2737
2739
عنوان

رابطه در دوستی

| مشاهده متن کامل بحث + 1531 بازدید | 134 پست

اصلا به فرض که باهمون پسر ازدواج کرد.این رابطه اسمش زنا هست و انقد گناه بزرگیه که نسلتو درگیر میکنه.برای خوشیه چنددقیقه ای و گذرا چرا این گناهو آدم مرتکب بشه آخه؟؟؟

نظرا متفاوته 

بحثش طولانی 

بنده هم تو این شرایط کشور و فرهنگ ما در 99 درصد مواقع مخالفم 

ولی ادما شرایطشون 

خواسته هاشون 

اخلاقشون خانودشون 

هدفشون و.... متفاوته 

من داشتم ازدواج هم کردم سر این قضیه هم مشکلی ندارم 

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکل اینجاست ما رابطه رو از اروپا گرفتیم تفکر اروپارو  نه!اونا میدونن لزوما هررابطه ای به ازدواج ختم نمیشه و مشکلی ندارن. اینجا دختره با میل خودش با پسره اس بعد که ازدواج نکردن میگه ازم سواستفاده کرد!! مسئولیت کاری که میکنیو قبول کن چه خوب چه بد .خارجیام روز اول با پسره نمیرن خونه. چند وقتی اشنا میشن 

به نظرم با همچین دوستایی کات کنی بهتره تاثیر میزآرن روت

الان ک رابطمون کمتر شدع 

🚫امضامو تا آخر بخون خیلی مهمه🚫 اول بگم که کاربری برای دوستم بود و اسم و تاپیک ها رو من انتخاب نکردم💜خداروشکر یه شغل اینترنتی و بین المللی پردرآمد دارم .خوشحالم که تونستم قدم تواین راه بزارم و الان به این رتبه بین المللی برسم و نماینده یکی از ده شرکت برتر جهانباشم💜با اینکه خیلیا میگفتن نمیتونی و موفق نمیشی و گرونه و ... ولی الان همونا آرزودارن که توی کارم راهشون بدم و باهام همکاری کنن💜هیچوقت به انرژی منفی که دیگران بهت میدن اهمیت نده ...راه خودتو برو بالاخره به هدفت میرسی💜چیزی که بهترین نباشد ارزشی ندارد💜👑
2728
الان ک رابطمون کمتر شدع 

بهتره

حتماااااااا بخونید💕💕💜💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍

مرسی از نظرات خوبتون 😍

🚫امضامو تا آخر بخون خیلی مهمه🚫 اول بگم که کاربری برای دوستم بود و اسم و تاپیک ها رو من انتخاب نکردم💜خداروشکر یه شغل اینترنتی و بین المللی پردرآمد دارم .خوشحالم که تونستم قدم تواین راه بزارم و الان به این رتبه بین المللی برسم و نماینده یکی از ده شرکت برتر جهانباشم💜با اینکه خیلیا میگفتن نمیتونی و موفق نمیشی و گرونه و ... ولی الان همونا آرزودارن که توی کارم راهشون بدم و باهام همکاری کنن💜هیچوقت به انرژی منفی که دیگران بهت میدن اهمیت نده ...راه خودتو برو بالاخره به هدفت میرسی💜چیزی که بهترین نباشد ارزشی ندارد💜👑
2738
من رابطه داشتم ولی توصیه نمیکنم  اینجا ایرانه و ما بنیان مذهبی و فرهنگی خاص داریم که تخطی ازش ...

سلام ترنج جان 

میخواستم صدات کنم گفتم شاید ناراحت بشی

منم همینو میگم 

به علاوه این که میگم اگه رابطه داریم به خاطر خودتون داشته باشین نه این که طرف باهاتون ازدواج کنه 

این طوری کات هم کنین ضربه نمیخورین

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

بستگی به اعتقاد خودت و دلایل خودت و طرفت داره. من ب طرفم اعتماد کامل دارم و مشکلی هم ندارم باهاش. تماما بستگی ب ادمی داره ک باهاشی. من تا قبل از ایشون میگفتم من و رابطه؟ الان میبینم نه برای ایشون هیچ مشکلی ندارم. نمیتونم واضح تر اینجا برات توضیح بدم عزیزم

۹/۹/۹۹ : من دارم آرزوهام رو زندگی میکنم😉
مشکل اینجاست ما رابطه رو از اروپا گرفتیم تفکر اروپارو  نه!اونا میدونن لزوما هررابطه ای به ازدوا ...

دقیقا

بستگی به اعتقاد خودت و دلایل خودت و طرفت داره. من ب طرفم اعتماد کامل دارم و مشکلی هم ندارم باهاش. تم ...

اوکی ممنون😍پایدار باشید

من رابطه داشتم گناه هم نکردم ولی محرم بودیم و جایی ثبت نبود ولی توصیه نمیکنم  اینجا ایرانه و ...

شما با رضایت پدر صیغه محرمیت خوندی؟

مواظب خودت باش

ممنون عزیزم چشم🎀