، دست خودم نیست!🙈                                                       کلــید اسـرار این قسمت: حق الـناس😀
شما با رضایت پدر صیغه محرمیت خوندی؟

برای خود صیغه خیر 

چون لازم نداشتم

پدرم کلا در مورد زندگی ام بهم آزادی و اجازه دادند چون از نوزده سالگی مستقل بودم و ایشون میدونن که به برخی مسایل معتقدم و عمل میکنم

😁
2731
خب اگ از علاقه ی طرف مطمعن باشیم فک نمیکنم عیبی داشته باشه

منم همین فکر رومیکنم خیلیا الان میان حمله میکنن ولی منم چون نمیخواستم گناه باشه بدون این که کسی بدونه خودمون صیغه خونده بودیم

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
سلام عزیزم ناراحت چرا اتفاقا چند شب قبل در همین مورد تاپیکی بود و استارتر و یکی از کاربرای آقای هم ...

سلام عزیزم. ببخشید من در جریان نیستم میشه ی توضیح کوجولو بدین؟ ازدواجم کردین؟

۹/۹/۹۹ : من دارم آرزوهام رو زندگی میکنم😉
2738
منم همین فکر رومیکنم خیلیا الان میان حمله میکنن ولی منم چون نمیخواستم گناه باشه بدون این که کسی بدون ...

نبابا خب هرکسی عقاید خودشو داره منم عقیدم اینه ک اگه واقعا عاشق باشیم بهم محرمیم

🚫امضامو تا آخر بخون خیلی مهمه🚫 اول بگم که کاربری برای دوستم بود و اسم و تاپیک ها رو من انتخاب نکردم💜خداروشکر یه شغل اینترنتی و بین المللی پردرآمد دارم .خوشحالم که تونستم قدم تواین راه بزارم و الان به این رتبه بین المللی برسم و نماینده یکی از ده شرکت برتر جهانباشم💜با اینکه خیلیا میگفتن نمیتونی و موفق نمیشی و گرونه و ... ولی الان همونا آرزودارن که توی کارم راهشون بدم و باهام همکاری کنن💜هیچوقت به انرژی منفی که دیگران بهت میدن اهمیت نده ...راه خودتو برو بالاخره به هدفت میرسی💜چیزی که بهترین نباشد ارزشی ندارد💜👑
نظر من اينه فقط دخترايي كه خانواده خوبي ندارن و كلا هيچ خط قرمزي توو زندگيشون نيست تن به اينجور روا ...

واای آره دقیقا من اصن نمیتونم درک کنم اینجور رابطه ای رو هیچ وقت باورم نمیشه بعضیا دارن توی دوستی😑🤦‍♀️

لایک نکن خوااهش کردم😿😹🔫
سلام عزیزم ناراحت چرا اتفاقا چند شب قبل در همین مورد تاپیکی بود و استارتر و یکی از کاربرای آقای هم ...

منم موافقم باهات درسته سنم خیلی خیلی از شما کمتره ولی تجربش رو دارم 

و قطعا من اندازه شما با سواد و عاقل نیستم

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

وقتی خودتون دارین میگین تهمته؟

امروز یه دوست دختر پیدا کردم . . گفتم شاید مال کسی باشه انداختم صندوق صدقات!!! البته مقاومت میکرد نمیرفت . . . به زور انداختمش اون تو . . . بععععلههههه... من همچین پسر خوبيم دیگه، دست خودم نیست!🙈                                                       کلــید اسـرار این قسمت: حق الـناس😀
نظر من اينه فقط دخترايي كه خانواده خوبي ندارن و كلا هيچ خط قرمزي توو زندگيشون نيست تن به اينجور روا ...

چقدر چیپ و سطحه پایین جواب دادی،لازم نیست تو هر چیزی نظراتون رو بیان کنید.

هر کی برا خودش زندگی و عقاید واره و بی خانواده نیست.

2706